Н У Х Т

Директор інституту економіки і управління

Олег Олексійович <br />Шеремет
Олег Олексійович
Шеремет
доцент, доктор економічних наук

Нині в Навчально-науковому інституті економіки і управління здійснюється підготовка фахівців за освітніми ступенями бакалавр і магістр. Навчання здобувачів за ступенем бакалавр денної форми триває 4 роки, заочної форми навчання – 4,5 роки. Випускники коледжів усіх спеціальностей можуть навчатися за скороченою програмою підготовки фахівця – 2-2,5 роки. Паралельно з навчанням в інституті студенти мають можливість здобути другу вищу військову освіту.

Усі охочі можуть навчатися за освітнім ступенем «магістр» на основі диплому бакалавра на денній чи заочній формах навчання.

Нині на кафедрах інституту працює близько 200 викладачів, серед яких 30 докторів наук, понад 120 кандидатів наук. Ведеться підготовка наукових кадрів через аспірантуру й докторантуру. Усі кафедри інституту мають сучасні комп'ютерні класи та навчально-методичні кабінети.

 

Сайт інституту: http://eiu.nuft.edu.ua/

СПЕЦІАЛЬНОСТІ ІНСТИТУТУ

  • 051 «ЕКОНОМІКА», Освітні програми «Економіка підприємства», «Економіка та правове забезпечення бізнесу»
  • 061 «ЖУРНАЛІСТИКА», Освітня програма «Реклама та зв'язки з громадськістю»
  • 071 «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ» Освітня програма «Облік і аудит»
  • 072 «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»
  • 073 «МЕНЕДЖМЕНТ», Освітні програми «Менеджмент», «Менеджмент персоналу»
  • 075 «МАРКЕТИНГ»
  • 076 «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»
  • 292 «МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ», Освітня програма «Міжнародна економіка»

Навчальні плани спеціальностей Навчально-наукового інституту економіки і управління насичені найсучаснішими дисциплінами, вивчення яких забезпечує фахівців знаннями з питань ефективності використання нових і традиційних форм господарювання, підвищення ефективності управління у відповідній сфері з урахуванням передового вітчизняного та закордонного досвіду. Студенти мають змогу вивчати дисципліни з використанням комп'ютерної техніки та спеціального технічного обладнання.

Для поліпшення якості навчання здобувачів у ННІ ЕіУ регулярно вводяться нові дисципліни, які відповідають сучасним тенденціям розвитку ринку, поліпшується матеріально-технічна база.

Кафедри інституту мають комп'ютерні класи, оснащені сучасною технікою, програмним забезпеченням і мультимедійним обладнанням. Це сприяє якісній підготовці наших студентів з використанням сучасних інформаційних технологій.

 

Наукова робота та міжнародні зв'язки

Студенти ННІ ЕіУ з перших днів перебування в університеті залучаються до виконання наукової роботи. Щорічно виконують наукову роботу понад 500 студентів. Студенти інституту завжди беруть активну участь у щорічних наукових конференціях молодих учених, аспірантів і студентів на секціях обліку і аудиту, фінансів, маркетингу, менеджменту, управління персоналом, реклами і зв'язків з громадськістю, міжнародної економіки, економічної теорії, економіки підприємств, вищої математики, іноземних мов та інших. Кращі доповіді завжди відзначаються грамотами та преміями від деканату та ректорату. Результати науково-дослідної роботи відображаються у наукових статтях.

Кращі студенти інституту ЕіУ щороку є переможцями та призерами Всеукраїнських фахових олімпіад та наукових конкурсів.

Результати науково-дослідних робіт наших студентів постійно рекомендуються до впровадження у виробництво та практичного застосування в бізнесі.

Кафедри інституту тісно підтримують зв'язки з багатьма зарубіжними науково-дослідними та навчальними закладами. Опанування студентами та викладачами ділової іноземної мови дає можливість зміцнювати та поглиблювати міжнародні зв'язки. Так, інститут плідно працює з провідними університетами Швейцарії, Польщі, Литви, Грузії, а також з Міжнародним інститутом Cedimes (Франція), за рахунок чого відбувається постійний міжнародний обмін інформацією та досвідом з 60 країнами світу, в тому числі Університетами Париж-2 та Париж-12 (Франція), Університетом Бордо (Франція), Університетом Торонто (Канада), Бернським університетом (Швейцарія). Співробітники та студенти факультету беруть активну участь у міжнародних колоквіумах, конференціях і мають публікації у міжнародних фахових виданнях.

