Н У Х Т

Вітання профкому

19 серпня 2022 р.

Сердечно вітаємо з ювілейним Днем народження членкиню профкому Тетяну Янюк!
Бажаємо Вам у цей день радості, світла і внутрішнього спокою. Хай попереду на Вас чекають лише великі перемоги та стабільний успіх, життя буде безхмарним і подарує ще безліч цікавих зустрічей й високих професійних злетів. Нехай Вас оточують тільки близькі Вашому серцю люди. Миру і щастя Вам!
                                                                                     Профком співробітників НУХТ                                                                                                 
Листівка

24 квітня 2022 р.

Профком НУХТ вітає всіх із Великоднем! 
Христос Воскрес! У це світле і чисте свято бажаємо у ваш будинок добра і благодаті. Нехай на душі завжди буде спокійно, над головою – мирне і ясне небо, а поруч – надійні і вірні друзі. Бажаємо, щоб Великдень приніс вам теплоту і радість у серці. Нехай Господь дарує всім свою любов і міцну віру в душі. Зі святом!                                                                                              
Листівка

28 грудня 2021 р.

Шановні члени профспілки НУХТ та колеги! Профком НУХТ щиро вітає з Новим роком і Різдвом Христовим! Нехай Новий рік та світла Різдвяна зоря подарують вам і вашим рідним міцне здоров’я, мир, успіх, родинне щастя, достаток та благополуччя. Хай принесуть новорічні свята радісний настрій на весь рік і краще майбутнє, додадуть сил і наснаги та впевненості у завтрашньому дні! Щасливого Нового року та веселого Різдва!
                                                                                                     
Профком НУХТ
Листівка

24 жовтня 2021 р.

Вітаємо члена профкому НУХТ Олену Захарівну Калінську з 70-річчям!
Олено Захарівно, прийміть наші найщиріші побажання! Міцного Вам здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.
                                                                                           Профком НУХТ 
Листівка

17 жовтня 2021 р.

Шановні колеги! Вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості!
Людьми в білих халатах прийнято називати медиків, проте, ця крилата фраза ідеально підходить і для працівників харчової промисловості. Лаборанти, технологи, інженери, майстри, робітники та всі ті, хто навчає цим  важливим технологіям, щодня працюють над  забезпеченням людей якісними і смачними продуктами та такими потрібними знаннями майбутніх висококваліфікованих фахівців.
У день професійного свята зичимо вам гарного святкового настрою, міцного здоров’я, творчої енергії, успіхів і здобутків. Нехай ваша праця гідно оплачується, а в домівках панує любов, злагода та взаєморозуміння, життя буде солодким, без гірких і гострих спецій, переповнене позитивними та незабутніми моментами.  
                                                                                                                  Профком НУХТ 
Листівка

14 жовтня 2021 р.

Шановні захисники і захисниці України!
Прийміть щирі вітання з національним святом – Днем захисників і захисниць України, зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва!
Бажаємо вам натхнення та успіхів у всіх справах, родинного щастя та достатку, козацького здоров’я, сили та оптимізму, невичерпної енергії та миру!
Дякуємо за ваш подвиг, мужність і героїзм!

Профком НУХТ

Листівка

01 жовтня 2021 р.

У дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!
Всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці – допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях.
Наша глибока повага вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.
Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання.
Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів! З професійним святом!

Профком НУХТ

Листівка

08 березня 2021 р.

Дорогі жінки, вітаємо вас із Міжнародним жіночим днем!
Бажаємо вам тепла і любові в серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття. Будьте красиві, щасливі, даруйте усмішки, радійте та отримуйте чудові враження. Ви – чарівні!
Члени профкому НУХТ
Листівка

02 березня 2021 р.

Вітаємо голову профбюро ННІХТ Наталію Стеценко з чудовим ювілеєм, з прекрасним 50-річчям!
Хочемо від душі побажати міцного здоров’я і неймовірного оптимізму, поваги колег і студентів та любові рідних, вірною підтримки друзів, чудових ідей, доброго благополуччя і світлої удачі!
Члени профкому НУХТ
Листівка

15 лютого 2021 р.

Сердечно вітаємо з ювілейним Днем народження надзвичайно активну членкиню профкому Ларису Карташову!
Висловлюємо щире захоплення Вашою невичерпною енергією, креативністю.
Ми щиро бажаємо, щоб у Вас завжди було всього вдосталь: посмішок, сонячних днів, захоплення, подорожей, нових вражень, любові, достатку, вірних друзів!
Листівка

13 лютого 2021 р.

У радісний і світлий день Вашого народження, Кларо Антонівно, ми щиро вітаємо Вас з Ювілеєм!
Міцного Вам здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя – в серце!
Листівка