Н У Х Т

Директор інституту економіки і управління

Олег Олексійович <br />Шеремет
Олег Олексійович
Шеремет
доктор економічних наук, доцент

Підготовка висококваліфікованих фахівців економічних спеціальностей у нашому університеті здійснюється вже понад 90 років. Нині у Навчально-науковому інституті економіки і управління НУХТ відбувається підготовка здобувачів за освітніми ступенями «бакалавр» і «магістр» та освітньо-науковим ступенем «доктор філософії». Навчання за ступенем «бакалавр» денної і заочної форм навчання триває 4 роки. Випускники коледжів усіх спеціальностей можуть навчатися за скороченою програмою підготовки фахівця – 2-3 роки. Усі охочі можуть навчатися за освітнім ступенем «магістр» на основі диплому бакалавра на денній чи заочній формах навчання.

Паралельно з навчанням в інституті студенти мають можливість здобути другу вищу військову освіту.

Якісній підготовці фахівців сприяють висококваліфіковані викладачі – нині на кафедрах інституту працює понад 100 викладачів, серед яких 20 докторів наук, професорів, понад 70 кандидатів наук, доцентів. Ведеться підготовка наукових кадрів через аспірантуру й докторантуру. Усі кафедри інституту мають сучасні комп'ютерні класи.

 Сайт інституту: http://eiu.nuft.edu.ua/

СПЕЦІАЛЬНОСТІ ІНСТИТУТУ

 • 051 «ЕКОНОМІКА»,
  освітні програми «Економіка підприємства», «Економіка та правове забезпечення бізнесу»
 • 061 «ЖУРНАЛІСТИКА»,
  освітня програма «Реклама та зв'язки з громадськістю»
 • 071 «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»,
  освітня програма «Облік і аудит»
 • 072 «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА, СТРАХУВАННЯ ТА ФОНДОВИЙ РИНОК»,
  освітня програма «Фінанси, банківська справа та страхування»
 • 073 «МЕНЕДЖМЕНТ»,
  освітні програми «Менеджмент», «Менеджмент персоналу»
 • 075 «МАРКЕТИНГ»,
  освітня програма «Маркетинг»
 • 076 «ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА ТОРГІВЛЯ»,
  освітні програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Цифрові бізнес-технології в підприємництві»
 • 292 «МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ»,
  освітня програма «Міжнародна економіка»

Навчальні плани спеціальностей нашого інституту насичені найсучаснішими дисциплінами, вивчення яких забезпечує фахівців знаннями з питань ефективності використання нових і традиційних форм господарювання, підвищення ефективності управління у відповідній сфері з урахуванням передового вітчизняного та закордонного досвіду.

Для поліпшення якості навчання здобувачів у ННІ ЕіУ регулярно вводяться нові дисципліни, які відповідають сучасним тенденціям розвитку ринку, поліпшується матеріально-технічна база.

З метою постійного удосконалення фахової підготовки наших здобувачів регулярно організовуються гостьові лекції, майстер-класи, воркшопи, професійні конкурси від провідних вітчизняних та закордонних фахівців.

Кафедри інституту мають комп'ютерні класи, оснащені сучасною технікою, програмним забезпеченням і мультимедійним обладнанням. Це сприяє якісній підготовці наших здобувачів із використанням сучасних інформаційних технологій.

Наші випускники успішно працюють на керівних посадах підприємств різних організаційних форм незалежно від галузевого спрямування, а також у численних організаціях та установах: промислових (у тому числі харчової галузі), посередницьких та торгівельних підприємствах; банках, страхових й інвестиційних компаніях; біржах (товарних, валютних, фондових, цінних паперів), рекламних компаніях і PR-агенціях; консалтингових фірмах; агенціях з надання аналітично-дослідницьких послуг та інших.

 

Наукова робота та міжнародні зв'язки

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ з перших днів перебування в університеті залучаються до наукової роботи. Наші здобувачі завжди беруть активну участь у щорічних наукових конференціях молодих учених, аспірантів і студентів на секціях обліку і аудиту, фінансів, маркетингу, менеджменту, управління персоналом, реклами і зв'язків з громадськістю, міжнародної економіки, економічної теорії, економіки підприємств, вищої математики, іноземних мов та інших. Кращі доповіді завжди відзначаються грамотами та преміями від деканату та ректорату. Результати науково-дослідної роботи відображаються у наукових статтях.

Кращі студенти інституту ЕіУ щороку є переможцями та призерами Всеукраїнських фахових олімпіад та наукових конкурсів.

Результати науково-дослідних робіт наших студентів рекомендуються до впровадження у виробництво та практичного застосування в бізнесі.

