Н У Х Т

Здоров'я

Медпункт

На території Університету функціонує медпункт (корпус В, перший поверх). У ньому працює кваліфікований медичний персонал, який надає потрібну невідкладну та лікувально-діагностичну допомогу.

  • Графік роботи: 8.00 – 17.00, щоденно.
  • Вихідні дні: субота, неділя.

Одним з пріоритетних напрямків діяльності пункту охорони здоров'я є лікувально-профілактична робота. При вступі абітурієнтів на навчання медпункт оформлює медичні картки кожного студентам та зберігає їх впродовж всього періоду його навчання. За потреби лікування, отримання листа непрацездатності та необхідності консультації вузькопрофільних лікарів студенти звертаються до Київської студентської поліклініки за адресою: вул. Політехнічна 25/29. Лікар-терапевт від НУХТу Ботнарюк Наталя Олександрівна, знаходиться в на третьому поверсі у каб. 311.

У випадку різкого погіршення самопочуття студенти, що проживають у гуртожитках НУХТ можуть звернутись в поліклініку № 10, або викликати лікаря в гуртожиток за телефоном (044) ‎236-32-04. Виклик лікаря здійснюється до 14.00 години.

Медогляд

У осінньому семестрі першого року навчання студенти планово та безкоштовно проходять повний медичний огляд у поліклініці за адресою: вул. Політехнічна 25/29. Де їм видають особисті медичні картки і проводять повноцінний медичний огляд, що включає комплекс лікарів (офтальмолог, хірург, гінеколог, стоматолог, отоларинголог, терапевт) та обов’язково результати флюорографії. 

 

Флюрографія

Флюрографія – це найпоширеніший діагностичний  методо, що використовує принцип флюорографії органів грудної клітини, яка застосовується насамперед для скринінгу туберкульозу та злоякісних новоутворень легень.Флюрографію необхідно проводити не частіше ніж 1 раз на рік, адже тривале опромінення негативно впливає на здоров’я.Флюрографічні дослідження можна безкоштовно провести її у Київській студентській поліклініці за адресою : вул. Політехнічна 25/29, або у поліклінніках м. Київ чи за місцем прожування батьків. У останніх випадках результати флюрографії обовязково завіряють печаткою поліклінніки. 

Увага! Наявність результатів флюрографії є обовязковою вимогою при поселенні студентів до гуртожитків НУХТ.