Н У Х Т

Плідна робота англомовної секції 91-ї Конференції молодих вчених, аспірантів і студентів

15 квітня 2025

Плідна робота англомовної секції 91-ї Конференції молодих вчених, аспірантів і студентів

91-у Конференція молодих вчених, аспірантів і студентів завершилася плідною роботою та приємним спілкуванням на англомовній секції.

Географія учасників дозволила здійснити оригінальне привітання – одночасно «добрий день», «доброго ранку» і «доброго вечора».

Доповідали представники нашого університету, Аграрного університету у Нітрі (Словаччина) разом із аспірантами з Єгипту та Індії, Університету «Штефан чел Маре» (Сучава, Румунія), Університету «Іоан Славіч» та Тімішоарської політехніки (Тімішоара, Румунія), науково-дослідних інститутів зварювання та випробовувань матеріалів (Тімішоара, Румунія) і селекції (Сучава, Румунія). У дискусії брали участь наші друзі та колеги із Дельтанігерійського університету (Нігерія) і Технічного університету Котопаксі (Еквадор).

Уся цьогорічна Конференція проходила за інформаційної підтримки авторитетної асоціації із харчової безпеки та гігієни – Глобальної Гармонізаційної Ініціативи, яку представляли наш давній партнер, експрезидент Асоціації Хууб Лелівельд (Нідерланди) і президентка Асоціації Діана Богуєва (Австралія).

Цікавими були доповіді щодо подовження свіжості хліба, впливу оригінальних рослинних добавок на властивості тіста і функціональні властивості хліба, високобілкових макаронних виробів із додаванням рапсового борошна, біосинтезу наночастинок селену та інших металів у дріжджах, збагачення хлібних виробів словацькими лікарськими травами, ультразвукового зварювання асептичної упаковки, впливу режимів пресування на якість таблеток, енергетичних моделей модернізації приміщень.

Вже третій рік поспіль відповіли на питання гостей – як ми тут? І наголосили – ми цінуємо їхню підтримку, ми живемо, готуємо фахівців стратегічних галузей і створюємо інновації завдяки Українським Силам Оборони, і запросили гостей на справжні, «живі» секції, які неодмінно відновимо після Перемоги.

Поширюємо інформацією для того, щоб мотивувати молодь до участі у таких заходах. На жаль, не зважаючи на позитив та плідну роботу секції, закордонні учасники взяли більш активну участь у секції порівняно з нашими.

Подяка модераторам секції – Анастасії Шевченко, Оксані Скроцькій, Олександру Люльці, Михайлу Аричу, Роману Грищенку, та доповідачам – аспіранту Юрію Богачову, професорці Єві Іванішовій, аспіранту Мухамеду Езаму Розеку, аспірантці Марині Аксентій, магістрантці Віоріці Трандафірі Джорджіані Ілешой та професорці Джоржіані Кодині, аспірантці Марії Проценко, аспірантці Шебі Санні Мароттікаль, доцентці Габріелі Вікторії Мнерія, аспіранту Павлу Голубєву, аспіранту Олександру Зьоменку, аспіранту Максиму Кривошеєву.

До Перемоги і нових зустрічей!

Опублікований: 15-04-2025
Читайте також:
Подорож до цифрової компетентності

Академією цифрового розвитку у співпраці з Міністерством освіти і науки України з метою поглиблення цифрових навичок освітян був реалізований онлайн-курс «Цифрові навички для освіти з Google». Викладачі кафедри біотехнології і мікробіології та здобувачі освітньо-наукового ступеня «доктор філософії» за освітньою програмою «Біотехнологія» раді були ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Подорож до цифрової компетентності 13 червня 2024

Визначені переможниці І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія»

На кафедрі технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія». Комісія у складі доцентки, к.т.н. Олени Подобій (голова) і доценток, к.х.н. Світлани Ковальової та Тетяни Бойчук обрала переможців. 1 місце...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Визначені переможниці І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія» 07 квітня 2021

Нові форми профорієнтаційної роботи кафедри готельно-ресторанної справи

Асистентка кафедри готельно-ресторанної справи Ольга Дулька провела профорієнтаційну роботу в Львівському фаховому коледжі харчової і переробної промисловості НУХТ. Студенти спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» і «Бродильне виробництво та виноробство» разом із викладачкою долучилися до лекторію «Натуральні, органічні та біодинамічні вина, ї...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нові форми профорієнтаційної роботи кафедри готельно-ресторанної справи 25 лютого 2021

Не збавляє обертів профорієнтаційний марафон кафедри біотехнології і мікробіології

Вибір професії – одне з головних життєвих питань, яке вирішує людина в юному віці. Тож із метою профорієнтаціного ознайомлення доцент кафедри біотехнології і мікробіології Юрій Карлаш разом із магістранткою 2-го року навчання Оленою Коваленко завітали до середньої школи №126 Дніпровського району м. Києва. У навчальному закладі їх привітно зустріли...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Не збавляє обертів профорієнтаційний марафон кафедри біотехнології і мікробіології 26 листопада 2018