Н У Х Т

Вітання профкому

30 грудня 2022 р.

Шановні колеги! Профком співробітників НУХТ щиро вітає вас з Новим роком і Різдвом Христовим! Рік, що минає, беззаперечно продемонстрував, що сила нашого народу у його єдності, людяності та патріотизмі. Щодня кожний з нас, на своєму місці наближає перемогу і з кожним днем наша віра тільки зростає. Як і впевненість, що ми обов’язково відновимо мирне життя в усіх куточках нашої прекрасної та волелюбної України. Зараз ми маємо одну мрію на всіх – вигнати агресора з нашої землі й повернутися до нашого мирного, щасливого життя. Тож нехай 2023 рік стане світлою сторінкою для нашої Батьківщини, хай швидше здійсниться наша спільна заповітна мрія! Міцного здоров’я, незгасаючого вогню надії, доброї долі та благополуччя вам і вашим близьким! Щасливого і мирного Нового року, світлого й веселого Різдва!
                                                                                      Профком співробітників НУХТ                                                     
Листівка

2 жовтня 2022 р.

Шановні наші освітяни! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!
Наша глибока повага вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.
Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці – допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях.
Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів! З професійним святом!

 

                                                                                     Профком співробітників НУХТ                                                     
Листівка

19 серпня 2022 р.

Сердечно вітаємо з ювілейним Днем народження членкиню профкому Тетяну Янюк!
Бажаємо Вам у цей день радості, світла і внутрішнього спокою. Хай попереду на Вас чекають лише великі перемоги та стабільний успіх, життя буде безхмарним і подарує ще безліч цікавих зустрічей й високих професійних злетів. Нехай Вас оточують тільки близькі Вашому серцю люди. Миру і щастя Вам!
                                                                                     Профком співробітників НУХТ                                                                                                 
Листівка

24 квітня 2022 р.

Профком НУХТ вітає всіх із Великоднем! 
Христос Воскрес! У це світле і чисте свято бажаємо у ваш будинок добра і благодаті. Нехай на душі завжди буде спокійно, над головою – мирне і ясне небо, а поруч – надійні і вірні друзі. Бажаємо, щоб Великдень приніс вам теплоту і радість у серці. Нехай Господь дарує всім свою любов і міцну віру в душі. Зі святом!                                                                                              
Листівка

28 грудня 2021 р.

Шановні члени профспілки НУХТ та колеги! Профком НУХТ щиро вітає з Новим роком і Різдвом Христовим! Нехай Новий рік та світла Різдвяна зоря подарують вам і вашим рідним міцне здоров’я, мир, успіх, родинне щастя, достаток та благополуччя. Хай принесуть новорічні свята радісний настрій на весь рік і краще майбутнє, додадуть сил і наснаги та впевненості у завтрашньому дні! Щасливого Нового року та веселого Різдва!
                                                                                                     
Профком НУХТ
Листівка

24 жовтня 2021 р.

Вітаємо члена профкому НУХТ Олену Захарівну Калінську з 70-річчям!
Олено Захарівно, прийміть наші найщиріші побажання! Міцного Вам здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.
                                                                                           Профком НУХТ 
Листівка

17 жовтня 2021 р.

Шановні колеги! Вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості!
Людьми в білих халатах прийнято називати медиків, проте, ця крилата фраза ідеально підходить і для працівників харчової промисловості. Лаборанти, технологи, інженери, майстри, робітники та всі ті, хто навчає цим  важливим технологіям, щодня працюють над  забезпеченням людей якісними і смачними продуктами та такими потрібними знаннями майбутніх висококваліфікованих фахівців.
У день професійного свята зичимо вам гарного святкового настрою, міцного здоров’я, творчої енергії, успіхів і здобутків. Нехай ваша праця гідно оплачується, а в домівках панує любов, злагода та взаєморозуміння, життя буде солодким, без гірких і гострих спецій, переповнене позитивними та незабутніми моментами.  
                                                                                                                  Профком НУХТ 
Листівка

14 жовтня 2021 р.

Шановні захисники і захисниці України!
Прийміть щирі вітання з національним святом – Днем захисників і захисниць України, зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва!
Бажаємо вам натхнення та успіхів у всіх справах, родинного щастя та достатку, козацького здоров’я, сили та оптимізму, невичерпної енергії та миру!
Дякуємо за ваш подвиг, мужність і героїзм!

Профком НУХТ

Листівка

01 жовтня 2021 р.

У дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!
Всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці – допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях.
Наша глибока повага вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.
Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання.
Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів! З професійним святом!

Профком НУХТ

Листівка

08 березня 2021 р.

Дорогі жінки, вітаємо вас із Міжнародним жіночим днем!
Бажаємо вам тепла і любові в серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття. Будьте красиві, щасливі, даруйте усмішки, радійте та отримуйте чудові враження. Ви – чарівні!
Члени профкому НУХТ
Листівка

02 березня 2021 р.

Вітаємо голову профбюро ННІХТ Наталію Стеценко з чудовим ювілеєм, з прекрасним 50-річчям!
Хочемо від душі побажати міцного здоров’я і неймовірного оптимізму, поваги колег і студентів та любові рідних, вірною підтримки друзів, чудових ідей, доброго благополуччя і світлої удачі!
Члени профкому НУХТ
Листівка

15 лютого 2021 р.

Сердечно вітаємо з ювілейним Днем народження надзвичайно активну членкиню профкому Ларису Карташову!
Висловлюємо щире захоплення Вашою невичерпною енергією, креативністю.
Ми щиро бажаємо, щоб у Вас завжди було всього вдосталь: посмішок, сонячних днів, захоплення, подорожей, нових вражень, любові, достатку, вірних друзів!
Листівка

13 лютого 2021 р.

У радісний і світлий день Вашого народження, Кларо Антонівно, ми щиро вітаємо Вас з Ювілеєм!
Міцного Вам здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя – в серце!
Листівка