Н У Х Т

Декан факультету біотехнології та екологічного контролю

Наталія Миколаївна <br />Грегірчак
Наталія Миколаївна
Грегірчак
доцент, кандидат технічних наук

Кожен з нас зі шкільних років мріє про щасливе майбутнє та високооплачувану роботу, складовою якого є вдалий вибір професії.

Факультет біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) готує унікальних фахівців – лідерів галузі, які опановують 3 освіти в одній за реалізації гнучкої індивідуальної освітньої траєкторії

На факультеті  здійснюється підготовка фахівців за такими формами здобуття освіти – денна, денна (скорочений термін навчання), заочна (дистанційна), заочна (скорочений термін навчання, дистанційна). Підготовка здійснюється як на основі державного замовлення, так й за контрактом з юридичними і фізичними особами.

Освітній ступінь «Бакалавр» зі спеціальностей:

 1. 017 «Фізична культура і спорт»
  • ОП «Фізична рекреація та оздоровлення людини»
 2. 101 «Екологія» 
  • ОП «Екологія та екоменеджмент»
 3. 162 «Біотехнологія та біоінженерія» 
  • ОП «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна»

 Навчання студентів за ступенем бакалавр денної та заочної форм триває 3 роки 10 місяців.

Випускники коледжів усіх спеціальностей  та здобувачі ОР бакалавр іншої ОП також можуть навчатися за скороченою програмою підготовки фахівця – 3 роки. Паралельно з навчанням спеціальності в університеті студенти мають можливість здобути другу вищу військову освіту або освіту  за іншою ОП у НУХТ.

Усі бажаючі можуть навчатися за освітнім ступенем «магістр» на основі диплому бакалавра на денній і заочній формах навчання 1 рік 4 міс  та доктор філософії за денною та заочною формою навчання – 4 роки.

Більш детальну інформацію читайте на сайті https://btec.nuft.edu.ua

Освітній ступінь «Магістр» зі спеціальностей:

 1. 101 «Екологія»
  • ОП «Екологія, екоменеджмент та екоаудит»
 2. 162 «Біотехнологія та біоінженерія» 
  • ОП «Промислова та фармацевтична біотехнології»

Навчання  на факультеті – це:

 • можливість формування освітньої траєкторії напр. основи бізнесу, основи ІТ-технологій, 3D-моделювання, біоінформатики тощо
 • можливість поєднати навчання та стажування у провідних як вітчизняних так і міжнародних компаніях
 • можливості академічної мобільності – національної чи міжнародної
 • доступ до освітніх ресурсів 24/7 завдяки використанню інноваційних технологій навчання
 • участь у English Speaking Club (безкоштовний)
 • навчання в рамках Міжнародних проєктів ERASMUS +
 • стати затребуваним фахівцем на ринку праці завдяки універсальній підготовці та залучені до освітнього процесу провідних вчених галузі, бізнес-тренерів, менеджерів кампаній, випускників

З більш детальною інформацією про наші спеціальності ви можете ознайомитися https://nuft.edu.ua/vstupnyku/nashi-specialnosti/

А ще наші студенти люблять і вміють не тільки навчатись, а й відпочивати. Участь у творчих колективах і спортивних секціях дозволяє кожному проявити себе всебічно.

Активна громадська робота, участь у наукових гуртках, спортивних змаганнях та в художній самодіяльності дозволяє кожному проявити і закріпити свої лідерські, організаційні, ораторські якості, вміння працювати в команді, що надзвичайно цінується роботодавцями. Студентська рада факультету створює умови для цікавого, змістовного та яскравого життя, а студентська рада гуртожитку забезпечує гідні умови проживання студентам.

Ти амбітний абітурієнт і хочеш дізнатися більше про факультетське життя та особливості навчання? Тоді наша команда студентів-амбасадорів проведе тобі екскурс в нашу студентську екосистему. Тож, якщо ти хочеш стати частиною нашої родини — не зволікай і звертайся до наших амбасадорів  https://btec.nuft.edu.ua/ambasadori-btek   Обери свого гіда, який відповість на всі твої питання. І не соромся, ми чекаємо саме на тебе!

Факультет біотехнології та екологічного контролю радо прийме до своєї сім’ї талановиту, охочу до знань молодь!

Сучасна освіта, отримана в НУХТ – успішний старт професійної кар’єри!

До зустрічі у дружній родині БТЕК - #бтекзавждиразом!

Остання зміна: 08 червня 2024