Умови для навчання осіб з особливими потребами

ПОРЯДОК супроводу (надання допомоги) осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у Національному університеті харчових технологій Дивитись

В університеті для переміщення по сходах людей на інвалідному візку наявний мобільний гусеничний підйомник.

Управління підйомником відбувається супроводжуючим персоналом університету.
Підйомник повністю мобільний і працює від акумуляторів.

За потреби, на протязі кількох хвилин може бути переміщений для використання в любий навчальний корпус університету (окрім Навчального корпусу фізичного виховання).

Місце розташування підйомника – хол 1-го поверху адміністративно-навчального корпусу А (головний корпус), вул.Володимирська, 68.

Для використання підйомника необхідно зателефонувати до приміщення вахти корпусу «А» за телефоном:
(044) 289-92-14
або звернутись до вахти навчального корпусу, в якому ви перебуваєте.

Мобільний гусеничний підйомник Vimec Roby T09 (Опис)

Мобільний гусеничний підйомник гусеничного типу наділений плавним ходом і легкістю в управлінні. Підйомник призначений для підйому людей з обмеженими можливостями на механічних кріслах колясках. Ідеально підходить для громадських місць, де не передбачені стаціонарні підйомні платформи. Забезпечує максимум безпеки і маневреності при пересуванні. За допомогою гусениць, підйомник з легкістю долає 23 поверхи без додаткової підзарядки.

Вантажопідйомність: 130 кг
Швидкість: 5 м /хв