Н У Х Т

Військова підготовка

Кафедра військової підготовки НУБіП прводить набір на навчання

 

Громадяни України (далі – громадяни), хто бажає отримати додаткову спеціальність, з подальшим працевлаштуванням у «силових» структурах (Збройних Силах, Службі безпеки, Міністерстві внутрішніх справ, Державній прикордонній службі та інших)Кафедрою військової підготовки Національного університету біоресурсів і природокористування України проводиться конкурсний відбір для проходження військової підготовки за програмою офіцера запасу.Громадяни, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра та бажають пройти військову підготовку, необхідно подати з 12.02  по 24.03.2020 р. наступні документи:
  • Заява на ім’я декана факультету (для студентів з резолюцією декана);
  • Автобіографія (яка складена власноручно);
  • Копія паспорту (стор. 1-3, 11 - все на одному аркуші А-4) – 3 екз.;
  • Копія реєстраційного номеру платника податків (кожен окремо на А-4) – 3 екз.;
  • Фото 3х4 – 5 шт., фото 9х12 – 2 шт. (фото в костюмі та сорочці);
  • Копія приписного свідоцтва (на А-4) (для жінок – довідка із військкомату) – 1 екз.;
  • Довідка із середнім балом з місця навчання;
  • Медична довідка з військкомату про придатність до навчання на військовій кафедрі (направлення на медичну комісію у військкомат отримати на кафедрі військової підготовки кабінет 11).
Всі документи повинні бути у файлі. На кафедрі військової підготовки діють підготовчі курси в Центрі допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання молоді.Заняття на підготовчих курсах з громадянами, які виявили бажання проходити військову підготовку проводитимуться з 15.00 до 19.00 год.Випускники курсів отримують до 20 додаткових балів під час вступу на кафедру. На екзамени мати паспорт, приписне свідоцтво, спортивну форму, кулькову ручку.Тел. 527-89-93, 527-89-94. Сайт: nubip.edu.ua – підрозділи університету - військова кафедра – правила прийомуСупроводження вступу здійснює Андрієвський Андрій Петрович 068 350 54 68 (вайбер, ватсап, телеграм)