Кафедри інституту тісно підтримують зв'язки з багатьма зарубіжними науково-дослідними та навчальними закладами. Опанування здобувачами та викладачами ділової іноземної мови дає можливість зміцнювати і поглиблювати міжнародні зв'язки. Так, інститут плідно працює з університетами Польщі, Литви, Естонії, а також з Міжнародним інститутом Cedimes (Франція), за рахунок чого відбувається постійний міжнародний обмін інформацією та досвідом з 60 країнами світу, в тому числі Університетами Париж-2 та Париж-12 (Франція), Університетом Бордо (Франція), Університетом Торонто (Канада), Бернським університетом (Швейцарія). Співробітники та студенти факультету беруть активну участь у міжнародних колоквіумах, конференціях і мають публікації у міжнародних фахових виданнях.

Завдяки програмам подвійних дипломів, студенти ННІ ЕіУ мають можливість отримати диплом державного зразка України та диплом одного із закордонних університетів.

На базі ННІ економіки і управління з 2013 р. започатковано навчання у групах англомовних проектів, у рамках яких викладання дисциплін здійснюється англійською мовою з першого курсу в малочисельних групах протягом чотирьох років. Абітурієнтам пропонуються англомовні програми підготовки бакалаврів за освітніми програмами «Менеджмент», «Менеджмент персоналу», «Міжнародна економіка», «Економіка підприємства», «Економіка та правове забезпечення бізнесу», «Фінанси, банківська справа та страхування».

 

БАЗИ ПРАКТИКИ

Провідні підприємства харчової промисловості, серед яких: ПАТ «Миронівський хлібопродукт», ПАТ «Оболонь», ПАТ «Carlsberg Україна», ПАТ «САН Інбев Україна», ПАТ «Яготинський маслозавод», ПАТ «Київхліб», ПАТ «Ніжинський жиркомбінат», Кондитерська корпорація Roshen, Coca-Cola Beverages Ukraine Ltd., «Kraft Foods Україна», «Данон Україна», ТОВ «Комплекс «Агромарс», «Мілкіленд Україна» та багато інших.

Установи фінансового ринку, серед яких:
АТ КБ «Приватбанк», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «Укрсоцбанк», АТ «УкрСиббанк», АТ «Укрексімбанк», АТ «Ощадбанк», АТ «Кредитпромбанк», СК «АХА», СК «АКВ Гарант», СК «Alianz Україна», СК «Провідна», СК «Скайд», СК «АСКА», СК «Універсальна» та багатьох інших.

У провідних кадрових та рекламних агенціях, PR-компаніях, установах та органах державної влади тощо.

У разі успішного проходження практики студенти отримують пропозиції щодо працевлаштування після завершення навчання.

 

СУСПІЛЬНО-КУЛЬТУРНЕ ЖИТТЯ

Цікаве дозвілля у поєднанні з навчанням забезпечує нашим студентам незабутні студентські роки. Активна громадська робота, участь у спортивних змаганнях та в художній самодіяльності заохочується деканатом, тому у студентів є можливість відвідати історичні та культурні центри України разом із наставниками академічних груп.

В інституті ЕіУ кожен охочий може розвивати свої таланти у танцювальному колективі сучасного танцю, команді КВН, вокально-інструментальних ансамблях, театрі мініатюр, команді з танцювальної аеробіки, естрадно-вокальній студії тощо. Студенти нашого інституту є переможцями та призерами міжнародних і всеукраїнських творчих фестивалів та конкурсів, кубку КВН НУХТ, конкурсу краси «Міс і Містер НУХТ». Творчий колектив наших студентів – багаторазовий переможець та лауреат загальноуніверситетського фестивалю «День факультету».

Цікавим та різноманітним є спортивне життя інституту. Збірні команди факультету – багаторазові переможці та призери Спартакіади НУХТ. Найвищі спортивні досягнення мають наші команди з міні-футболу, баскетболу, шахів, танцювальної аеробіки, настільного тенісу, волейболу. Найкращі спортсмени інституту є переможцями змагань міського, державного та міжнародного рівня.

 

Ми завжди раді успіхам своїх вихованців та чекаємо на нове поповнення талановитої молоді!

Також детальніше дізнатись про всі переваги навчання в Навчально-науковому інституті економіки і управління НУХТ, поспілкуватись зі студентами і викладачами Інституту Ви можете у спільнотах ННІ ЕіУ в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/eiu.nuft
https://www.instagram.com/institute_em/
https://t.me/eiu_nuft

 

Остання зміна: 31 травня 2024