23 вересня 2024 р. відбулася зустріч викладачів кафедри економіки праці та менеджменту і здобувачів вищої освіти (бакалаврів, магістрів, докторів філософії), що навчаються за освітньо-професійними та освітньо-науковою програмами «Менеджмент», «Менеджмент персоналу» і «Менеджмент та адміністрування» з випускницею НУХТ, кандидаткою економічних наук, провідною фахівчинею компанії Global-Mediator Анастасією Сахненко, яка працює на посаді власника продукту.
Гостьова лекція на тему «Діджиталізація бізнес-процесів на прикладі Microsoft-продуктів і не тільки» відбулася у форматі відеоконференції у рамках вивчення дисципліни «Інформаційні системи і технології в управлінні».
Під час зустрічі Анастасія Сахненко розповіла про діяльність Global Mediator – української IT компанія, яка вже 12 років активно діє на ринку програмного забезпечення. Компанія не лише працює для досягнення комерційного успіху, але й має глибоку соціальну відповідальність перед нашою країною. Понад 25% працівників обрали Global Mediator як свою першу роботу, чи старт у IT. Також понад 5% працівників компанії є студентами, які працюють під час навчання.
Команда Global Mediator з повагою до українського академічного середовища та вірою у студентство як рушій майбутнього нашої держави, виступила з ініціативою поділитися досвідом і знаннями з молодими людьми, що мріють пов’язати свою кар’єру з інформаційними технологіями та прагнуть розширити своє розуміння професій в IT, набути навичок, необхідних для їх опанування. З метою розвитку та навчання молодого покоління команда Global Mediator на громадських засадах проведе серію гостьових лекцій для здобувачів НУХТ. Тематика запланованих лекцій різноманітна – як суто технічні (розроблення, безпека, контроль якості), так і навколотехнічні і бізнесові напрямки (маркетинг, фінанси, управління персоналом тощо).
Спікерка розкрила особливості основних продуктів компанії Global Mediator (Jira Connector, Worklogs sync to Tempo, Fast Invoice Approval), а також діджіталізацію у внутрішніх процесах компанії (управління персоналом, ведення проєктів, комунікація із замовниками, виплата зарплати, виставлення інвойсів тощо).
Анастасія наголосила на необхідності впровадження сучасних інформаційних систем і технологій з метою оптимізації бізнес-процесів, підвищення ефективності та точності рішень, покращення взаємодії з клієнтами та партнерами. Навела приклади використання сучасних інформаційних бізнес-додатків, котрі допомагають зменшити кількість ручної роботи, автоматизувати бізнес-процеси, зменшити вплив людського фактора, знизити ризики та час виконання операційних задач, отримати конкурентну перевагу.
Лекторка обґрунтувала, що штучний інтелект, Big Data, машинне навчання, хмарні технології постійно розвиваються й поширюються на дедалі більше сфер застосування. Доповідачка акцентувала увагу на необхідності аналізувати та відбирати наявну інформацію.
Цікавість здобувачів була спрямована на можливості використання різноманітних додатків з управління базами даних, інструментів бізнес-аналітики, візуалізації даних.
Викладачі кафедри економіки праці та менеджменту висловлюють подяку лекторці за змістовну доповідь та ґрунтовні відповіді на запитання здобувачів освіти.
Учасники лекції бажають Анастасії успіхів і чекають на нові зустрічі!