Н У Х Т

Відбулася науково-технічна конференція «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграції»

09 листопада 2023

Відбулася науково-технічна конференція «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграції»

7 листопада в університеті в онлайн-форматі відбулася Міжнародна науково-технічна конференція «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграції».

Відкриваючи науковий захід, проректор з наукової роботи НУХТ Сергій Токарчук нагадав, що він проводиться відповідно до тематичних напрямів 23-ї секції «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології» Наукової ради Міністерства освіти і науки України.

Основним завданням конференції є ознайомлення експертів харчової промисловості та промислової біотехнології з результатами наукових досліджень, що дозволяє підвищувати рівень проведення експертиз проєктів, які подаються на конкурси з отримання грантів на фінансування.

Крім цього, проведення конференції мало на меті розширення тематик наукових проєктів і можливості поглиблення співпраці науковців у світовому науковому просторі.

Тематика наукових напрямків була сформована по шести секціях, на які було подано понад 150 доповідей від 24 організацій, що представляли провідні академічні наукові установи, підприємства і заклади вищої освіти з різних регіонів України.

У рамках проведення конференції в онлайн-форматі працювали чотири секції, на яких були заслухані 19 доповідей, до ознайомлення з якими приєдналося понад 220 учасників.

Після закінчення роботи секцій відбувся круглий стіл, активну участь в якому від нашого університету взяли голови секцій: професори Володимир Ковбаса, Василь Пасічний і Тамара Носенко.

На круглому столі були узагальнені підсумки роботи конференції та обговорені перспективи подальшого проведення наукових заходів у рамках тематики 23-ї секції «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології» Наукової ради Міністерства освіти і науки України.

Опублікований: 09-11-2023
Читайте також:
Про контрольовані іноземні компанії на гостьовій лекції від фахівчинь Mazars Ukraine

25 квітня на кафедрі обліку і аудиту відбулася гостьова лекція «Контрольовані іноземні компанії» від Mazars Ukraine. Mazars – провідна міжнародна аудиторська, податкова та консалтингова фірма. Прочитали гостьову лекцію керівниця податкової практики Mazars Ольга Конюченко, яка має 17 років досвіду роботи із сферами ІТ, банками, індастрі, FMCG та ре...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про контрольовані іноземні компанії на гостьовій лекції від фахівчинь Mazars Ukraine 26 квітня 2024

Кафедра експертизи харчових продуктів у Київському державному коледжі туризму та готельного господарства

Відповідальна по кафедрі експертизи харчових продуктів за зв’язки з профільними коледжами та технікумами, доцент Оксана Шульга відвідала Київський коледж туризму та готельного господарства з метою ознайомлення випускників коледжу зі спеціальностями «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» і «Якість, стандартизація та сертифікація». ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра експертизи харчових продуктів у Київському державному коледжі туризму та готельного господарства 09 грудня 2019

Перша апробація магістерських робіт на секції «Біотехнологія і мікробіологія» 87-ї Міжнародної наукової конференції

Участь у конференції – завжди прекрасна можливість для здобувачів поділитися з широкою аудиторією результатами своєї кропіткої праці у написанні дипломних робіт як наукового, так і інженерного спрямування. А для магістрантів І року навчання – це також і чудова нагода пройти першу апробацію майбутніх кваліфікаційних робіт. 15 квітня у онлайн-режимі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Перша апробація магістерських робіт на секції «Біотехнологія і мікробіологія» 87-ї Міжнародної наукової конференції 16 квітня 2021

Свої наукові здобутки на розсуд колективу представив асистент кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції

26 червня аспірантом кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Володимиром Польовиком був проведений науковий семінар «Удосконалення технології збивних холодних десертів підвищеної харчової цінності». Семінар відбувся у рамках звітування про роботу над кандидатською дисертацією. Протягом семінару науковець представив на розсуд кафедри...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Свої наукові здобутки на розсуд колективу представив асистент кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції 27 червня 2019