Н У Х Т

У подорож до автентичного запросили здобувачів освіти куратори кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів

13 вересня 2024

У подорож до автентичного запросили здобувачів освіти куратори кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів

Сьогодні, коли кожний українець переживає випробування війною, особливого значення набувають щира підтримка, взаємодопомога та відверте спілкування. Такі стосунки народжуються не лише у навчальних аудиторіях, але й у неформальних зустрічах між викладачами та студентами. Серед таких заходів – екскурсії, кураторські години, відвідування музеїв, виставок, театрів та інші події, які організовують наставники НУХТ.

Незважаючи на примхи погоди та нічні тривоги, 12 вересня 2024 року куратори кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів, доценти Оксана Топчій, Ольга Чернюшок, Ігор Страшинський та здобувачі груп ТІ-1-2, ТІ-2-2 та МЯ-3-1 відвідали Національний музей народної архітектури та побуту України.

«Пирогово» – архітектурно-ландшафтний комплекс усіх історико-етнографічних регіонів України: Полісся, Слобожанщини та Полтавщини, Карпат, Наддніпрянщини, Поділля та Півдня. Музей просто неба, заснований 6 лютого 1969 року, розкинувся на південній околиці Києва – історичній землі, що колись належала Києво-Печерській Лаврі.

Разом зі своїми наставниками здобувачі ознайомилися з традиційними житловими та господарськими комплексами, що складаються з хат, комор, криниць та інших характерних елементів старовинного українського села. Вітряки, млини та храми формують образ сільського життя, створюють відчуття справжнього занурення у національний колорит.

Під час екскурсії, відвідувачі побачили також народний одяг, тканини, меблі, знаряддя праці, а також з вироби гончарів, бондарів, теслів, столярів, ковалів. Вони захоплено вивчали зразки народного живопису та розпису, а також музичні інструменти та інші прояви народного мистецтва.

Задоволення викликає те, що студенти та викладачі кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів активно сприяють збереженню та розвитку духовної культури України. Різноманіття вишиванок серед відвідувачів свідчить про їхню глибоку відданість національним традиціям.

Музей у Пирогово – це величезна жива казка, де переплелися українські хати, безкраї поля, затишні стежки, стародавні млини, язичницькі кам'яні ідоли і потемнілі від часу православні церкви. Тут, серед цього чарівного ландшафту, відкривається ідеальний куточок для відпочинку разом із друзями на мальовничій околиці Києва.

Екскурсія завершилася смачним пікніком, приємним спілкуванням, обговоренням нових вражень, веселою фотосесією і, звичайно ж, щирими посмішками!

Невтомно дякуємо нашим ЗСУ за можливість навчати, навчатися, розвиватися та спілкуватися і відчувати справжнє студентське життя!

Опублікований: 13-09-2024
Читайте також:
На кафедрі біохімії та екологічного контролю відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Загальна екологія»

23 лютого на кафедрі біохімії та екологічного контролю відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Загальна екологія». До складу журі увійшли: завідувач кафедри, доцент Олена Семенова (голова), доценти Андрій Котинський, Оксана Ничик і Оксана Салавор. В олімпіаді взяли участь 29 студентів другого та третього курсу спеціаль...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На кафедрі біохімії та екологічного контролю відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Загальна екологія» 27 лютого 2017

Готувати солодкі сінабони навчилися наші здобувачі

Цю всесвітньо відому булочку з корицею сьогодні може спекти кожна людина, що любить готувати на своїй кухні та оздоблювати  страву різними начинками: горіхами, соусами і карамеллю. Вирішили опанувати мистецтво приготування сінабонів і студенти групи 41-ТХ Полтавського фахового коледжу НУХТ і звернулися за допомогою до викладачки Оксани Палаш, яка п...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Готувати солодкі сінабони навчилися наші здобувачі 25 жовтня 2022

Нові перемоги наших студентів і викладачів

Надзвичайно активна та плідна студентська весна знову принесла приємну звістку про успіхи наших студентів і викладачів на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей «Економіка підприємства» 2018/2019 навчального року. Цього разу в конкурсі, який проходив на базі ДВНЗ «Київський національний університет ім...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нові перемоги наших студентів і викладачів 20 квітня 2019

Чудовий обмін викладацьким досвідом на кафедрі економіки і права

Карантинні обмеження продовжуються, і лекційні заняття онлайн стають звичними. 10 березня доцент кафедри економіки і права Володимир Рябенко запросив колег і бажаючих на відкриту лекцію «Нематеріальні активи підприємства і методи їх оцінювання» з навчальної дисципліни «Потенціал і розвиток підприємства (з елементами вартості бізнесу)», яку він чита...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Чудовий обмін викладацьким досвідом на кафедрі економіки і права 11 березня 2021