Н У Х Т

В університеті підвели підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Золотий каштан»

06 листопада 2018

В університеті підвели підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Золотий каштан»

6 листопада на базі нашого університету відбулася підсумкова конференція XIІІ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії «Золотий каштан», на якій свої наукові роботи захистили цьогорічні переможці конкурсу.

Конкурс був започаткований у 2000 році Клубом пакувальників України й з того часу проводиться спільно з ІАЦ «Упаковка» та за підтримки численних спонсорів. Останні 13 років конкурс відбувається під офіційним патронатом Міністерства освіти та науки України.

Конференцію відкрив проректор нашого університету з наукової роботи Олександр Шевченко. Від ректора НУХТ, професора Анатолія Українця та від себе особисто він привітав присутніх і побажав їм наснаги й подальших успіхів і високих досягнень.

Учасників заходу також тепло привітав президент Клубу пакувальників України Валерій Кривошей. Він наголосив, що найперше до упаковки висуваються чотири вимоги – вона має бути зручною, економічною інформативною і екологічною й висловив сподівання, що переможці конкурсу спрямували свої зусилля на розроблення інноваційних технологій і дизайну упаковок саме з цих точок зору.

Модератором конференції вже традиційно виступив завідувач кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв нашого університету Олександр Гавва, який повідомив, що у цьому році до участі у конкурсі були подані понад 50 робіт із 10 закладів вищої освіти України. Їх оцінювало незалежне журі, до складу якого увійшли виключно фахівці галузі, і жодного викладача. За результатами роботи експертів переможцями стали 11 осіб у 4 номінаціях.

Але перш ніж перейти до заслуховування доповідей переможців і їх нагородження, до уваги присутніх були представлені інформаційні повідомлення від компаній-спонсорів. Про свою діяльність, розвиток партнерства з вишами та підтримку талановитої молоді виступили менеджер представництва компанії «DOW Europe GmbH» в Україні Олександр Дишлевий і директор з маркетингу компанії «Verallia-Україна» Оксана Помазанко.

Після цього слово надали переможцям конкурсу. Приємно відзначити, що наші студенти і цього року підтримали традицію перемагати у цьому престижному конкурсі. З-поміж переможців конкурсу – студенти Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого НУХТ. Владислав Якимчук, що представив роботу «Розробка та дослідження енергетично-ефективного комплексу пакетування харчових упаковок» (науковий керівник – професор Олександр Гавва) у номінації «Технології і обладнання виготовлення пакувальних матеріалів та упаковки», був відзначений Дипломом ІІІ ступеню. Андрію Соколу робота «Дозування та фасування сипких сумішей харчових продуктів» (науковий керівник – професор Олександр Гавва) принесла Диплом І ступеню у номінації «Технології пакування та пакувальне обладнання». Ще один Диплом І ступеня до скарбнички нагород нашого університету додали Олександр Вітюк і Катерина Рівна, які під науковим керівництвом доцента кафедри мехатроніки та пакувальної техніки Людмили Кривопляс-Володіної презентували своє дослідження «Флотаційна переробка упаковки» у номінації «Технології та обладнання для переробки використаної упаковки».

Переможці конкурсу були нагороджені дипломами Міністерства освіти і науки України,  золотими медалями і подарунками від Клубу пакувальників України. Також були вручені грамоти Клубу пакувальників науковим керівникам переможців. Нагороди вручили президент Клубу пакувальників Валерій Кривошей і директор Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Сергій Блаженко. Останній і підсумував результати цьогорічного «Золотого каштану».

Після завершення конференції наукові керівники студентів-переможців і викладачі вишів України, у яких готують спеціалістів різних галузей пакувальної індустрії, зібралися на круглому столі, де активно обговорювали методологію підготовки фахівців у розрізі останніх вимог сучасності.

Опублікований: 06-11-2018
Читайте також:
Вступники на основі ОКР «молодший спеціаліст» склали фахове вступне випробування до університету

Сьогодні в університеті письмове фахове вступне випробування складали вступники на денну та заочну форми навчання в усі наші навчально-наукові інститути та на всі факультети для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» на основі ОКР «молодший спеціаліст», а також на основі здобутого ОКР/ОС «бакалавр», «спеціаліст» чи «магістр» за іншою спеціальністю....

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вступники на основі ОКР «молодший спеціаліст» склали фахове вступне випробування до університету 25 липня 2018

У МОН проаналізували новації вступу-2018

Три чверті вступників цього року отримали бюджетне місце за 1 та 2 пріоритетністю – це один із найбільших здобутків широкого конкурсу. Про це розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час прес-конференції щодо підсумків вступної кампанії 2018 року сьогодні, 9 серпня 2018 року, – повідомляє прес-служба МОН. «Приємна тенденція, яку...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У МОН проаналізували новації вступу-2018 09 серпня 2018

Успішні захисти магістрів на кафедрі екології та збалансованого природокористування

На кафедрі екології та збалансованого природокористування 20 лютого  розпочалися захисти магістерських робіт студентів денної форми навчання. Першими були студенти спеціальності 101 «Екологія» спеціалізації «Екологія та охорона навколишнього середовища». Екзаменаційну комісію  очолила старший науковий співробітник Інституту сорбції та проблем ендо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Успішні захисти магістрів на кафедрі екології та збалансованого природокористування 20 лютого 2018

Крок до успіху в сфері фармацевтичної промисловості зробили четвертокурсниці кафедри біотехнології і мікробіології

Проходження практики на такому унікальному підприємстві, як ТОВ «БіоТестЛаб», для студенток-біотехнологів 4-го курсу Юлії Волошенюк, Вікторії Гафенко та Марії Хільченко виявилось «щасливим квитком» до майбутнього працевлаштування. ТОВ «БіоТестЛаб» – єдиний в Україні виробник широкого асортименту ветеринарних біологічних препаратів: вакцин для птиц...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Крок до успіху в сфері фармацевтичної промисловості зробили четвертокурсниці кафедри біотехнології і мікробіології 12 лютого 2018