Н У Х Т

Як використовувати час карантину з користю дізналися наші магістри

30 березня 2020

Як використовувати час карантину з користю дізналися наші магістри

Йде третій тиждень карантину. Викладачі завантажують завдання на платформу дистанційної освіти, здобувачі їх виконують. Ніхто не виходить на вулицю. Спілкування – лише дистанційно.

І ось радісна звістка від стратегічного партнера Корпорації «Артеріум» LLC TRIGLAV INTERNATIONAL – для студентів факультету біотехнології та екологічного контролю у період з 27 березня по 3 квітня будуть проведені вебінари.

Перший вебінар «Як використовувати час карантину з користю?» провів тренер LLC TRIGLAV INTERNATIONAL Євген Куджоян, у якого 10 років досвіду роботи і дві вищі освіти за напрямом психології та економіки. На думку пана Євгена, найкрутіший досвід – це той, який ми отримуємо самостійно.

Під час прямої трансляції учасники вебінару розглянули питання: Що таке карантин з точки зору ефективності? Як можна зрозуміти, що карантин пройшов успішно? Як кожний із вас використовує цей час? Чого варто уникати? Який алгоритм розвитку може бути ефективним?

А тепер враження студентів-магістрантів:

Олександр Сухоставський: «Тренер дуже дохідливо роз’яснив, що робити, коли ти деморалізований».

Владислав Гресько: «Мені сподобалося. Цікаво було слухати Євгена Куджояна. Все-таки, з висоти його віку (31 рік) і досвіду, багато чого можна перейняти. Про те, що не обов’язково відкладати цілі – це зрозуміло, тепер необхідно навчитися дотримуватися цього в реальному житті».

Оксана Росик: «Було цікаво відкрити для себе новий спосіб планінгу та візуалізації цілей – Mind map. Для себе зрозуміла, що необхідно не тільки загружати себе справами, а й давати собі час для раціонального відпочинку. Щоб використовувати свій час раціонально та корисно необхідно навчитися розставляти пріоритети у справах і цілях».

Ігор Хоменко: «Плюси майстер-класу – тема була викладена чітко і коректно, без наведення інформації, яка не стосувалась теми. Мінуси – однотипність інформації упродовж усього вебінару; доволі стандартна тема, яку можна легко знайти в інтернеті; від вебінару очікувалось її більше розкриття та більший об’єм нової інформації».

Валерія Потапенко: «Онлайн майстер-клас був дуже пізнавальний та корисний для мене. Я дізналась за допомогою чого зможу правильно планувати свій час. А також отримала відповіді на питання: «Що є пріоритетнішим серед моїх справ?» та «Як із розумом підходити до цього та розрізняти між важливими речами та своїми інтересами?». І найголовніше – я зрозуміла, як прийти до своєї мети за допомогою візуалізації».

Віталій Гриненко: «Було класно, мені сподобалося. Це було досить інформативно».

Тетяна Кривець: «Даний вебінар дав зрозуміти, що успіх виконаної нами роботи напряму залежить від цілей, які ми ставимо перед собою і мотивації. Щоб краще справлятися з поставленими цілями і правильно планувати свій час при виконанні різного роду завдань потрібно спробувати зробити свою Mind map».

Ярослав Гайдай: «Даний вебінар мені сподобався. Було коротко та інформативно».

Максим Івасенко: «Під час прослуховування вебінару були обговорені цікаві теми для роздуму, такі як створення карти завдань (Mind map), розподіл своїх сил на виконання та планування завдань. Під час перегляду вебінару я отримав цінні поради щодо організації своєї роботи».

Наші студенти дуже вдячні Євгену Куджояну, а також керівництву Корпорації «Артеріум» та LLC TRIGLAV INTERNATIONAL за можливість дистанційно взяти участь у майстер-класі.

 

Опублікований: 30-03-2020
Читайте також:
Ґрунтовна підготовка здобувачів кафедри мехатроніки та пакувальної техніки

10 лютого здобувачі освіти кафедри мехатроніки та пакувальної техніки прибули на переддипломну практику на ТОВ «НПП ІНТА». Для них це чудова можливість поглибити свої знання в підготовці до дипломного проєкту та визначитися з об’єктом проєктування чи модернізації. Кожний візит на це підприємство дуже цікавий. У цеху збирання знаходиться одночасно ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Ґрунтовна підготовка здобувачів кафедри мехатроніки та пакувальної техніки 12 лютого 2021

Практичні навички – запорука успіху технолога

Весняний семестр для студентів 2 курсу Навчально-наукового інституту харчових технологій на кафедрі технології оздоровчих продуктів розпочався з дисципліни «Загальні технології харчових виробництв. Модуль 9. Технології харчових продуктів оздоровчого та профілактичного призначення». Під час проведення лабораторної роботи викладачі кафедри, асистент...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Практичні навички – запорука успіху технолога 26 лютого 2019

ІІІ Конкурс на кращий проект ідей з елементами бізнес-планів, бізнес-проектів «У практичній площині: хімія та технологія харчових продуктів та косметичних засобів» успішно відбувся!

В університеті завершився ІІІ Конкурс на кращий проект ідей з елементами бізнес-планів, бізнес-проектів за темою «У практичній площині: хімія та технологія харчових продуктів та косметичних засобів», що проводився в рамках святкування Дня хіміка кафедрою хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів. Відкрив його презентацією про нага...

ЧИТАТИ ДАЛІ

ІІІ Конкурс на кращий проект ідей з елементами бізнес-планів, бізнес-проектів «У практичній площині: хімія та технологія харчових продуктів та косметичних засобів» успішно відбувся! 26 травня 2018

Із діяльністю Центру незалежних споживчих експертиз «ТЕСТ» ознайомились другокурсники

Студенти 2 курсу кафедри експертизи харчових продуктів спеціальності «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» за ініціативи свого куратора Анастасії Чорної ознайомились із діяльністю Центру незалежних споживчих експертиз «ТЕСТ», що є незалежною громадською організацією із захисту прав споживачів з 2001 року та спеціалізується на різн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Із діяльністю Центру незалежних споживчих експертиз «ТЕСТ» ознайомились другокурсники 19 березня 2019