Н У Х Т

Вчена рада-2020: перші рішення

06 лютого 2020

Вчена рада-2020: перші рішення

6 лютого відбулося перше у 2020 році засідання вченої ради університету. Позапланово вченій раді довелося зібратися, щоб розглянути питання про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора університету. Та спершу, традиційно, присутні привітали колег, що відсвяткували дні народження між засіданнями.

Щодо першого питання порядку денного доповіли ректор Анатолій Українець і перший проректор Володимир Яровий. Ректор повідомив, що 31 січня Міністерство освіти і науки України видало і оприлюднило на своєму офіційному порталі наказ щодо оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Національного університету харчових технологій. Відповідно до нього адміністрація нашого вишу має організувати проведення виборів згідно з вимогами ст.42 Закону України «Про вищу освіту» і провести вибори 23 квітня 2020 року.

Перший проректор Володимир Яровий нагадав присутнім, що керівник закладу вищої освіти обирається шляхом таємного голосування строком на п’ять років. Брати участь у виборах мають право: кожний науковий, науково-педагогічний та педагогічний штатний працівник закладу вищої освіти, представники з числа інших штатних працівників, які обираються відповідними працівниками шляхом прямих таємних виборів, виборні представники з числа студентів, які обираються студентами шляхом прямих таємних виборів. При цьому загальна кількість наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників закладу вищої освіти повинна становити не менше 75% загальної кількості осіб, які мають право брати участь у виборах; кількість виборних представників із числа інших працівників закладу вищої освіти – до 10%, а кількість виборних представників із числа студентів – не менше 15% осіб, які мають право брати участь у виборах. Вибори вважаються такими, що відбулися, якщо участь у них взяли більше 50% загальної кількості осіб, які мають право брати участь у виборах, кожний із яких має один голос і голосує особисто. Було прийняте рішення провести вибори представників із числа непедагогічних штатних працівників і представників із числа студентів до 3 квітня.

Із метою підготовки до проведення виборів необхідно було обрати організаційний комітет і виборчу комісію. Їх персональний склад вчена рада затвердила відкритим голосуванням.

Крім того, у відокремлених структурних підрозділах університету сформовані регіональні організаційні комітети та виборчі комісії.

З повним переліком усіх створених у навчально-науковому комплексі органів виборчого процесу та їх персональним складом можна ознайомитися на сайті університету. Також тут оприлюднюватимуться усі документи та перебіг подій щодо організації і проведення виборів.

Далі вчена рада розглянула питання щодо приведення у відповідність до Закону України «Про фахову передвищу освіту» назв відокремлених структурних підрозділів університету. З цього питання доповів також перший проректор Володимир Яровий. Він повідомив, що відповідно до зазначеного Закону у назвах коледжів має в обов’язковому порядку фігурувати термін «фаховий», крім того, колективи кількох коледжів внесли пропозиції щодо зміни своїх назв відповідно до викликів сьогодення. Заслухавши інформацію першого проректора, вчена рада відкритим голосуванням затвердила пропоновані оновлені назви коледжів НУХТ.

Проректор з наукової роботи Олександр Шевченко узяв слово, щоб ознайомити членів ради з Порядком проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії, який був затверджений Постановою Кабінету Міністрів України і проводиться до 31 грудня 2020 року. Також він довів до відома присутніх, що відповідно до вимог Порядку проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії, аспірант кафедри готельно-ресторанної справи 4-го року навчання Ірина Медвідь звернулася з клопотанням призначити рецензентів і визначити структурний підрозділ для проведення попередньої експертизи її дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань «Виробництво та технології» за спеціальністю 181 «Харчові технології». Вчена рада відкритим голосуванням затвердила рецензентами дисертації Ірини Медвідь докторів технічних наук, доцента кафедри готельно-ресторанної справи Тетяну Сильчук і завідувача кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Олександру Нєміріч, а попередню експертизу дисертації провести на кафедрі готельно-ресторанної справи.

Також у поточних питаннях розглянули низку клопотань від кафедр щодо закордонних відряджень викладачів із метою участі у наукових заходах і спортивних змаганнях. Оскільки мова йшла про утвердження міжнародного престижу університету, а відрядження відбуватимуться або власним коштом учасників, або за рахунок приймаючих сторін, вчена рада одностайно підтримала клопотання. На цьому порядок денний був вичерпаний, і голова ради, ректор Анатолій Українець закрив засідання.

Опублікований: 06-02-2020
Читайте також:
Незвичний проект #ambassador_farmak

АТ «Фармак» започаткував новий унікальний проект для студентів «Амбасадор». Для участі студентам необхідно було заповнити Google-форму, де потрібно було написати про себе та пояснити, чому саме ти маєш стати амбасадором даної компанії, та очікувати результату. І ось для двох студентів-біотехнологів 4 курсу – Яни Мар’євич та Анатолія Міщука випала ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Незвичний проект #ambassador_farmak 11 листопада 2019

Нові інсайти готельно-ресторанної справи від професіонала

До студентів 2 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» завітала маркетинг-менеджер в’єтнамської бістрономії «Chang» Мішель Котенко. Гостя поділилася зі здобувачами вищої освіти власним досвідом професійного зростання у ресторанному бізнесі і розповіла, як працювати у закладі, що став «Відкриттям року» за версією Національної премії «С...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нові інсайти готельно-ресторанної справи від професіонала 04 листопада 2019

З новими тенденціями в освітній сфері знайомилася викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування

Викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування Надія Шерстюк взяла участь у конференції для викладачів англійської мови 6th  SOVa – Grade Teacher Training Day, яка відбулася 23-24 лютого у Києві. Учасники конференції дізналися про нові тенденції в освітній сфері, обмінялися досвідом, методиками та підходами до викладання. Протягом двох д...

ЧИТАТИ ДАЛІ

З новими тенденціями в освітній сфері знайомилася викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування 27 лютого 2019

Тенденції формування професійної лексики досліджують наші студенти

Викладач української мови та літератури Тетяна Коваль і студентка 3-го курсу Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ Каріна Пасічник, що навчається за спеціальність «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів», взяли участь у VIII Міжнародному науково-практичному семінарі «Тенденції та перспектив...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Тенденції формування професійної лексики досліджують наші студенти 14 травня 2018