На базі ННІ економіки і управління з 2013 р. започатковано навчання у групах англомовних проектів, у рамках яких викладання усіх дисциплін здійснюється англійською мовою з першого курсу в малочисельних групах протягом чотирьох років. Абітурієнтам пропонуються англомовні програми підготовки бакалаврів за спеціальностями «Менеджмент», «Міжнародна економіка», «Економіка», «Економіка та правове забезпечення бізнесу», «Фінанси, банківська справа та страхування».

Завдяки програмам подвійних дипломів, студенти ННІ ЕіУ мають можливість отримати диплом державного зразка України та диплом Вільнюського університету (Литва), диплом Вищої Школи Менеджменту в Катовіцах (Польща).

 

БАЗИ ПРАКТИКИ

Провідні підприємства харчової промисловості, серед яких:
Групи компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт», ТОВ «Комплекс «Агромарс», ПАТ «Оболонь», ПАТ «Карлсберг Україна», ПАТ «САН Інбев Україна», ПАТ «Яготинський маслозавод», ПАТ «Київхліб», КП «Росинка», ПАТ «Ніжинський жиркомбінат», Кондитерська корпорація Roshen, Coca-Cola Beverages Ukraine Ltd., АТ «Крафт Фудз Україна», Nestle Україна, Київський завод шампанських вин «Столичний» та багато інших.

Установи фінансового ринку, серед яких:

АТ КБ «Приватбанк», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «Укрсоцбанк», АТ «УкрСиббанк», АТ «Укрексімбанк», АТ «Ощадбанк», АТ «Кредитпромбанк», СК «АХА», СК «АКВ Гарант», СК «Alianz Україна», СК «Провідна», СК «Скайд», СК «АСКА», СК «Універсальна» та багатьох інших.

У провідних кадрових та рекламних агенціях, PR-компаніях, установах та органах державної влади тощо.

У разі успішного проходження практики студенти отримують пропозиції щодо працевлаштування після завершення навчання.

 

СУСПІЛЬНО-КУЛЬТУРНЕ ЖИТТЯ

Цікаве дозвілля у поєднанні з навчанням забезпечує нашим студентам незабутні студентські роки. Активна громадська робота, участь у спортивних змаганнях та в художній самодіяльності заохочується деканатом, тому у студентів є можливість відвідати історичні та культурні центри України разом із наставниками академічних груп.

Студентська рада інституту створює умови для цікавого, змістовного та яскравого життя, а студентська рада гуртожитку забезпечує гідні умови проживання студентам.

В інституті ЕіУ кожен бажаючий може розвивати свої таланти у танцювальних колективах сучасного, бального та народного танцю, команді КВН, вокально-інструментальних ансамблях, театрі мініатюр, команді з танцювальної аеробіки, естрадно-вокальній студії тощо. Студенти нашого інституту є переможцями та призерами міжнародних і всеукраїнських творчих фестивалів та конкурсів, кубку КВН НУХТ, конкурсу краси «Міс і Містер НУХТ». Творчий колектив наших студентів – багаторазовий переможець та лауреат загальноуніверситетського фестивалю «День факультету». Студенти нашого інституту постійно відзначаються нагородами за кращу концертну програму, найвищу виконавську майстерність, краще оформлення сцени, найкращі вокальні та танцювальні номери.

Цікавим та різноманітним є спортивне життя інституту. Збірні команди факультету – багаторазові переможці та призери Спартакіади НУХТ. Найвищі спортивні досягнення мають наші команди з танцювальної аеробіки (жінки), настільного тенісу (жінки та чоловіки), міні-футболу (жінки та чоловіки), шахів (жінки та чоловіки), волейболу (жінки та чоловіки), баскетболу (чоловіки). Найкращі спортсмени факультету є переможцями змагань міського, державного та міжнародного рівня.

 

Ми завжди раді успіхам своїх вихованців та чекаємо на нове поповнення талановитої молоді!

Також детальніше дізнатись про всі переваги навчання в Навчально-науковому інституті економіки і управління НУХТ, поспілкуватись зі студентами і викладачами Інституту Ви можете у спільнотах ННІ ЕіУ в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/groups/eiu.nuft/
https://www.instagram.com/institute_em/

 

Остання зміна: 23 липня 2021