Н У Х Т

Спорт

Спорткомплекс

Спорт – невід'ємна частина як навчального процесу, так і загалом університетського життя. Фізичну підготовку в Університеті забезпечує кафедра фізичного виховання та спорту, яка організовує навчальний процес та роботу Спорткомплексу.

Епіцентром фізичного розвитку студентів НУХТ є власний Спортивний комплекс, який визнаний одним із найкращих у Києві. Комплекс розміщений поряд із гуртожитками НУХТу (проспект Науки, 29А), що неабияк стимулює студентів до активного спортивного життя та реалізації їх фізичного потенціалу.

У спорткомплексі працюють спортивні і тренажерні зали, сучасний басейн, спортивні секції на будь-які смаки. Для тренувань обладнано 2 спеціалізованих зали для гри у міні-футбол, баскетбол, волейбол, занять аеробікою, фітнесом, боксом, настільним тенісом та іншими видами спорту. Особливою популярністю серед студентів і працівників Університету користується басейн, який функціонує в навчально-спортивному комплексі. Відвідування басейну студентами можливе в рамках занять з фізичного виховання.

Басейн

У спортивному комплексі НУХТ є власний басейн. Його відвідування під час занять та у позаурочний час студентами Університету є безкоштовним. Для безпечності та комфорту відвідувачів на заняттях присутні тренери – майстри спорту. У позаурочний час вони професійно тренують студентів для участі у спортивних змаганнях. Окрім тренувань та традиційного плавання, відвідувачі басейну мають змогу займатись аквааеробікою.

Загальна довжина басейну – 25 метрів, глибина – 2 метри, температура води – 26 ºС, функціонують4 плавальних доріжки.

Як записатись у групу?

На початку Вашого навчання на 1 курсі у спортивному комплексі НУХТ проводиться збір груп студентів у актовій залі. Під час таких зборів присутніх знайомлять із переліком спортивних груп та секцій які функціонують в спорткомлексі, правилами їх відвідування, вимогами які ставляться до учасників занять тощо. По завершенню зборів студенти заповнюють анкети із вказанням видів спорту якими вони хотіли б займатись або вже займаються. Часто студенти вже мають значні досягнення в спорті та на момент початку навчання в НУХТ є кандидатами або майстрами спорту. У такому випадку Вони можуть продовжити свою спортивну кар’єру та отримати кваліфіковану тренерську підтримку збоку викладачів Університету.

Команди та змагання

Найперше спортивне випробування, яке чекає на команди під час навчання в НУХТ – це змагання для студентів 1 курсу і загально університетська Спартакіада. Прийняти увасть у ній завжди не личше почесно, а і необхідно для тих, зто планує серйозно продовжити заняття спортом.

Наступним важливим кроком є участь збірних команд Університету у змаганнях різного рівня від першості Голосіївського району до чемпіонатів м. Києва, України та міжнародних змагань. Спортсмени та збірні команди НУХТ часто посідають призові місця та досягають високих результатів, якими Університет надзвичайно пишається.

Збірна жіноча команда з футболу – неодноразовий переможець Всеукраїнської Універсіади, учасниця Чемпіонатів Європи серед студентських команд. До складу збірної молодіжної команди України запрошені 7 гравців збірної команди НУХТ.

Збірна команда НУХТ з міні-футболу – володар Кубку України серед юніорів, чемпіон I Спортивних студентських ігор м. Києва серед ВНЗ, переможець VIII чемпіонату України серед ВНЗ, учасник Чемпіонату Європи серед студентів. Гравці команди були запрошені до лав молодіжної збірної України.

Збірна жіночої команди НУХТ з баскетболу бере участь у Вищій лізі Чемпіонату України і входить до 10-ки кращих команд Чемпіонату.

Наша збірна команда з футболу приймає участь у Чемпіонаті України студентської Вищої ліги.

Окрім вищезгаданих команд, збірні команди з волейболу (жінки та чоловіки) та баскетболу (чоловіки) беруть активну участь у Спортивних іграх м. Києва серед закладів ивщої лсвіти. Збірна команда університету з плавання – срібний призер Універсіади м. Києва.

Спортивні зали

У спортивному комплексі НУХТ проводяться заняття із різних видів спорту. Для цього обладнано та функціонує: два спеціалізованих ігрових зали площею 800 і 1000 кв.м. для гри у міні-футбол, зали для гри у баскетбол і волейбол. Спеціально оснащений тренажерний зали для занять боксом, фітнесом, аеробікою. У спорткомплексі є актовий зал де студенти часто проводять підготовку та репетиції до виступів у конкурах.