Н У Х Т

Стартували! Вітаємо перших бакалаврів-біотехнологів 2019!

07 червня 2019

Стартували! Вітаємо перших бакалаврів-біотехнологів 2019!

Чому так відбувається, що цей день водночас є і найочікуванішим, і найстрашнішим для більшості студентів? Тому, що тут вирують емоції та почуття!

6 червня на кафедрі біотехнології і мікробіології розпочалися захисти бакалаврів-біотехнологів. Успішних захистів, а також показати свої вміння, знання і навички побажали присутнім завідувач кафедри Тетяна Пирог і декан факультету біотехнології та екологічного контролю Наталія Грегірчак.

Екзаменаційна комісія у складі доцентів Оксани Скроцької та Юрія Пенчука під головуванням професора Тетяни Пирог розпочала роботу.

Першими на захист власних знань стали семеро щасливчиків. Керівники в залі захисту тримають під партами кулачки за своїх підопічних, а сміливі студенти пускаються в бій!

Відкривав захисти Юрій Білецький – відомий на факультеті активіст культурно-масового та спортивного життя, а також володар титулу «Віце-містер НУХТ-2018». Юрій подякував викладачам кафедри, які впродовж 4 років безупинно передавали свої знання та заохочували їх засвоювати.

Представлені роботи біотехнологів були різноплановими: одержання ацетону культивуванням Clostridium acetobutylicum; культивування Bacillus subtilis для одержання вітаміну К2; одержання 2,3-бутандіолу культивуванням Klebsiella pneumonia; виробництво біологічно активної добавки на основі Bacillus subtilis УКМ В-5020; біосинтез курдлану Alcaligenes faecalis; культивування Streptomyces hygroscopicus для одержання валідаміцину та виробництво ціанкобаламіну культивуванням Pseudomonas denitrificans.

Дуже приємно, що більшість робіт рецензували випускники-біотехнологи НУХТ, зокрема Анатолій Цимбал (інженер-технолог І категорії компанії UNItechnology), Вікторія Стойко (cтарший мікробіолог Біологічної лабораторії відділу контролю якості АТ «Київмедпрепарат»), Віктор Борцюх (інженер-технолог групи управління регламентного відділу технологічної розробки дослідного центру АТ «Київський вітамінний завод»).

За результатами захистів всі студенти отримали позитивні оцінки. Виснажені, але щасливі вони захистили свої знання! Тож початок – покладений!

 

Опублікований: 07-06-2019
Читайте також:
На базі нашого університету відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю «Харчові технології»

23-24 квітня 2018 року на базі нашого університету відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році за спеціальністю «Харчові технології», у якому взяли участь студенти з 26 вищих навчальних закладів України. Другий тур Конкурсу проводився у два етапи: 1 етап - заочний (рецен...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На базі нашого університету відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю «Харчові технології» 24 квітня 2018

Студенти зможуть отримувати підприємницькі навички в університетах незалежно від спеціальності

Уже з цього навчального року тисячі студентів зможуть отримувати підприємницькі навички в університетах, незалежно від спеціальності – у межах раніше початої співпраці МОН та ГО «Платформа інноваційного партнерства» (YEP) запускають ініціативу зі створення у вишах підприємницьких клубів. Передбачається, що такі клуби розвиватимуть підприємницьку к...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти зможуть отримувати підприємницькі навички в університетах незалежно від спеціальності 04 вересня 2018

Університет обраний до складу асоційованих партнерів трьох Спільних магістерських програм Еразмус Мундус

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) і Національне агентство Еразмус+ оприлюднили результати конкурсів Спільних магістерських програм Еразмус Мундус у 2018 році. П’ять українських університетів і одна організація увійшли як асоційовані партнери до складу трьох Спільних магістерських програм: «European Mas...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Університет обраний до складу асоційованих партнерів трьох Спільних магістерських програм Еразмус Мундус 17 липня 2018

Університет продовжує розширювати коло програм академічної мобільності

Ще один академічний партнер офіційно з’явився у нашого університету. 22 травня був підписаний договір про співпрацю з Вищою Лінгвістичною Школою у м. Ченстохова (Польща). Цього дня до університет завітав проректор навчального закладу Томаш Кук, а також директор ДВНЗ «Київський механіко-технологічний коледж» Ігор Шкарлат. Гості зустрілися з ректоро...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Університет продовжує розширювати коло програм академічної мобільності 22 травня 2018