Н У Х Т

Уперше в історії кафедри фізики відбувся науково-практичний семінар «Удосконалення фізичних методів контролю якості продуктів харчування»

29 листопада 2019

Уперше в історії кафедри фізики відбувся науково-практичний семінар «Удосконалення фізичних методів контролю якості продуктів харчування»

26 листопада 2019 року вперше в історії кафедри фізики НУХТ відбувся довгоочікуваний науково-практичний семінар із міжнародною участю «Удосконалення фізичних методів контролю якості продуктів харчування», присвячений 135-річчю заснування нашого університету.

На захід були запрошені фахівці фірми «Bruker BioSpin GmbH» (Німеччина) з відділу АПК: доктор Маркус Лінк (Key Account Manager), Леа Хайнц (Product Manager FoodScreener) і Томас Шпенглер (Market Manager).

Відкрив конференцію заступник декана факультету біотехнології та екологічного контролю Юрій Резніченко. Від ректора університету, професора Анатолія Українця та від себе особисто він привітав учасників семінару й наголосив на важливості питань, що винесені на обговорення, та побажав всім плідної роботи.

Із вітальним словом до учасників конференції звернулася завідувач кафедри фізики Світлана Літвинчук. Вона тепло привітала всіх присутніх у нашому університеті та розповіла про переваги нашого ЗВО перед іншими, підкресливши здобутки НУХТ. Подякувала слухачам, що знайшли час і можливість обговорити актуальні питання оцінювання якості продуктів харчування, зокрема меду.

З особливою зацікавленістю аудиторія заслухала дві доповіді європейських колег: Honey Authenticity Testing by 1H-NMR і Multiple Applications of Food Authenticity Analysis by 1H-NMR.

Науково-практичний семінар за участю іноземних гостей – результат багаторічної співпраці кафедри фізики НУХТ із корпорацією «Bruker» в області досліджень якості харчових продуктів, у тому числі ідентифікації меду.

На заході були присутні виробничники, експортери та науковці з різних куточків України. Проблематика якості меду та ідентифікація фальсифікату викликала в залі надзвичайно великий резонанс. Лунала велика кількість запитань, на які присутні отримували кваліфіковані відповіді німецьких партнерів.

Голова асоціації «Укрбджолопром» Валерій Домбровський, враховуючи титанічні зусилля співробітників кафедри фізики щодо організації семінару, переговорний процес про проведення якого тривав протягом року, нагородив завідувача кафедри фізики Світлану Літвинчук почесною грамотою за плідну співпрацю та значний внесок у розвиток партнерських відносин науки з виробництвом, а старшого викладача Володимира Вишняка – подякою за значний особистий внесок у розвиток науки, високий професіоналізм та відданість справі.

У перерві також не залишилося байдужих: відбулося чаювання з дегустацією млинців із чотирма видами меду, зібраного з різних рослин (з власної пасіки доцента кафедри фізики Михайла Лазаренка). А під час другої перерви запрошені на обід гості з Німеччини високо оцінили традиційний український борщ та інші страви з аюрведичного та молочного кафетеріїв університету.

Наприкінці роботи семінару Світлана Літвинчук щиро подякувала фахівцям за представлені ґрунтовні доповіді та слухачам – за зацікавленість і дискусії.

Після завершення науково-практичного семінару для європейських колег та інших гостей була проведена цікава екскурсія по Музею історії НУХТ. Віктор Поденко відкрив відвідувачам маловідомі історичні сторінки існування нашого навчального закладу, який першим почав готувати фахівців для харчової промисловості України. Також вразила німецьких гостей історія про праці науковців НУХТ – опубліковані збірки під час війни були вивезені до Німеччини та обережно прошиті у томи, оскільки науковий потенціал університету завжди мав велику цінність й практичну значущість, про репресованих співробітників нашого університету тощо.

Крім того, Світлана Літвинчук показала гостям університет (європейські колеги залишилися у захваті від актової зали, холу та коридору, де розміщені портрети всіх ректорів). А далі всіх гостинно зустрів завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів, професор Володимир Ковбаса у навчальній лабораторії, оснащеній фінською компанією «Лейпурін», де саме проводила для четвертокурсників лабораторні заняття доцент Юлія Бондаренко. Це справило на німецьких гостей також незабутнє враження, особливо коли вони скуштували щойно випечені ароматні хлібобулочні вироби.

Наостанок завідувач Проблемної науково-дослідної лабораторії НУХТ Андрій Маринін ознайомив німецьких гостей із сучасним науковим обладнанням лабораторії біобезпеки, якості харчової продукції та безпеки харчування.

Завершилася зустріч обговоренням планів на майбутнє: у наступному році було домовлено знову зустрітися у НУХТ із метою проведення кафедрою фізики ще більш масштабного заходу – міжнародної конференції.

Кафедра фізики щиро вдячна всім, хто відвідав науково-практичний семінар і безпосередньо допомагав у його організації. Колектив сподівається на подальшу співпрацю з усіма учасниками заходу й вірить, що такі заходи сприятимуть розвитку вітчизняної харчової промисловості та піднімуть українське бджільництво на новий якісний рівень!

Опублікований: 29-11-2019
Читайте також:
Думка стейкхолдерів і здобувачів – важлива складова локального моніторингу освітньо-професійних програм

З метою проведення локального моніторингу освітньо-професійної програми «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів» другого (магістерського) рівня вищої освіти, відбулася зустріч гарантки програми, доцентки кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Олени Білик з учасниками робочої групи, здобувачами в...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Думка стейкхолдерів і здобувачів – важлива складова локального моніторингу освітньо-професійних програм 31 січня 2023

Вишукані кулінарні розробки своїх здобувачів гордо представляє кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції

На факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізгнсу імені проф. В.Ф. Доценка продовжується другий етап кулінарного ONLINE-конкурсу «Масниця-Fest 2023». За активної підтримки завідувачки кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції, професорки Олександри Нєміріч, гаранта освітньої програми «Технології харчування», професора Олега ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вишукані кулінарні розробки своїх здобувачів гордо представляє кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції 21 лютого 2023

Наукове свято на кафедрі іноземних мов професійного спрямування: перший успішний захист дисертації доктора PhD

25 лютого 2021 року в Київському національному лінгвістичному університеті  викладачка кафедри іноземних мов професійного спрямування НУХТ Ганна Бойко захистила дисертацію «Формування професійно орієнтованої англомовної компетентності в монологічному мовленні у майбутніх фахівців з харчових технологій у процесі самостійної роботи» на здобуття ступе...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наукове свято на кафедрі іноземних мов професійного спрямування: перший успішний захист дисертації доктора PhD 26 лютого 2021

Кожний день – про важливе!

Науково-дослідна робота – один із векторів діяльності спільноти Вінницького фахового коледжу НУХТ. У обласному конкурсі проєктів податкових реформ серед здобувачів фахової передвищої освіти бачення багатьох переваг, у тому числі екологічності зеленого транспорту висловив майбутній фахівець з автомобільного транспорту Богдан Мошніков. Проте, студен...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кожний день – про важливе! 28 грудня 2023