Н У Х Т

Коледж вітає вступників-2020: День відкритих дверей Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ

02 грудня 2019

Коледж вітає вступників-2020: День відкритих дверей Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ

30 листопада 2019 року у Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму нашого університету відбувся День відкритих дверей, в якому взяли участь учні шкіл Івано-Франківщини та їх батьки.

У вестибулі коледжу відбулася виставка-презентація спеціальностей і професій, де студенти коледжу демонстрували отримані знання та навички в своїй професії, проводили майстер-класи для майбутніх вступників.

Перед початком зустрічі зі вступниками, педагогічні працівники коледжу провели екскурсії навчальними кабінетами, сучасними лабораторіями, навчально-тренувальними центрами комерційного, туристичного, ресторанного напрямів в розповіли про професії та спеціальності, які опановують студенти.

В актовій залі відбулася зустріч із директором коледжу та заступниками, які розповіли про переваги навчання в коледжі, про перспективу подальшого працевлаштування та кар'єри.

Окремо була акцентована увага на умовах прийому у 2020 році. Кожний із присутніх мав нагоду задати запитання, які його турбували, і відразу отримати на нього компетентну, вичерпну відповідь.

День відкритих дверей – традиційний захід, у рамках якого майбутні студенти мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання та зробити перший крок до своєї освіти в сучасному закладі.

 

Опублікований: 02-12-2019
Читайте також:
Закордонна виробнича практика четвертокурсників кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції

Виробнича практика студентів кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції є невід’ємним компонентом підготовки фахівців, а закордонна практика на готельних підприємствах дозволяє студентам поглибити та закріпити отримані теоретичні знання з організації послуг харчування та виробничих процесів відповідно до міжнародних стандартів. Цього р...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Закордонна виробнича практика четвертокурсників кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції 17 вересня 2019

У ТОП-10 бухгалтерів України-2019 – випускниця кафедри обліку і аудиту НУХТ!

У Міністерстві фінансів України відбулася урочиста церемонія нагородження переможців щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий бухгалтер України». Конкурс проводився у три етапи, у двох номінаціях: для бухгалтерів бюджетних установ і комерційних підприємств. Перший та другий етапи відбувалися в режимі онлайн-тестування на сайті. До третього етапу...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У ТОП-10 бухгалтерів України-2019 – випускниця кафедри обліку і аудиту НУХТ! 12 грудня 2019

Мотивуючий візит студентів-екологів у ПрАТ «Українська технологічна компанія»

Студенти-екологи разом із завідувачем кафедри екологічної безпеки та охорони праці Оленою Семеновою та  доцентом кафедри Оксаною Салавор відвідали ПрАТ «Українська технологічна компанія».  Українська технологічна компанія (УТК) – багатогалузеве підприємство, що здійснює свою діяльність на ринку промислових послуг України і ряду країн ЄС, СНД та у ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Мотивуючий візит студентів-екологів у ПрАТ «Українська технологічна компанія» 16 квітня 2019

НУХТ – учасник Першої профорієнтаційної конференції «Моя майбутня професія»

10 листопада у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулася Перша профорієнтаційна конференція «Моя майбутня професія», організатором якої виступила освітня компанія «IBS Education». Конференція мала на меті надати можливість майбутнім вступникам та їх батькам поспілкуватися із представниками ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

НУХТ – учасник Першої профорієнтаційної конференції «Моя майбутня професія» 12 листопада 2018