Н У Х Т

У дружній профорієнтаційній співпраці

26 листопада 2021

У дружній профорієнтаційній співпраці

Осінь – пора року, що є вирішальною для багатьох майбутніх вступників, адже саме зараз більшість учнів випускних класів середніх навчальних закладів остаточно обирають вектор підготовки до складання ЗНО та майбутню спеціальність для здобуття вищої освіти.

Профорієнтаційна команда факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) цієї осені працювала особливо продуктивно, а тим більше напередодні чергового Дня відкритих дверей, який вже завтра відбудеться в традиційному останнім часом онлайн-форматі, профорієнтаційні агенти працюють на повну.

Протягом останнього тижня відбулася серія відеоконференцій з учнями старших класів двох навчальних закладів Гощанської ЗОШ Рівненщини та ліцеїстами 45-го ліцею м. Львова, організованих за сприяння першокурсників, які підтримують зв’язок зі своїми вчителями. Ярослава Марковська за підтримки вчительки біології Тетяни Мирович організувала зустріч із учнями 45-го ліцею м. Львова, а Аліна Федорчук за підтримки директорки школи Алли Талащук допомогла в організації зустрічі зі старшокласниками Гощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Ще в минулому році дівчата самі були ученицями цих навчальних закладів, тому з радістю допомагали у проведенні зустрічей, а Ярослава й сама долучилась до всіх відеоконференцій зі своїм ліцеєм, а їх було три.

Ця серія відеозустрічей була особливою, оскільки факультет БТЕК покликав на неї представників різних навчальних підрозділів нашого університету, які радо відгукнулися на пропозицію і долучилися до зустрічей. Зокрема, перед майбутніми вступниками виступили: доцент кафедри теплоенергетики та холодильної техніки, к.т.н. Олексій Пилипенко, завідувачка кафедри мехатроніки та пакувальної техніки, д.т.н., професорка Людмила Кривопляс-Володіна, заступниця директора Навчально-наукового інституту харчових технологій Анастасія Пухляк та доцент кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів Ігор Страшинський.

Факультет БТЕК традиційно представляли викладачі кафедри біотехнології і мікробіології Світлана Тетеріна та Віктор Удимович, а також сама деканка факультету Наталія Грегірчак.

Учні потрапили на справжні віртуальні екскурсії лабораторіями університету, побували і в актовій залі, і пройшли коридорами крізь ошатний хол до лекційних аудиторій. Кожний виступаючий знайомив із освітніми програмами, за якими готують майбутніх фахівців наші кафедри. Представники факультету БТЕК звернули увагу на переваги опанування представлених спеціальностей саме в нашому університеті.

Виступаючі наголошували, що найкраще ознайомитись із кожним із підрозділів університету можна саме відвідавши День відкритих дверей, де можна дізнатися про особливості майбутньої вступної кампанії; поспілкуватися з викладачами та студентами; дізнатися ще більше про перспективи навчання в НУХТ; про особливості навчання за різними формами і можливості працевлаштування випускників, а також отримати відповіді на питання щодо інших моментів, які зараз турбують всіх майбутніх вступників, і, найголовніше, поспілкуватися зі сьогоднішніми студентами і почути з перших вуст, як їм навчається в нашому університеті, і ким вони себе бачать у майбутньому.

Організатори сподіваються, що цей профорієнтаційний спрінт від структурних підрозділів НУХТ був цікавим і корисним для школярів, і що вони їх знову побачать не лише на Дні відкритих дверей, котрий відбудеться вже завтра – 27 листопада 2021 року, а й у навчальних лабораторіях та аудиторіях уже в якості студентів НУХТ.

На жаль, посилені карантинні заходи, як і раніше, не дозволяють безпосередньо спілкуватися зі школярами і приймати їх в університеті на майстер-класах та екскурсіях, але профорієнтаційна команда факультету БТЕК максимально використовує дистанційні інструменти, зокрема платформи Zoom і Google Meet для спілкування, а для розповсюдження інформації – електронну пошту та соціальні мережі.

Факультет біотехнології та екологічного контролю щиро вдячний всім, хто сприяв організації проведених зустрічей. А учням бажає успішного навчання та чекає на них в нашому університеті хоча б під час відеоконференцій у День відкритих дверей».

Віримо, що ці зустрічі допоможуть майбутнім вступникам обрати актуальну, престижну спеціальність, яка забезпечить їм успішний кар’єрний шлях!

Опублікований: 26-11-2021
Читайте також:
В університеті завершилися фахові вступні випробування

Сьогодні в університеті завершилися фахові вступні випробування для вступників на перший (зі скороченим терміном) або другий та третій курси навчання (з нормативним терміном на вакантні місця) денної та заочної форм навчання для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст», а також на основі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

В університеті завершилися фахові вступні випробування 30 липня 2021

Закордонне стажування викладачів кафедри готельно-ресторанної справи.

Науково-педагогічні працівники кафедри готельно-ресторанної справи прагнуть до безперервного навчання, підвищення кваліфікації та професійного розвитку.  Тож викладачки кафедри, доцентки Тетяна Іщенко та Олена Шидловська пройшли закордонне стажування з 5 липня по 20 серпня 2021 р. із організацією виїзного модуля 13-20 серпня у м. Варна (Республіка...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Закордонне стажування викладачів кафедри готельно-ресторанної справи. 04 жовтня 2021

Як зробити крок в успішне майбутнє

30 жовтня 2021 р. доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Людмила Приблуда провела профорієнтаційну роботу зі слухачами підготовчого відділення Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету, мета якої – популяризація спеціальностей інститутів і факультетів НУХТ. Фахівчиня розповіла про переваги навчання в нашому універ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як зробити крок в успішне майбутнє 01 листопада 2021

«Золотий каштан-2021»

4 листопада Клуб пакувальників уже вшістнадцяте провів традиційну науково-практичну студентську конференцію «Золотий каштан», де виступили з доповідями студенти-переможці конкурсу «Золотий каштан» на кращу наукову роботу з проблем пакування. Через карантинні обмеження конференція відбулася в онлайн-форматі. Її технічне та організаційне забезпеченн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

«Золотий каштан-2021» 09 листопада 2021