Н У Х Т

Підкорюємо «Black Sea Science-2022»

11 квітня 2022

Підкорюємо «Black Sea Science-2022»

Здобувачі освіти нашого університету увійшли до складу переможців Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science-2022».

У номінації «Харчова наука і технології» 3 місце з роботою «Підвищення ефективності мехатронного модуля для рідких продуктів» виборов здобувач освіти магістерського рівня за спеціальністю «Прикладна механіка» Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого  Денис Козік (керівниця – професорка Людмила Кривопляс-Володіна).

У номінації «Економіка і управління» 2 місце посів здобувач освіти магістерського рівня за спеціальністю «Менеджмент», освітньою програмою «Менеджмент персоналу» Навчально-наукового інституту економіки і управління Павло Ятченко з роботою «Перспективи впровадження технології корпоративний блокчейн в умовах цифровізації економіки» (керівниця – доцентка кафедри економіки праці та менеджменту Ліана Мазник).

Крім того, Оргкомітет конкурсу висловив подяку завідувачці кафедри мехатроніки та пакувальної техніки Людмилі Кривопляс-Володіній та магістранту Давиду Багдасаряну за наукове керівництво учасників конкурсу у номінації «Інформаційні технології, автоматизація та робототехніка» та за підтримку студентської науки.

Цьогоріч конкурс проводився у номінаціях: «Харчова наука і технології», «Економіка і управління», «Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка», «Енергетика та енергоефективність» та «Екологія та охорона навколишнього середовища».

До складу журі увійшли 117 спеціалістів-науковців, з них 73 із 19 зарубіжних країн: США, Німеччини, Швейцарії, Анголи, Беніну, Італії, Китаю, Туреччини, Пакистану, Литви, Латвії, Румунії, Польщі, Казахстану, Азербайджану, Словаччини, Грузії, Болгарії, Молдови.

На першому етапі конкурсу відбулося рецензування робіт членами журі. На підставі рецензій та відкритого обговорення наукових робіт, журі кожної з номінацій більшістю голосів визначило фіналістів (25% прорецензованих робіт згідно з рейтингом), що було зазначено у протоколах засідань, які відбулися онлайн з 21 по 28 лютого 2022 року.

У зв’язку з військовою агресією проти України та оголошенням воєнного стану проведення міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science 2022» було призупинене.

Наприкінці березня через невизначеність терміну завершення військових дій на території України та неможливість проведення другого етапу з об’єктивних причин Оргкомітет прийняв рішення підвести підсумки конкурсу за результатами першого етапу; визначити переможців серед фіналістів відповідно до рейтингу першого етапу за ступенями: 20% – сертифікати I ступеню, 30% – сертифікати II ступеню, 50% – сертифікати III ступеню.

Усі переможці і учасники конкурсу та їх наукові керівники отримають відповідні сертифікати, а роботи фіналістів будуть опубліковані у збірнику робіт конкурсу.

Вітаємо наших здобувачів і їх наукових керівників! Бажаємо не втрачати творчої наснаги й продовжувати дослідження, спрямовані на розвиток нашої України! Разом переможемо!  

Опублікований: 11-04-2022
Читайте також:
Свою лепту в подолання глобальної проблеми вносить ще один студент кафедри біотехнології і мікробіології

4-5 лютого в Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького за підтримки благодійного фонду «Єдність проти раку» відбулася Науково-практична конференція молодих вчених «Фундаментальна медицина: інтегральні підходи до терапії хворих з онкопатологією», присвячена Всесвітньому дню боротьби проти раку. У конференц...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Свою лепту в подолання глобальної проблеми вносить ще один студент кафедри біотехнології і мікробіології 08 лютого 2019

У форматі інтелектуальної гри вивчали студенти дисципліну «Екологія харчових виробництв»

Командний дух заповнив аудиторію, очі виблискують спортивним азартом, напруга зростає, інтелектуальна гра розпочалась – це про брейн-ринг, такий собі «батл екологів». Група екологів  Ек-4-3 розділилася на дві команди і розпочала чесну боротьбу за визнання найрозумніших з дисципліни «Екологія харчових виробництв». Усі студенти добровільно відклали ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У форматі інтелектуальної гри вивчали студенти дисципліну «Екологія харчових виробництв» 08 жовтня 2018

Вражаючий творчий потенціал продемонструвала викладач кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації

Старший викладач кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Наталія Божок провела відкрите практичне заняття з англійської мови із використанням сучасних та інноваційних технологій для студентів 1 курсу напряму підготовки «Мененджмент». Заняття відповідало змістовному модулю і було присвячене цікавій та надзвичайно важливій темі «Th...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вражаючий творчий потенціал продемонструвала викладач кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації 27 листопада 2018

Зустрічі з гаранткою освітньої програми «Біотехнології: фармацевтична, промислова, природоохоронна, харчова»

19 та 20 вересня на кафедрі біотехнології і мікробіології відбулися зустрічі  здобувачів другого, третього і четвертого курсів бакалаврату з гаранткою освітньо-професійної програми «Біотехнології: фармацевтична, промислова, природоохоронна, харчова» Світланою Старовойтовою. Викладачка розповіла про особливості освітньої програми НУХТ за спеціальні...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Зустрічі з гаранткою освітньої програми «Біотехнології: фармацевтична, промислова, природоохоронна, харчова» 22 вересня 2022