Н У Х Т

Графік подання заяв про акредитацію

Графік подання заяв про акредитацію в 2022/2023 навчальному році

№ п/п Спеціальність ID ОП в ЄДЕБО Освітня програма Дата подання заяви Гарант ОП
Перший (бакалаврський) рівень
1. 051
Економіка
2550 Економіка підприємства 30 січня
2023 р
.
Рябенко Володимир Володимирович
2. 051
Економіка
31705 Економіка та правове забезпечення бізнесу 30 січня
2023 р.
Відоменко Оксана Іванівна
3. 061
Журналістика
2548 Реклама та зв’язки з громадськістю 20 січня
2023 р.
Фєдотова Наталія Михайлівна
4. 071
Облік і оподаткування
1737 Облік і аудит 21 березня
2023 р.
Кудренко Наталія Володимирівна
5. 072
Фінанси, банківська справа і страхування
2176 Фінанси, банківська справа і страхування 19 січня
2023 р.
Бойко Світлана Василівна
6. 073
Менеджмент
1281 Менеджмент 23 березня
2023 р.
Дунда Світлана Петрівна
7. 073
Менеджмент
31716 Менеджмент персоналу 23 березня
2023 р.
Драган Олена Іванівна 
8. 075
Маркетинг
1904 Маркетинг 14 березня
2023 р.
Розумей Світлана Борисівна
9. 122
Комп’ютерні науки
30222 Інформаційні системи та штучний інтелект 27 лютого 2023 р. Харкянен Олена Валеріївна
10. 122
Комп’ютерні науки
23402 Комп’ютерні науки 27 лютого 2023 р. Мякшило Олена Михайлівна
11. 151
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
30223 Комп`ютерні системи та програмна інженерія в автоматизації 13 березня 2023 р. Сідлецький Віктор Михайлович
12. 131
Прикладна механіка
23332 Прикладна механіка 13 лютого 2023 р. Токарчук Сергій Володимирович
13. 133
Галузеве машинобудування
23282 Інжиніринг харчових та біотехнологічних виробництв 23 березня 2023 р.  Якобчук Роман Леонідович
14. 141
Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
30203 Електротехніка та інформаційні технології 23 березня 2023 р. Куєвда Юлія Валеріївна
15. 142
Енергетичне машинобудування
23318 Холодильні техніка та технології 22 лютого 2023 р. Пилипенко Олексій Юрійович
16. 144
Теплоенергетика
23165 Теплоенергетика та енергоефективні технології 3 березня 2023 р. Масліков Михайло Олександрович
17. 162
Біотехнології та біоінженерія
23446 Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна 30 січня
2023 р.
Старовойтова Світлана Олександрівна
Другий (магістерський) рівень
18. 071
Облік і оподаткування
2241 Облік і аудит 21 жовтня 2022 р. Духновська Людмила Миколаївна
19. 072
Фінанси, банківська справа та страхування
1383 Фінанси, банківська справа та страхування 17 жовтня 2022 р. Дем’яненко Інна Вікторівна
20. 073
Менеджмент
49282 Менеджмент персоналу 20 жовтня 2022 р. Мазник Ліана Валеріївна
21. 292
Міжнародні економічні відносини
23529 Міжнародна економіка 12 жовтня 2022 р.
Музиченко Ганна Георгіївна
22. 122
Комп'ютерні науки
23501 Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг  14 жовтня 2022 р.  Чумаченко Сергій Миколайович
23. 122
Комп'ютерні науки
23502 Інформаційні управляючі системи та технології 14 жовтня 2022 р.  Грибков Сергій Віталійович 
24. 133
Галузеве машинобудування 
23287 Інжиніринг харчових виробництв  20 жовтня 2022 р.  Якимчук Микола Володимирович 
25. 133
Галузеве машинобудування 
23288 Інжиніринг поліграфічних та пакувальних виробництв  20 жовтня 2022 р. Чепелюк Олена Олександрівна 
26. 133
Галузеве машинобудування 
37528 Інжиніринг фармацевтичних та біотехнологічних виробництв  20 жовтня 2022 р.  Губеня Олексій Олександрович 
27. 141
Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка  
2956 Електротехнічні системи електроспоживання  21 жовтня 2022 р.  Чорний Юрій Адамович 
28. 181
Харчові технології 
2549 Технології продуктів бродіння і виноробства  13 жовтня 2022 р.  Прибильський Віталій Леонідович 
29. 181
Харчові технології 
2547 Технології зберігання, консервуванння та переробки м'яса  13 жовтня 2022 р.  Пасічний Василь Миколайович 
30. 181
Харчові технології 
1736  Технології зберігання, консервування та переробки молока  17 жовтня 2022 р.  Поліщук Галина Євгеніївна 
31. 181
Харчові технології 
446  Технології харчових продуктів оздоровчого та профілактичного призначення  17 жовтня 2022 р.  Сімахіна Галина Олександрівна 
32. 181
Харчові технології 
1325 Технології харчових концентрованих продуктів на основі фруктово-овочевої сировини, чаю, кави та прянощів  21 жовтня 2022 р.  Бессараб Олександр Семенович 
33. 181
Харчові технології 
1735  Технології зберігання, консервування та переробки плодів і овочів  21 жовтня 2022 р.  Шутюк Віталій Володимирович 
34. 181
Харчові технології 
2243  Технології рослинних олій, жирових та косметичних продуктів  13 жовтня 2022 р.  Носенко Тамара Тихонівна 
35. 181
Харчові технології 
50902  LEAN-виробництво харчової продукції   5 квітня 2023 р. Вашека Оксана Миколаївна 
Третій (освітньо-науковий) рівень
36. 051
Економіка
48542  Економіка  26 травня 2023 р.  Заїнчковський Анатолій Олександрович 
37. 144
Теплоенергетика 
48539  Теплоенергетика та енергоефективні технології  31 березня 2022 р.  Петренко Валентин Петрович 
38. 181
Харчові технології 
48536 Харчові технології  3 квітня
2023 р. 
Ковбаса Володимир Миколайович 
39. 151
Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології 
48538  Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології  10 квітня 2023 р.  Іващук Вячеслав Віталійович