Н У Х Т

Спортивне життя

Спорткомлекс НУХТ – оновлений спорткомплекс з басейном в Голосіївському районі Києва. Створений на базі потужностей Національного університету харчових технологій.

Фізичну підготовку в Університеті забезпечує кафедра фізичного виховання та спорту, яка організовує навчальний процес та роботу Спорткомплексу.

Епіцентром фізичного розвитку студентів НУХТ є власний Спортивний комплекс, який визнаний одним із найкращих у Києві. Комплекс розміщений поряд із гуртожитками НУХТ (проспект Науки, 29А), що неабияк стимулює студентів до активного спортивного життя та реалізації їх фізичного потенціалу.

У спорткомлексі НУХТ проводяться заняття із різних видів спорту. Для цього обладнано та функціонує: два спеціалізованих ігрових зали площею 800 і 1000 кв.м. для гри у міні-футбол, зали для гри у баскетбол і волейбол.

Спеціально оснащені тренажерні зали для занять з боксом, фітнесом, настільним тенісом, бадмінтоном та аеробікою. У спорткомплексі є також актовий зал, де студенти часто проводять підготовку та репетиції до виступів у конкурах.

Особливою популярністю серед студентів і працівників Університету користується басейн, який функціонує в навчально-спортивному комплексі. У басейні є 6 доріжок довжиною 25 метрів, глибиною 2 метри. Температура води тримається на оптимальному для шкіри рівні - 26 градусів. Вода очищається і фільтрується надійним способом, за допомогою гіпоалергенних засобів. Для заняття з плавання із собою необхідно мати змінне взуття, шапочку, купальний костюм, рушник і довідку від терапевта.

У басейні є просторі роздягальні, душові кабіни, гардероб.

Для безпечності та комфорту відвідувачів на заняттях присутні тренери – майстри спорту. У позаурочний час вони професійно тренують студентів для участі у спортивних змаганнях. Окрім тренувань та традиційного плавання, відвідувачі басейну мають змогу займатись аквааеробікою.

На вулиці спорткомлексу передбачена парковка для авто.

sport

Більше фото

 • image

  Горкун Євген

  студент факультету ГРТБ

  чемпіон з карате м. Києва і України, бронзовий призер XX Чемпіонату світу з фунакоші шотокан карате (FSКА), м. Алмада (Португалія), 2018 р.; срібний призер Чемпіонату світу з годзю-рю карате, 2019 р.; кандидат у майстри спорту України

 • image

  Сидоренко Анна

  студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління, вид спорту: футбол

  Із 2013 р. майстер спорту з футзалу, із 2017 р. - майстер спорту з пляжного футболу. Входить до складу збірної України із футзалу. Кращий гравець матчу-фіналу чотирьох в м. Івано-Франківськ. Кращий бомбардир 2011 року. У складі збірної України Кращий гравець у матчі за вихід у фінал Європи. Неодноооразова призерка Всеукраїнських та Європейських змагань з футзалу.

 • image

  Гресько Владислав

  студент факультету Біотехнології та екологічного контролю, вид спорту: фігурне катання

  У 2010-2011 рр. чемпіон Києва. У 2012 році зайняв 3 місце на міжнародних змаганнях в Угорщині та 3 місце на етапі Кубку України. Переможець 2014 р. в етапі кубку України. У 2017 р переможець етапу Кубку чемпіонату Республіки Білорусь та переможець Чемпіонату Республіки Білорусь.

 • image

  Малишко Анастасія

  студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління, вид спорту: футзал

  Кандидат в майстри спорту з футзалу з 2015 року. 12 років грала у складі команди «Біличанка НПУ». Відзначена нагородами Кращого гравця команди та Кращого бомбардира команди. У складі університетської команди отримала зайняли понад 27 призових місць на Всеукраїнських змаганнях. У 2015 році Стала чемпіонкою України із фут залу та капітаном U-15 у складі команди «Біличанка НПУ».

 • image

  Саєнко Олександр

  студент Навчально-наукового інженерно-технічного інститут ім. акад. І.С. Гулого, вид спорту: баскетбол

  3-х кратний чемпіон Дніпропетровської області, має ІІ дорослий розряд з волейтболу, неодноразовний переможець міських змагань Дніпропетровської та Київської областей, володар звань Кращого спортсмена району. 

