Н У Х Т

Наукова молодь НУХТ вражає практиків: VІІІ науково-практична конференція школи молодих науковців АТ «Фармак»

20 листопада 2020

Наукова молодь НУХТ вражає практиків: VІІІ науково-практична конференція школи молодих науковців АТ «Фармак»

АТ «Фармак» знову дало чудову можливість здобувачам проявити свої творчі та інтелектуальні здібності і поділитися фактично із усією країною набутими знаннями, адже на конференції школи молодих науковців зібралися дослідники із багатьох куточків України.

Для участі у VІІІ науково-практичній конференції школи молодих науковців «Наука та сучасне фармацевтичне виробництво» були надіслані близько 50 тез, але зробити усні доповіді запросили не всіх. Тому приємно, що наукові роботи магістрантів-біотехнологів саме кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ змогли зацікавити спеціалістів фармацевтичної компанії «Фармак». Значна частина тематик робіт науковців мали спільні аспекти, і в певні моменти конференція перетворювалася на дискусійний клуб із обговорення наукових досягнень. Після кожної доповіді не лишалося нічого іншого, крім як захоплюватися тими напрямками досліджень, якими нині займається наукова молодь.

Хоча часу на доповідь було виділено небагато, але роботи магістрантів нашої кафедри зацікавили усіх присутніх. Про це свідчила та кількість запитань, які їм задавали.

Магістрант другого року навчання Назар Видасов представив результати наукової роботи «Вплив гіперінсулінемії на експресію маркерів епітеліально-мезенхімального переходу в клітинах раку передміхурової залози людини».

Далі виступали магістранти першого року навчання. Робота Світлани Бондарук і Аліни Кернер «Антимікробні речовини базидіоміцетних грибів як альтернатива антибіотикам» зацікавила можливістю використання антимікробних речовин грибів у складі косметичних і лікарських засобів місцевого застосування.

Софія Цапко представила доповідь, що стосувалася потенціалу дріжджових кілер-токсинів – «Yeast killer toxins as promising antifungal agents». Їй висловили побажання у майбутньому розробити на основі кілерних токсинів дріжджів новітній безпечний антимікотичний препарат із новим механізмом дії.

Присутніх зацікавила доповідь Юлії Лазюки «Антибактеріальні та антифунгальні властивості біогенних наночасток селену», що стосувалася можливості отримання наночасток металів із використанням бактеріальних клітин, а також їх біологічних властивостей.

Після закінчення роботи секційного засідання були оголошені найкращі доповіді і переможці. Серед них і наші магістранти Назар Видасов і Софія Цапко, які зайняли друге місце. Слід відзначити, що комісією були оцінені усі зроблені доповіді, й усі доповідачі отримають цінні призи від АТ «Фармак».

Тож вітаємо учасників і бажаємо їм подальших наукових звершень!

Опублікований: 20-11-2020
Читайте також:
Біотехнолог НУХТ – крок в майбутнє: історія успіху ще одного випускника

Кожний здобуток в житті людини – це крок у майбутнє. У кожного з нас є свій шлях, і ні в кого він не починається одразу ж із перемог і великих здобутків. А для випускників-біотехнологів факультету біотехнології та екологічного контролю рух по цьому шляху й досягнення починаються з маленького невпевненого кроку – вступу до Національного університет...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Біотехнолог НУХТ – крок в майбутнє: історія успіху ще одного випускника 13 серпня 2020

Онлайн-захисти студентів-підприємців кафедри маркетингу

Здобувачі та викладачі кафедри маркетингу – професіонали своєї справи, а тому впевнено прямують до дистанційного завершення навчального року. Колектив кафедри і випускники дали гідну відповідь на форс-мажорні обставини та успішно провели захисти бакалаврських робіт у режимі онлайн. Естафету захистів підхопили студенти спеціальності 076 «Підприємни...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Онлайн-захисти студентів-підприємців кафедри маркетингу 19 червня 2020

Унікальні рішення на науковому семінарі кафедри готельно-ресторанної справи

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбувся науковий семінар «Використання інгредієнтів «Lesaffre» у технології хліба. Заварні пасти – унікальне рішення для прискорених способів тістоприготування» від керівника технологічного відділу ТОВ «Лесаффр Україна», к.т.н. Світлани Паливоди. Лекторка коротко ознайомила слухачів із історією міжнародної к...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Унікальні рішення на науковому семінарі кафедри готельно-ресторанної справи 11 червня 2020

Черговий Movie Club і кулінарний челендж кафедри іноземних мов професійного спрямування

Усе більше традиційних західних свят стають звичними і для України. День подяки – не виключення. Це сімейне свято, наповнене теплом і добрими почуттями до тих, хто поруч. Кафедра іноземних мов професійного спрямування вирішила взяти участь у челенджі до Дня подяки, адже найкращий спосіб відсвяткувати – це приготувати щось смачне для своїх близьких...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Черговий Movie Club і кулінарний челендж кафедри іноземних мов професійного спрямування 30 листопада 2020