Н У Х Т

Яскравий майстер-клас як завершальний етап теоретичного навчання

18 червня 2025

Яскравий майстер-клас як завершальний етап теоретичного навчання

На кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції у межах дисципліни «Організація ресторанного господарства» (лекторка – доцентка Олена Павлюченко) відбувся майстер-клас, проведений студентами кафедри.

Знання, отримані під час вивчення фахових дисциплін, ініціативність, власне бачення та практичний досвід роботи у найкращих закладах ресторанного господарства дозволили здобувачам освіти скласти програму заходу, для наочності зняти та змонтувати ролик, розподілити завдання, організувати та вдало провести майстер-клас з тематичного сервірування столів і складання серветок до різних видів обслуговування.

За написання сценарію та розподіл обов’язків у команді відповідала голова студради факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка, відмінниця та староста групи ХЧ-2-3ск Поліна Ляхович. Режисеркою та відповідальною за монтаж ролика виступила Анастасія Заєць, акторами стали здобувачі групи ХЧ-3-1 Руслана Ясік і Олексій Подя.

Оформлення столів у етнічному стилі, класичне вечірнє сервірування та сервірування до кейтерінгового обслуговування здійснювала команда на чолі з магістранткою освітньо-професійної програми «Технології в ресторанному господарстві» Анною Максимюк і здобувачкою четвертого курсу бакалаврату освітньо-професійної програми «Технології харчування» Софією Іванніковою.

Ведучими заходу стали старости груп ХЧ-3-1 та ХЧ-3-2 Вікторія Гурин і Олена Шепелева. Свої навички зі складання серветок потенційним вступникам факультету ГРТБ імені проф. В.Ф. Доценка демонстрували Дарія Опанасенко, Тарас Лагода, Артем Вишневський і Андрій Мишенський.

За найкращу складену серветку учасники майстер-класу отримували смачний приз – «печиво з передбаченням», випечене за власним рецептом здобувачкою-відмінницею, кондитеркою Оксаною Кибиш.

Активність відбулася за безпосередньої участі й всебічної підтримки викладачів кафедри – завідувачки кафедри Олександри Нєміріч, відповідальної за профорієнтаційну роботу Ірини Корецької, відповідальної за проведення майстер-класу Олени Павлюченко, старших викладачів Володимира Польовика й Олени Матиящук і завідувачки лабораторії Поліни Гаврильченко.

Кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції захоплюється успіхами своїх здобувачів, впевнена у їх вдалому майбутньому працевлаштуванні й кар’єрному зростанні. Саме в руках такої талановитої молоді – майбутнє України!

Опублікований: 18-06-2025
Читайте також:
Конкурс «Кращий технолог хлібопекарського та кондитерського виробництв»-2024

Традиційно навесні кафедра технології хлібопекарських і кондитерських виробів проводить конкурс «Кращий технолог хлібопекарського та кондитерського виробництв». Цього навчального року конкурс відбувся у травні серед здобувачів денної форми навчання 4 курсу та 2 курсу зі скороченим терміном навчання Навчально-наукового інституту харчових технологій...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Конкурс «Кращий технолог хлібопекарського та кондитерського виробництв»-2024 17 травня 2024

Перспективи дівчат у технологіях оцінювала здобувачка кафедри теплоенергетики та холодильної техніки

Студентка кафедри теплоенергетики та холодильної техніки Софія Бойко 7-8 червня 2022 взяла участь у саміті «Perspektywy Women in Tech Summit», що налічує більше 10 тисяч відвідувачів офлайн та онлайн, більше ніж зі 100 країн світу. Наша здобувачка долучилася до інших представниць з України, разом із якими продемонструвала, що і ми також рухаємось у...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Перспективи дівчат у технологіях оцінювала здобувачка кафедри теплоенергетики та холодильної техніки 10 червня 2022

MY вибір

У межах договору про співпрацю між нашим університетом і Київським палацом дітей та юнацтва відбулася перша в цьому навчальному році профорієнтаційна зустріч з учнями 9-11 класів київських шкіл. Такі зустрічі організовуються в рамках проєкту «MY вибір», амбасадором якого від НУХТ виступає уповноважена особа консультаційного центру абітурієнтів Арт...

ЧИТАТИ ДАЛІ

MY вибір 06 жовтня 2025

Співпраця кафедри обліку і аудиту зі стейкхолдерами  триває

14  червня 2022 року відбулася онлайн-зустріч здобувачів спеціальності  «Облік і оподаткування» зі стейкхолдеркою, першою заступницею головного бухгалтера ДП «Сангрант Плюс» Анастасією Мануіловою. Гостьова лекція «Професійні аспекти та необхідність підвищення кваліфікації бухгалтерів в умовах конкуренції на ринку праці» дала можливість здобувачам ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Співпраця кафедри обліку і аудиту зі стейкхолдерами триває 15 червня 2022