Н У Х Т

«З досвідом у майбутнє» – освітня програма від «Галичфарм» для наших здобувачів освіти

25 травня 2022

«З досвідом у майбутнє» – освітня програма від «Галичфарм» для наших здобувачів освіти

Одним із провідних напрямків сучасної біотехнології є фармацевтичне виробництво. У свою чергу розвиток фармацевтичного сектора в Україні характеризується збільшенням частки наукоємної, високотехнологічної продукції, що відповідає міжнародним стандартам, яких дотримуються найвідоміші світові лідери фармацевтичної індустрії. І, звичайно ж, для розвитку галузі необхідна достатня кількість кваліфікованого персоналу, яким вже понад півстоліття кафедра біотехнології і мікробіології нашого університету успішно забезпечує провідні фармацевтичні підприємства.

Найпопулярніший зі шляхів підвищення якості освіти майбутніх біотехнологів – їх прямий контакт із представниками фармацевтичних підприємств, які можуть наживо передавати свій неоціненний досвід і поглиблені знання здобувачам. 

Саме з цією метою деканкою факультету біотехнології та екологічного контролю, доценткою НаталієюГрегірчак за підтримки завідувача кафедри, професора Віктора Стабнікова було організоване доручення студентів-біотехнологів ІІІ курсу до освітньої програми «З досвідом у майбутнє», започаткованої найбільшим виробником ліків у Західній Україні – АТ «Галичфарм».

Проєкт стартував ще у 2014 році і успішно працює до сьогодні. Наразі наш університет став сьомим щасливим вишем, який приєднався до програми.У рамках проекту студенти-біотехнологи прослухають ряд лекцій від провідних фахівців АТ «Галичфарм.

Днями відбулася перша відеоконференція, яку розпочала керівниця служби навчання та розвитку персоналу Мар’яна Івашина, яка ознайомила студентів із історією підприємства. Зокрема, вони дізналися, що в цьому році підприємство відзначатиме сакральну річницю – 111 років із дня заснування. І за цей час «Галичфарм» розширив свій асортимент до 87 генеричних та оригінальних лікарських засобів у таких формах випуску: ін’єкції L-lysineaescinate в ампулах, таблетки, розчини, екстракти, сиропи та краплі, тобто на сьогодні «Галичфарм» є найбільшим виробником готових лікарських засобів, фіто-хімічних субстанцій на основі екстракції рослинної лікарської сировини.

Щорічно підприємство проходить перевірку на дотримання всіх вимог, які можуть висуватися до сучасного фармацевтичного виробництва світового масштабу: зокрема, «Галичфарм» має знак відповідності міжнародному стандарту управління якістю ІSO 9001:2000, система екологічного керування підприємства сертифікована згідно з ДСТУ ISO 14001:2006, крім того АТ «Галичфарм» успішно пройшов аудит Державної служби України з лікарських засобів щодо відповідності, гармонізації умов виробництва лікарських засобів із європейськими вимогами.

Далі до бесіди приєдналися експерт з навчання персоналу Олександр Якубовський і старший майстер дільниці виробництва інфузійних лікарських засобів ампульного цеху Андрій Баран, які охарактеризували студентам всі вимоги, етапи, правила та «підводні камені» виробництва стерильних лікарських засобів.

Здобувачі дізналися про основні поняття, такі як «чиста зона», «контамінація», «стерильність»; джерела та причини забрудненості стерильного виробництва; вимоги, які висуваються до ін’єкційних лікарських форм; вимоги до персоналу, хто забезпечує даний вид виробництва; вимоги до стерильності повітря, а закріпили матеріал шляхом аналізу принципових схем виробництва з фінішною стерилізацією та асептичного виробництва.

Викладачі й здобувачі щиро вдячні спікерам за професійність, змістовні доповіді та гарну атмосферу. Адже робота саме в такому форматі забезпечує здобувачам необхідні знання для реалізації їх у професійній діяльності. 

Опублікований: 25-05-2022
Читайте також:
Феєричне свято української пісні відбулося в університеті

На календарі – жовтень, а значить, настав час для нашої талановитої молоді демонструвати свої креативні постановки в рамках щорічного загальноуніверситетського фестивалю-конкурсу української пісні, який традиційно відбувається у місяці, коли щедра українська природа милує око буйними багряними барвами. Цьогоріч 11 жовтня свої виступи на суд прискі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Феєричне свято української пісні відбулося в університеті 11 жовтня 2018

Студентська наука ‒ основа інтелектуального розвитку освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу»

11 квітня 2024 р. відбулося засідання секції «Менеджмент персоналу» 90-ї Ювілейної Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті», в якому активну участь взяли здобувачі освітніх ступенів «Бакалавр» і «Магістр» спеціальності 073 «Менеджмент», ос...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студентська наука ‒ основа інтелектуального розвитку освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» 12 квітня 2024

Заняття по новому

Ось і настав той зворушливий момент, коли здобувачі та викладачі знову зустрілися у рідному університеті. Як і інші колектив кафедри фізики розпочав роботу згідно з розкладом. На світлині показана кропітка праця збірної групи студентів-біотехнологів другого курсу під час планової лекції з вибіркової дисципліни «Фізичні основи інструментальних мето...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Заняття по новому 09 вересня 2020

У Київському фаховому коледжі ресторанного господарства НУХТ побувала доцентка кафедри гуманітарних дисциплін

Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Лариса Саракун зустрілася зі старшокурсниками Київського фахового коледжу ресторанного господарства НУХТ. Мета зустрічі – популяризація спеціальностей інститутів та факультетів університету. Майбутнім вступникам була надана детальна інформація про навчання в НУХТ, а також про їхні можливості, яскраві перспек...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У Київському фаховому коледжі ресторанного господарства НУХТ побувала доцентка кафедри гуманітарних дисциплін 16 грудня 2021