Н У Х Т

Дозвілля

Де провести вільний час?

В університеті є кілька місць, де ти можеш провести свій вільний від навчання час. Це студклуб, внутрішній двір університету, їдальні та буфети. Окрім того, поряд із університетом є парки та цікаві місцини.

Найпривабливішими місцями відпочинку у межах університету є студклуб та внутрішній двір, а також читальні зали бібліотеки. Тут можна повторити матеріал перед заняттями, відволіктись від своїх проблем та просто почитати щось цікаве. У студклубі є безкоштовний Wi-Fi. Тут ти зможеш посидіти за столиком та поспілкуватись з друзями. У теплі та сонячні дні особливо привабливим стає відпочинок на свіжому повітрі у затишному внутрішньому дворі університету посеред галасливого міста.

НУХТ розташований недалеко від центру Києва, тому, за бажанням, щодня можна прогулятись Хрещатиком та Майданом Незалежності, відпочити у парку ім. Тараса Шевченка та Ботанічному саду, відвідати чергову прем’єру у театрі ім. Івана Франка або ж театрі ім. Лесі Українки, побачити величний театр опери та балету України ім. Т.Г. Шевченка.

Варто окремо нагадати і про те, що університет знаходиться поряд із багатьма історичними пам’ятками. Золоті Ворота, Софіївський Собор, Михайлівський Золотоверхий монастир, Володимирська гірка надихають на глибокі роздуми, а Пейзажна алея та мурали Києва не дадуть занудьгувати. .

Де можна поїсти?

Швидко поїсти можна у столових та буфетах університету. Якість страв зробить тебе постійним клієнтом, а ціна приємно здивує.

Для обідів краще підійдуть їдальні. Центральна студентська їдальня розташована на другому поверсі корпусу «З», є також їдальня в корпусі «А», з виходом на вулицю.

В кафетерії «Молочний» (корпус «Б») ти зможеш скуштувати не лише молочні, а і вегетаріанські та аюрведичні страви.

Невеликий перекус з випічкою та чаєм тебе завжди чекає у буфетах у корпусах «А», «В» та «Ж».

Щодо різноманітних кафе, які найчастіше відвідують студенти, то поряд з навчальним закладом є кав’ярня-пекарня «Франс.уа», кафе «Happycake», суши-бар «Євразія», піцерія «Містер Кет» та ресторан «Жовток».

Правила одягу для студента НУХТ

В університет не можна приходити у спортивному чи дуже відвертому одязі, у шортах, занадто коротких спідницях, відкритих чи прозорих майках, пляжному взутті тощо. За такий зовнішній вигляд охорона може не пустити тебе або вивести з університету.

У хімічній чи мікробіологічній лабораторії студент повинен бути у лабораторному халаті і шапочці (або волосся акуратно забрані назад).

У технологічних лабораторіях, де студенти працюють над приготуванням їжі, вони повинні бути одягнуті в спеціалізований одяг.

Є ідеї та пропозиції: куди звертатись?

Усі креативні ідеї наших студентів важливі для нас. На наших інформаційних ресурсах завжди корисна та актуальна інформація, але ми не проти її удосконалювати разом із вами.

Тому пишіть нам в соціальних мережах Facebook (NuftOffically) та Instagram (NUFTinfo) або звертайтесь до голови студентської ради університету (Б-310).

Ми чекаємо на тебе, долучайся до нашої команди!

Староста та самоврядування групи

Староста – це студент академічної групи, який є її лідером.

Староста призначається деканатом/дирекцією факультету/інституту і підтримує активний зв'язок студентів групи з дирекцією/деканатом, викладачами, представниками студентського самоврядування з питань, пов’язаних з навчальним процесом, виховною роботою тощо.

До активу групи відносяться:

  • заступник старости (займається всіма питаннями за відсутності старости);
  • культорг (займається культурним розвитком у групі);
  • спорторг (відповідає за здоровий спосіб життя у групі).

 

Творчі, креативні та харизматичні

Якщо Ви творча особистість або просто маєте бажання займатись соціально важливими справами – приходьте до Студентський центр патріотичного виховання та культурного розвитку. Діяльність центру пов’язана із організацією і проведенням більшості яскравих дійств та свят в Університеті. У Центрі організовано клуб вокального жанру, працюють факультетські колективи сучасного танцю, бального танцю, вокально-інструментальні групи, команди КВН та Ліги -сміху, виконавці оригінального жанру. Студенти університету неодноразово ставали лауреатами та переможцями міжнародних, всеукраїнських конкурсів та фестивалів студентської творчості.