 • image

  Маноха Сергій

  студент Навчально-наукового інституту харчових технологій, вид спорту: настільний теніс

  Кандидат у майстри спорту з настільного тенісу, у складі університетської команди багаторазовий призер Районних та Всеукраїнських змагань по м. Києву.

 • image

  Хоменко Іван

  студент факультету Біотехнології та екологічного контролю, вид спорту: волейтбол

  має 1 вищий розряд з волейболу. Неодноразовий призер Європейських та Всеукраїнських ігор з волейтболу. Гравець збірної НУХТ.

 • image

  Чиженок Анастасія

  студентка Навчально-наукового інститут економіки і управління, вид спорту: футзал

  Срібний призер Чемпіонату світу з футзалу серед студентських команд 2018 року. Чемпіонка України з футзалу серед жінок Вищої Ліги сезону 2017-2018 роках. Володар Кубку України з футзалу серед жінок сезону 2017-2018 роках. Володар Кубку міста Києва з футзалу серед студентських жіночих команд сезону 2017-2018 роках.

 • image

  Бруневич Володимир

  студент Навчально-наукового інституту харчових технологій, вид спорту: хортинг, кікбоксинг

  Кандидат у майстри спорт з хортингу. Призер чемпіонату Європи з хортингу, триразовий чемпіон України з хортингу та дворазовий чемпіон України з вільної боротьби, чемпіон України з кікбоксингу, із 2016 р. має інструкторський ранг.

 • image

  Кирильчук Альона

  студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління, вид спорту: футбол

  Майстер спорту з футзалу. Неодноразова призерка Європейських та Всеукраїнських змагань. Гравець збірної НУХТ та збірної України.

 • image

  Совгира Ігор

  студент Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С. Гулого, вид спорту: гребля на байдарці

  Має І дорослий розряд по греблі на байдарці, у 2016 році став Чемпіоном України по греблі на байдарці.

 • image

  Кліпаченко Анастасія

  студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління, вид спорту: футбол

  Гравець футзального клубу "Інтер Медіа Сервіс" (м.Київ) і гравцем Національної збірної України з 2011 року. У 2016 році стала володарем Кубка України і Чемпіоном України 2015-2017 сезонів. Також отримала звання майстра спорту України з футзалу і майстра спорту України з пляжного футболу.

 • image

  Теребило Олена

  студентка факультету Біотехнології та екологічного контролю, вид спорту: веслування

  Призер чемпіонату України  з веслування, бронзовий призер Чемпіонату України з веслування серед студентів.

 • image

  Шаповалов Артур

  студент факультету Готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, вид спорту: водне поло

  Кандидат у майстри спорту з водного поло, зайняв друге місце на чемпіонаті України у складі дитячої юнацької спортивної школи 3 у місті Львів та перше місце у Львівській області з капітанською пов’язкою..

 • image

  Коробка Юлія

  студентка факультету Біотехнології та екологічного контролю, види спорту: шахи та футбол

  Має І дорослий розряд з шахів, чемпіонка Житомирської області з шахів у 2014 р., чемпіонка Житомирської області з футболу серед жіночих команд 2015 р.

 • image

  Демчук Владислав

  студент Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого, вид спорту: легка атлетика

  Багаторазовий учасник та призер районних і обласних змагань з легкої атлетики, переможець районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  «Сокіл-Джура».

 • image

  Сіренко Олег

  студент факультету автоматизації комп’ютерних систем, вид спорту: футбол, футзал, пляжний футбол

  Срібний призер чемпіонату області з пляжного футболу, Бронзовий призер чемпіонату України з пляжного футболу.

 • image

  Ельдар Бодров

  студент факультету автоматизації комп’ютерних систем, вид спорту: футбол, футзал

  Переможець Nikeшанс Україна (футбол).

 • image

  Кіріченко Олексій

  студент факультету автоматизації комп’ютерних систем, вид спорту: футбол, футзал, пляжний футбол

  володар 3 місця регіонального етапу конкурсу “Кращий студент України” у номінації "Студент-спортсмен", Срібний призер чемпіонату області з пляжного футболу, Бронзовий призер чемпіонату України з пляжного футболу, учасник міжнародного турніру з пляжного футболу Марокко CUP у складі збірної України U-21, Бронзовий призер чемпіонату Києва з пляжного футболу(перша ліга), Бронзовий призер PersianBeachSoccerCUP у складі збірної України.

