Н У Х Т

Наші талановиті магістранти

07 червня 2024

Наші талановиті магістранти

Здобувачі кафедри біотехнології і мікробіології продовжують розвиватися та фахово зростати, про що свідчать їх досягнення та отримані нагороди. Наприклад, у весняному семестрі 2023-2024 н.р. магістранту першого року навчання освітньо-професійної програми «Промислова та фармацевтична біотехнологія» Ростиславу Ковалю була присуджена стипендія Президента України.

Ростислав ще під час навчання у бакалавраті став членом наукового студентського гуртка «BIOTECH» і розпочав виконувати наукову роботу під керівництвом доцентки Оксани Скроцької. З того часу він уже двічі ставав переможцем конкурсу студентських наукових робіт, що відбувався за благодійної підтримки Корпорації «Артеріум».

На четвертому курсі бакалаврату наукова робота Ростислава здобула Ⅰ місце у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія» у секції «Фармацевтична та молекулярна біотехнологія», а вже у магістратурі він виборов перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Біотехнології». Крім того, здобувач посів друге місце у І турі Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології та біоінженерії.

Магістрант неодноразово брав участь і робив усні доповіді на міжнародних і всеукраїнських конференціях: Міжнародній науково-практичній конференції «Європейські виміри сталого розвитку» (2022 р., 2024 р.); ХIІ Міжнародній науково-технічній конференції «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграції» (2023 р.); The International Conference «Biotechnologies, Present and Perspectives» (Romania, 2023); Науково-практичній конференції школи молодих науковців АТ «Фармак» «Наука та сучасне фармацевтичне виробництво» (2022 р.; 2023 р.).

Крім того, Ростислав неодноразово був активним учасником різних заходів поза межами університету, наприклад, успішно завершив навчання на науково-практичному інтенсиві «Біотехнологічні студії» (2022 р.), опанував курс «Біоінформатика», що проводився за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів для українських студентів біологічних спеціальностей (2023 р.), був учасником міжнародного стартап-заходу «Young Innovation Hackathon II» (2023 р.).

За активну участь у науково-дослідній роботі, громадському та культурному житті університету, сприяння популяризації та розвитку студентського самоврядування та з нагоди Дня працівника харчової промисловості Ростислав Коваль був відзначений Подякою ректора (2023 р.).

Тож, вітаємо Ростислава та бажаємо подальших успіхів у кар’єрному й особистісному розвитку, адже за правильного налаштування можна досягнути будь-яких звершень!

Опублікований: 07-06-2024
Читайте також:
Тиждень циклової комісії спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і системавтоматизації технологічного виробництва»

У Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ відбувся тиждень циклової комісії спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і системавтоматизації технологічного виробництва». Студенти взяли участь у конкурсі презентацій груп (кращими визначені роботи Дмитра Москаленка (група 2-А-98) та Олексія Бурлаки (група 1-А-100) та в конкурсі творчих робі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Тиждень циклової комісії спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і системавтоматизації технологічного виробництва» 28 лютого 2019

Стартувала сертифікатна освітня програма «Технології в готельно-ресторанному бізнесі»

Стартувала сертифікатна освітня програма «Технології в готельно-ресторанному бізнесі», співорганізаторами якої є кафедра готельно-ресторанної справи і кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Перше вступне заняття урочисто розпочала координаторка програми, професорка кафедри г...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Стартувала сертифікатна освітня програма «Технології в готельно-ресторанному бізнесі» 21 травня 2021

Відбулося жовтневе засідання вченої ради університету

25 жовтня відбулося планове засідання вченої ради університету. Голова ради, ректор Анатолій Українець розпочав його з традиційних вітань членів ради, що відсвяткували свої дні народження між засіданнями, і вручення відзнак. Нагрудний знак «Відзнака Національного університету харчових технологій» ректор вручив професорові кафедри технології хлібоп...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відбулося жовтневе засідання вченої ради університету 25 жовтня 2018

Каскад відкритих онлайн-лекцій на кафедрі маркетингу

Планові відкриті лекції прочитали для студентів викладачки кафедри маркетингу, професорка Лариса Страшинська, доцентки Оксана Данкеєва та Лариса Капінус у режимі веб-конференцій на платформі Zoom. На онлайн-лекціях, крім студентів, були присутні професорсько-викладацький склад кафедри маркетингу та аспіранти.  Відкрита лекція Лариси Страшинської «...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Каскад відкритих онлайн-лекцій на кафедрі маркетингу 06 жовтня 2023