Н У Х Т

Спортивне життя

Ректоратом Національного університету харчових технологій створені всі умови для занять фізичною культурою та спортом, які проводяться у одному з кращих у м. Києві спортивному комплексі, розташованому поряд зі студентським містечком.

У спортивному комплексі функціонують два спеціалізованих ігрових зали площею 800 і 1000 кв. метрів для гри у міні-футбол, баскетбол, волейбол й інші види спорту. Ігрові зали оснащені всім необхідним обладнанням, що створює чудові умови для спортивних тренувань та організації і проведення змагань різного рівня. Великою популярністю у студентів користуються тренажерний зал, зал для занять аеробікою, фітнесом та боксом, зал для занять настільним тенісом. Наприкінці 2009 року введено в експлуатацію плавальний басейн. Крім того, в усіх гуртожитках університету працюють спортивні кімнати.

В університеті щорічно відбуваються змагання для студентів 1 курсу і загальноуніверситетська Спартакіада.

Важливий напрямок роботи – участь збірних команд університету у змаганнях різного рівня від першості Голосіївського району до чемпіонатів м. Києва, України та міжнародних змагань. Всього в університетських та різного рівня змаганнях щорічно беруть участь понад 3000 студентів. Спортсмени університету досягають високих результатів, якими університет по праву пишається.

Збірна жіноча команда з футболу – неодноразовий переможець Всеукраїнської Універсіади, учасниця Чемпіонатів Європи серед студентських команд. До складу збірної молодіжної команди України запрошені 7 гравців збірної команди НУХТ.

Збірна команда НУХТ з міні-футболу – володар Кубку України серед юніорів, чемпіон I Спортивних студентських ігор м. Києва серед ВНЗ, переможець VIII чемпіонату України серед ВНЗ, учасник Чемпіонату Європи серед студентів. Гравці команди були запрошені до лав молодіжної збірної України.

Збірна жіноча команда НУХТ з баскетболу бере участь у Вищій лізі Чемпіонату України і входить до 10-ки кращих команд Чемпіонату.

Наша збірна команда з футболу приймає участь у Чемпіонаті України студентської Вищої ліги.

Окрім вищезгаданих команд, збірні команди з волейболу (жінки та чоловіки) та баскетболу (чоловіки) беруть активну участь у Спортивних іграх м. Києва серед ВНЗ.

Збірна команда університету з плавання – срібний призер Універсіади м. Києва.

Високому рівню організації занять із фізичної культури і спорту та досягненню високих спортивних результатів сприяє добре продумана кадрова політика ректорату і кафедри фізвиховання, яка дозволила залучити до проведення навчальних занять і роботи спортивних секцій висококваліфікованих спортсменів і тренерів із різних видів спорту.

sport

 • image

  Сидоренко Анна

  студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління, вид спорту: футбол

  Із 2013 р. майстер спорту з футзалу, із 2017 р. - майстер спорту з пляжного футболу. Входить до складу збірної України із футзалу. Кращий гравець матчу-фіналу чотирьох в м. Івано-Франківськ. Кращий бомбардир 2011 року. У складі збірної України Кращий гравець у матчі за вихід у фінал Європи. Неодноооразова призерка Всеукраїнських та Європейських змагань з футзалу.

 • image

  Гресько Владислав

  студент факультету Біотехнології та екологічного контролю, вид спорту: фігурне катання

  У 2010-2011 рр. чемпіон Києва. У 2012 році зайняв 3 місце на міжнародних змаганнях в Угорщині та 3 місце на етапі Кубку України. Переможець 2014 р. в етапі кубку України. У 2017 р переможець етапу Кубку чемпіонату Республіки Білорусь та переможець Чемпіонату Республіки Білорусь.

 • image

  Малишко Анастасія

  студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління, вид спорту: футзал

  Кандидат в майстри спорту з футзалу з 2015 року. 12 років грала у складі команди «Біличанка НПУ». Відзначена нагородами Кращого гравця команди та Кращого бомбардира команди. У складі університетської команди отримала зайняли понад 27 призових місць на Всеукраїнських змаганнях. У 2015 році Стала чемпіонкою України із фут залу та капітаном U-15 у складі команди «Біличанка НПУ».

 • image

  Саєнко Олександр

  студент Навчально-наукового інженерно-технічного інститут ім. акад. І.С. Гулого, вид спорту: баскетбол

  3-х кратний чемпіон Дніпропетровської області, має ІІ дорослий розряд з волейтболу, неодноразовний переможець міських змагань Дніпропетровської та Київської областей, володар звань Кращого спортсмена району. 

 • image

  Маноха Сергій

  студент Навчально-наукового інституту харчових технологій, вид спорту: настільний теніс

  Кандидат у майстри спорту з настільного тенісу, у складі університетської команди багаторазовий призер Районних та Всеукраїнських змагань по м. Києву.