 • image

  Самарін Володимир

  студент Навчально-наукового інституту харчових технологій вид спорту: футбол

  має І спортивний розряд з футболу, футбольна команда у складі якої грав у 2014 р. була перемоцем по Черкаській області,  у 2016 р. приймав участь у  футбольних матчах Вищої ліги України.

 • image

  Загородній Ярослав

  студент факультету автоматизації комп’ютерних систем, вид спорту: дзюдо

  Майстер спорту, срібний призер України, 2-ох разовий бронзовий призер України.

 • image

  Капко Вікторія

  студентка факультету біотехнологій та екологічного контролю, вид спорту: спортивний туризм

  Кандидат у майстри спорту зі спортивного туризму.

 • image

  Волковинський Артем

  студент факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, вид спорту: стрибки у воду

  І місце зі стрибків з трампліну висотою 3 м і ІІІ місце зі стрибків з трампліну висотою 1 м Чемпіонату України зі стрибків у воду, м. Запоріжжя; ІІ місце ХХ Міжнародного Кубку «Водолій» зі стрибків у воду 

 • image

  Горкун Євген

  студент факультету ГРТБ

  чемпіон з карате м. Києва і України, бронзовий призер XX Чемпіонату світу з фунакоші шотокан карате (FSКА), м. Алмада (Португалія), 2018 р.; срібний призер Чемпіонату світу з годзю-рю карате, 2019 р.; кандидат у майстри спорту України

 • image

  Сидоренко Анна

  студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління, вид спорту: футбол

  Із 2013 р. майстер спорту з футзалу, із 2017 р. - майстер спорту з пляжного футболу. Входить до складу збірної України із футзалу. Кращий гравець матчу-фіналу чотирьох в м. Івано-Франківськ. Кращий бомбардир 2011 року. У складі збірної України Кращий гравець у матчі за вихід у фінал Європи. Неодноооразова призерка Всеукраїнських та Європейських змагань з футзалу.

 • image

  Гресько Владислав

  студент факультету Біотехнології та екологічного контролю, вид спорту: фігурне катання

  У 2010-2011 рр. чемпіон Києва. У 2012 році зайняв 3 місце на міжнародних змаганнях в Угорщині та 3 місце на етапі Кубку України. Переможець 2014 р. в етапі кубку України. У 2017 р переможець етапу Кубку чемпіонату Республіки Білорусь та переможець Чемпіонату Республіки Білорусь.

 • image

  Малишко Анастасія

  студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління, вид спорту: футзал

  Кандидат в майстри спорту з футзалу з 2015 року. 12 років грала у складі команди «Біличанка НПУ». Відзначена нагородами Кращого гравця команди та Кращого бомбардира команди. У складі університетської команди отримала зайняли понад 27 призових місць на Всеукраїнських змаганнях. У 2015 році Стала чемпіонкою України із фут залу та капітаном U-15 у складі команди «Біличанка НПУ».

 • image

  Саєнко Олександр

  студент Навчально-наукового інженерно-технічного інститут ім. акад. І.С. Гулого, вид спорту: баскетбол

  3-х кратний чемпіон Дніпропетровської області, має ІІ дорослий розряд з волейтболу, неодноразовний переможець міських змагань Дніпропетровської та Київської областей, володар звань Кращого спортсмена району. 

 • image

  Маноха Сергій

  студент Навчально-наукового інституту харчових технологій, вид спорту: настільний теніс

  Кандидат у майстри спорту з настільного тенісу, у складі університетської команди багаторазовий призер Районних та Всеукраїнських змагань по м. Києву.

 • image

  Хоменко Іван

  студент факультету Біотехнології та екологічного контролю, вид спорту: волейтбол

  має 1 вищий розряд з волейболу. Неодноразовий призер Європейських та Всеукраїнських ігор з волейтболу. Гравець збірної НУХТ.

 • image

  Чиженок Анастасія

  студентка Навчально-наукового інститут економіки і управління, вид спорту: футзал

  Срібний призер Чемпіонату світу з футзалу серед студентських команд 2018 року. Чемпіонка України з футзалу серед жінок Вищої Ліги сезону 2017-2018 роках. Володар Кубку України з футзалу серед жінок сезону 2017-2018 роках. Володар Кубку міста Києва з футзалу серед студентських жіночих команд сезону 2017-2018 роках.

