Н У Х Т

Стартували! Вітаємо перших бакалаврів-біотехнологів 2019!

07 червня 2019

Стартували! Вітаємо перших бакалаврів-біотехнологів 2019!

Чому так відбувається, що цей день водночас є і найочікуванішим, і найстрашнішим для більшості студентів? Тому, що тут вирують емоції та почуття!

6 червня на кафедрі біотехнології і мікробіології розпочалися захисти бакалаврів-біотехнологів. Успішних захистів, а також показати свої вміння, знання і навички побажали присутнім завідувач кафедри Тетяна Пирог і декан факультету біотехнології та екологічного контролю Наталія Грегірчак.

Екзаменаційна комісія у складі доцентів Оксани Скроцької та Юрія Пенчука під головуванням професора Тетяни Пирог розпочала роботу.

Першими на захист власних знань стали семеро щасливчиків. Керівники в залі захисту тримають під партами кулачки за своїх підопічних, а сміливі студенти пускаються в бій!

Відкривав захисти Юрій Білецький – відомий на факультеті активіст культурно-масового та спортивного життя, а також володар титулу «Віце-містер НУХТ-2018». Юрій подякував викладачам кафедри, які впродовж 4 років безупинно передавали свої знання та заохочували їх засвоювати.

Представлені роботи біотехнологів були різноплановими: одержання ацетону культивуванням Clostridium acetobutylicum; культивування Bacillus subtilis для одержання вітаміну К2; одержання 2,3-бутандіолу культивуванням Klebsiella pneumonia; виробництво біологічно активної добавки на основі Bacillus subtilis УКМ В-5020; біосинтез курдлану Alcaligenes faecalis; культивування Streptomyces hygroscopicus для одержання валідаміцину та виробництво ціанкобаламіну культивуванням Pseudomonas denitrificans.

Дуже приємно, що більшість робіт рецензували випускники-біотехнологи НУХТ, зокрема Анатолій Цимбал (інженер-технолог І категорії компанії UNItechnology), Вікторія Стойко (cтарший мікробіолог Біологічної лабораторії відділу контролю якості АТ «Київмедпрепарат»), Віктор Борцюх (інженер-технолог групи управління регламентного відділу технологічної розробки дослідного центру АТ «Київський вітамінний завод»).

За результатами захистів всі студенти отримали позитивні оцінки. Виснажені, але щасливі вони захистили свої знання! Тож початок – покладений!

 

Опублікований: 07-06-2019
Читайте також:
Перші постери 89 Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті»

Наближається традиційне наукове свято нашого університету – щорічна Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». У 2023 році вона збирає інноваційну, талановиту молодь з України й інших країн уже у 89-те. Виклики останніх років (пандемія і війна...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Перші постери 89 Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті» 06 березня 2023

Від наукових пошуків до виробничих рішень: на кафедрі технології цукру і підготовки води завершився марафон магістерських захистів

23 грудня 2025 року на кафедрі технології цукру і підготовки води продовжилися публічні захисти кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня «Магістр» за спеціальністю 181 «Харчові технології» (освітньою програмою «Технології цукрів, полісахаридів і підготовки води у промислових та крафтових виробництвах») денної та заочної форм здобуття осв...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Від наукових пошуків до виробничих рішень: на кафедрі технології цукру і підготовки води завершився марафон магістерських захистів 29 грудня 2025

Виконуємо рекомендації експертної групи

29 грудня 2022 року освітня програма «Технології харчових продуктів оздоровчого та профілактичного призначення» отримала Сертифікат про акредитацію терміном дії до 1 липня 2028 року. Він гарантує кафедрі можливість продовжувати підготовку магістрантів за освітньою програмою. Отриманий сертифікат – результат діяльності великої кількості осіб: викла...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Виконуємо рекомендації експертної групи 25 грудня 2023

Фахівців зі збереження довкілля прибуло!

Середина червня на кафедрі екології та екоменеджменту ознаменувалась важливою подією: здобувачі спеціальності 101 «Екологія» освітньо-професійної програми «Екологія та екоменеджмент» гідно представили свої кваліфікаційні роботи на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр». Захист кваліфікаційних робіт пройшов організовано, в доброзичливій атмосфері і...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Фахівців зі збереження довкілля прибуло! 19 червня 2023