 • image

  Хоменко Іван

  студент факультету Біотехнології та екологічного контролю, вид спорту: волейтбол

  має 1 вищий розряд з волейболу. Неодноразовий призер Європейських та Всеукраїнських ігор з волейтболу. Гравець збірної НУХТ.

 • image

  Чиженок Анастасія

  студентка Навчально-наукового інститут економіки і управління, вид спорту: футзал

  Срібний призер Чемпіонату світу з футзалу серед студентських команд 2018 року. Чемпіонка України з футзалу серед жінок Вищої Ліги сезону 2017-2018 роках. Володар Кубку України з футзалу серед жінок сезону 2017-2018 роках. Володар Кубку міста Києва з футзалу серед студентських жіночих команд сезону 2017-2018 роках.

 • image

  Бруневич Володимир

  студент Навчально-наукового інституту харчових технологій, вид спорту: хортинг, кікбоксинг

  Кандидат у майстри спорт з хортингу. Призер чемпіонату Європи з хортингу, триразовий чемпіон України з хортингу та дворазовий чемпіон України з вільної боротьби, чемпіон України з кікбоксингу, із 2016 р. має інструкторський ранг.

 • image

  Кирильчук Альона

  студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління, вид спорту: футбол

  Майстер спорту з футзалу. Неодноразова призерка Європейських та Всеукраїнських змагань. Гравець збірної НУХТ та збірної України.

 • image

  Совгира Ігор

  студент Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С. Гулого, вид спорту: гребля на байдарці

  Має І дорослий розряд по греблі на байдарці, у 2016 році став Чемпіоном України по греблі на байдарці.

 • image

  Кліпаченко Анастасія

  студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління, вид спорту: футбол

  Гравець футзального клубу "Інтер Медіа Сервіс" (м.Київ) і гравцем Національної збірної України з 2011 року. У 2016 році стала володарем Кубка України і Чемпіоном України 2015-2017 сезонів. Також отримала звання майстра спорту України з футзалу і майстра спорту України з пляжного футболу.

 • image

  Теребило Олена

  студентка факультету Біотехнології та екологічного контролю, вид спорту: веслування

  Призер чемпіонату України  з веслування, бронзовий призер Чемпіонату України з веслування серед студентів.

 • image

  Шаповалов Артур

  студент факультету Готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, вид спорту: водне поло

  Кандидат у майстри спорту з водного поло, зайняв друге місце на чемпіонаті України у складі дитячої юнацької спортивної школи 3 у місті Львів та перше місце у Львівській області з капітанською пов’язкою..

 • image

  Коробка Юлія

  студентка факультету Біотехнології та екологічного контролю, види спорту: шахи та футбол

  Має І дорослий розряд з шахів, чемпіонка Житомирської області з шахів у 2014 р., чемпіонка Житомирської області з футболу серед жіночих команд 2015 р.

 • image

  Демчук Владислав

  студент Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого, вид спорту: легка атлетика

  Багаторазовий учасник та призер районних і обласних змагань з легкої атлетики, переможець районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  «Сокіл-Джура».

 • image

  Сіренко Олег

  студент факультету автоматизації комп’ютерних систем, вид спорту: футбол, футзал, пляжний футбол

  Срібний призер чемпіонату області з пляжного футболу, Бронзовий призер чемпіонату України з пляжного футболу.

 • image

  Ельдар Бодров

  студент факультету автоматизації комп’ютерних систем, вид спорту: футбол, футзал

  Переможець Nikeшанс Україна (футбол).

 • image

  Кіріченко Олексій

  студент факультету автоматизації комп’ютерних систем, вид спорту: футбол, футзал, пляжний футбол

  володар 3 місця регіонального етапу конкурсу “Кращий студент України” у номінації "Студент-спортсмен", Срібний призер чемпіонату області з пляжного футболу, Бронзовий призер чемпіонату України з пляжного футболу, учасник міжнародного турніру з пляжного футболу Марокко CUP у складі збірної України U-21, Бронзовий призер чемпіонату Києва з пляжного футболу(перша ліга), Бронзовий призер PersianBeachSoccerCUP у складі збірної України.

 • image

  Самарін Володимир

  студент Навчально-наукового інституту харчових технологій вид спорту: футбол

  має І спортивний розряд з футболу, футбольна команда у складі якої грав у 2014 р. була перемоцем по Черкаській області,  у 2016 р. приймав участь у  футбольних матчах Вищої ліги України.

 • image

  Загородній Ярослав

  студент факультету автоматизації комп’ютерних систем, вид спорту: дзюдо

  Майстер спорту, срібний призер України, 2-ох разовий бронзовий призер України.

 • image

  Капко Вікторія

  студентка факультету біотехнологій та екологічного контролю, вид спорту: спортивний туризм

  Кандидат у майстри спорту зі спортивного туризму.