Н У Х Т

У фокусі уваги діджиталізація бізнес-процесів: гостьова лекція на кафедрі економіки праці та менеджменту

25 вересня 2024

У фокусі уваги діджиталізація бізнес-процесів: гостьова лекція на кафедрі економіки праці та менеджменту

23 вересня 2024 р. відбулася зустріч викладачів кафедри економіки праці та менеджменту і здобувачів вищої освіти (бакалаврів, магістрів, докторів філософії), що навчаються за освітньо-професійними та освітньо-науковою програмами «Менеджмент», «Менеджмент персоналу» і «Менеджмент та адміністрування» з випускницею НУХТ, кандидаткою економічних наук, провідною фахівчинею компанії Global-Mediator Анастасією Сахненко, яка працює на посаді власника продукту.

Гостьова лекція на тему «Діджиталізація бізнес-процесів на прикладі Microsoft-продуктів і не тільки» відбулася у форматі відеоконференції у рамках вивчення дисципліни «Інформаційні системи і технології в управлінні».

Під час зустрічі Анастасія Сахненко розповіла про діяльність Global Mediator – української IT компанія, яка вже 12 років активно діє на ринку програмного забезпечення. Компанія не лише працює для досягнення комерційного успіху, але й має глибоку соціальну відповідальність перед нашою країною. Понад 25% працівників обрали Global Mediator як свою першу роботу, чи старт у IT. Також понад 5% працівників компанії є студентами, які працюють під час навчання.

Команда Global Mediator з повагою до українського академічного середовища та вірою у студентство як рушій майбутнього нашої держави, виступила з ініціативою поділитися досвідом і знаннями з молодими людьми, що мріють пов’язати свою кар’єру з інформаційними технологіями та прагнуть розширити своє розуміння професій в IT, набути навичок, необхідних для їх опанування. З метою розвитку та навчання молодого покоління команда Global Mediator на громадських засадах проведе серію гостьових лекцій для здобувачів НУХТ. Тематика запланованих лекцій різноманітна – як суто технічні (розроблення, безпека, контроль якості), так і навколотехнічні і бізнесові напрямки (маркетинг, фінанси, управління персоналом тощо).

Спікерка розкрила особливості основних продуктів компанії Global Mediator (Jira Connector, Worklogs sync to Tempo, Fast Invoice Approval), а також діджіталізацію у внутрішніх процесах компанії (управління персоналом, ведення проєктів, комунікація із замовниками, виплата зарплати, виставлення інвойсів тощо).

Анастасія наголосила на необхідності впровадження сучасних інформаційних систем і технологій з метою оптимізації бізнес-процесів, підвищення ефективності та точності рішень, покращення взаємодії з клієнтами та партнерами. Навела приклади використання сучасних інформаційних бізнес-додатків, котрі допомагають зменшити кількість ручної роботи, автоматизувати бізнес-процеси, зменшити вплив людського фактора, знизити ризики та час виконання операційних задач, отримати конкурентну перевагу.

Лекторка обґрунтувала, що штучний інтелект, Big Data, машинне навчання, хмарні технології постійно розвиваються й поширюються на дедалі більше сфер застосування. Доповідачка акцентувала увагу на необхідності аналізувати та відбирати наявну інформацію.

Цікавість здобувачів була спрямована на можливості використання різноманітних додатків з управління базами даних, інструментів бізнес-аналітики, візуалізації даних.

Викладачі кафедри економіки праці та менеджменту висловлюють подяку лекторці за змістовну доповідь та ґрунтовні відповіді на запитання здобувачів освіти.

Учасники лекції бажають Анастасії успіхів і чекають на нові зустрічі!

Опублікований: 25-09-2024
Читайте також:
Цікавий і пізнавальний день студентів-біотехнологів

Поглибити практичні знання з дисциплін «Мікробіологія, санітарія, гігієна виробництв з основами НАССР» та «Основи проектування біотехнологічних виробництв» на XI Міжнародній виставці «LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH» мали змогу студенти 4 курсу спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія». Це була не просто цікава е...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Цікавий і пізнавальний день студентів-біотехнологів 19 жовтня 2018

Спільне навчання – спільне й дозвілля

Дружно та весело проводити час – одна з особливостей здобувачів факультету біотехнології та екологічного контролю. Вони не можуть один без одного й коли не навчаються, і навіть в умовах обмеження спілкування знаходять можливість провести вільний час разом. Цього разу команда майбутніх біотехнологів зібралася разом, щоб зіграти в нову гру «Among Us»...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Спільне навчання – спільне й дозвілля 24 лютого 2021

Розпочався ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології

25 квітня розпочалося змагання кращих знавців біотехнології серед наукової молоді України. Для участі в олімпіаді були заявлені понад 50 претендентів із 16 вищих навчальних закладів України. На жаль, представники 2 ВНЗ не змогли взяти участь. Тому, в результаті, в змаганнях брали участь 45 учасників із 14 університетів, причому три з них були поза ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Розпочався ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 25 квітня 2018

Як вплинув карантин на дослідження та комунікації молодих науковців

Як вплинув карантин на дослідження українських молодих вчених? Чого найбільше бракує в нових умовах роботи? Як змінився спосіб наукової комунікації і що стримує її розвиток? Про це йдеться в соціологічному опитуванні «Наукові комунікації молодих вчених під час карантину», що тривало впродовж півтора місяців навесні 2020 року. Його організувала та ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як вплинув карантин на дослідження та комунікації молодих науковців 10 серпня 2020