Н У Х Т

Лайфхаки, подарунки і майстер-класи: у НУХТ відбувся День відкритих дверей

02 березня 2019

Лайфхаки, подарунки і майстер-класи: у НУХТ відбувся День відкритих дверей

2 березня всі охочі могли завітати на гостину до нашого університету, адже цього дня відбувся традиційний весняний День відкритих дверей НУХТ.

У нашому навчальному закладі завжди раді гостям, а до таких заходів готуються особливо старанно – все найкраще й найцікавіше презентують кафедри, факультети й навчально-наукові інститути, а Приймальна комісія старанно систематизує всі новації вступу, аби майбутні вступники знали й розуміли всі нюанси, що чекатимуть на них при реєстрації та роботі з електронними кабінетами, могли уникнути типових помилок при виборі пріоритетів, не втратили шанс скористатися можливістю вступити на бюджетну форму навчання чи пільгами.  

Варто згадати, що останні кілька днів відкритих дверей організовує Центр моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету, і формат заходу змінився на більш динамічний й інтерактивний.

Після огляду виставки досягнень і матеріально-технічної бази наших структурних підрозділів та спілкування з їх керівництвом, викладачами і студентами, гості університету могли долучитися до лайфхаку «Краще зроблю завтра (ні)» від голови студентської ради Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Дмитра Шемідька. У дотепній формі він розповів про студентське життя, прийняття рішень і вибір. Далі серед майбутніх вступників відбувся розіграш подарунків із символікою НУХТ, після якого заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Олександр Данькевич представив лайфхак «Як вступити до НУХТ? Корисні поради для вступника» для учнів шкіл, гімназій, ліцеїв, а начальник відділу аналітично-інформаційного моніторингу освітньої діяльності Олена Подобій надала аналогічні рекомендації старшокурсникам коледжів і технікумів. Крім того, вони дізналися про широкий спектр роботодавців, з якими співпрацює наш університет і були запрошені на традиційний Ярмарок вакансій – НУХТ весна, який відбудеться 13 березня. Інформація про компанії-партнери університету, де вони зможуть проходити практику, стажування та працевлаштуватися, отримавши диплом НУХТ, дуже зацікавила випускників коледжів і технікумів.

Ну і наостанок – найцікавіше – кейс майбутніх професій у формі майстер-класів та тренінги. Тут на наших гостей чекав широкий вибір – випускові кафедри постаралися якомога яскравіше представити свої спеціальності. Тут були – «Запрограмуй мікропроцесорний захист», «Запрограмуй модель роботизованої платформи на ардуїно», «Комп’ютерне моделювання природних та штучних процесів», «Від заготовки до виробу»,  «Відверто про гроші, податки та страхування: чи знаєте Ви, що…?», «Професійний бухгалтер в бізнес-середовищі», «Мій START-UP», «Тест-драйв з HR», «Вершина ковбасного мистецтва», «Виявлення фальсифікації меду», «Казкові солодощі: капкейки», «Молочна майстерня», «Приготування нутелли з різними смаками», «Як розробити власний індивідуальний аромат», «Комп’ютерні системи та програмна інженерія в автоматизації» «Сучасні iнформацiйно-телекомунiкацiйнi технології та Internet речей в розвитку суспільства», «Вода – екооснова життя», «Оптичні явища навколо нас», «Масляна – традиції та сучасність», а ще тренінги з фізики, математики, «Склади ЗНО з біології на всі 200!».

Пропоновані заходи могли задовольнити найвибагливіший смак, а головною родзинкою більшості з них було те, що активними помічниками у їх проведенні були студенти-старшокурсники, а подекуди вони й самі їх проводили, як наприклад на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу та кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів. На технологічних кафедрах, результати своєї роботи учасники майстер-класів могли продегустувати. За чаюванням зі смаколиками, та ще й власноруч виготовленими, жваво спілкувалися про навчання, студентське життя, перспективи працевлаштування, програми академічної мобільності, мрії й сподівання.

Сповнені враженнями й емоціями, з корисною інформацією і відповідями на свої питання гості НУХТ неохоче розходилися. Зацікавленість, яку вони проявили, дає підстави сподіватися, що ця зустріч, якщо і перша, то далеко не остання. Тепер їм залишилося лише зробити вибір між великим спектром наших спеціальностей. А значить, гостина – вдалася! 

Опублікований: 02-03-2019
Читайте також:
Мандрівка школярів у світ еритроцитів

Для когось канікули – час, коли життя – суцільне свято: можна відпочивати і ні про що важливе не думати. Але серед сучасних школярів багато й тих, хто навіть у цю пору намагається поєднати щось на перший погляд непоєднуване: розваги і навчання. Тож викладачі і студенти кафедри біотехнології і мікробіології підготували серію цікавих і пізнавальних м...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Мандрівка школярів у світ еритроцитів 06 листопада 2018

ПАТ «Фармак» вітає зі 135-річчям НУХТ!

У день святкування 135-ї річниці з Дня народження нашого університету ми отримали привітання від потужного флагмана фармацевтичної галузі ПАТ «Фармак». Наш університет славиться своїми талантами і непересічними особистостями не тільки у харчовій галузі, але і у біотехнологічній та фармацевтичній. Адже перший випуск наших фахівців-біотехнологів в У...

ЧИТАТИ ДАЛІ

ПАТ «Фармак» вітає зі 135-річчям НУХТ! 21 жовтня 2019

ТОВ «Пирятинський сирзавод» гостинно зустрічає наших практикантів

Магістрантка спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія», освітньо-професійної програми «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів» Юлія Кошель (керівники – професор Михайло Мілюкін і доцент Наталія Сабадаш) переддипломну практику проходила на ТОВ «Пирятинський сирзавод». Основними напрямками діяльності ТОВ «Пирятинський с...

ЧИТАТИ ДАЛІ

ТОВ «Пирятинський сирзавод» гостинно зустрічає наших практикантів 01 листопада 2019

Ресторанний сервіс від студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

На кафедрі готельно-ресторанної справи триває конкурс на краще тематичне оформлення столу для закладів ресторанного господарства. Наступними свої роботи представили студенти групи ГС-1-8 під час лабораторного заняття з дисципліни «Ресторанна справа». Студенти 1 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» виважено підійшли до вибору свята, для...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Ресторанний сервіс від студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» 20 квітня 2018