 • image

  Бруневич Володимир

  студент Навчально-наукового інституту харчових технологій, вид спорту: хортинг, кікбоксинг

  Кандидат у майстри спорт з хортингу. Призер чемпіонату Європи з хортингу, триразовий чемпіон України з хортингу та дворазовий чемпіон України з вільної боротьби, чемпіон України з кікбоксингу, із 2016 р. має інструкторський ранг.

 • image

  Кирильчук Альона

  студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління, вид спорту: футбол

  Майстер спорту з футзалу. Неодноразова призерка Європейських та Всеукраїнських змагань. Гравець збірної НУХТ та збірної України.

 • image

  Совгира Ігор

  студент Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С. Гулого, вид спорту: гребля на байдарці

  Має І дорослий розряд по греблі на байдарці, у 2016 році став Чемпіоном України по греблі на байдарці.

 • image

  Кліпаченко Анастасія

  студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління, вид спорту: футбол

  Гравець футзального клубу "Інтер Медіа Сервіс" (м.Київ) і гравцем Національної збірної України з 2011 року. У 2016 році стала володарем Кубка України і Чемпіоном України 2015-2017 сезонів. Також отримала звання майстра спорту України з футзалу і майстра спорту України з пляжного футболу.

 • image

  Теребило Олена

  студентка факультету Біотехнології та екологічного контролю, вид спорту: веслування

  Призер чемпіонату України  з веслування, бронзовий призер Чемпіонату України з веслування серед студентів.

 • image

  Шаповалов Артур

  студент факультету Готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, вид спорту: водне поло

  Кандидат у майстри спорту з водного поло, зайняв друге місце на чемпіонаті України у складі дитячої юнацької спортивної школи 3 у місті Львів та перше місце у Львівській області з капітанською пов’язкою..

 • image

  Коробка Юлія

  студентка факультету Біотехнології та екологічного контролю, види спорту: шахи та футбол

  Має І дорослий розряд з шахів, чемпіонка Житомирської області з шахів у 2014 р., чемпіонка Житомирської області з футболу серед жіночих команд 2015 р.

 • image

  Демчук Владислав

  студент Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого, вид спорту: легка атлетика

  Багаторазовий учасник та призер районних і обласних змагань з легкої атлетики, переможець районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  «Сокіл-Джура».

 • image

  Сіренко Олег

  студент факультету автоматизації комп’ютерних систем, вид спорту: футбол, футзал, пляжний футбол

  Срібний призер чемпіонату області з пляжного футболу, Бронзовий призер чемпіонату України з пляжного футболу.

 • image

  Ельдар Бодров

  студент факультету автоматизації комп’ютерних систем, вид спорту: футбол, футзал

  Переможець Nikeшанс Україна (футбол).

 • image

  Кіріченко Олексій

  студент факультету автоматизації комп’ютерних систем, вид спорту: футбол, футзал, пляжний футбол

  володар 3 місця регіонального етапу конкурсу “Кращий студент України” у номінації "Студент-спортсмен", Срібний призер чемпіонату області з пляжного футболу, Бронзовий призер чемпіонату України з пляжного футболу, учасник міжнародного турніру з пляжного футболу Марокко CUP у складі збірної України U-21, Бронзовий призер чемпіонату Києва з пляжного футболу(перша ліга), Бронзовий призер PersianBeachSoccerCUP у складі збірної України.

 • image

  Самарін Володимир

  студент Навчально-наукового інституту харчових технологій вид спорту: футбол

  має І спортивний розряд з футболу, футбольна команда у складі якої грав у 2014 р. була перемоцем по Черкаській області,  у 2016 р. приймав участь у  футбольних матчах Вищої ліги України.

 • image

  Загородній Ярослав

  студент факультету автоматизації комп’ютерних систем, вид спорту: дзюдо

  Майстер спорту, срібний призер України, 2-ох разовий бронзовий призер України.

 • image

  Капко Вікторія

  студентка факультету біотехнологій та екологічного контролю, вид спорту: спортивний туризм

  Кандидат у майстри спорту зі спортивного туризму.

 • image

  Волковинський Артем

  студент факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, вид спорту: стрибки у воду

  І місце зі стрибків з трампліну висотою 3 м і ІІІ місце зі стрибків з трампліну висотою 1 м Чемпіонату України зі стрибків у воду, м. Запоріжжя; ІІ місце ХХ Міжнародного Кубку «Водолій» зі стрибків у воду