Н У Х Т

Широке коло актуальних питань обговорили в рамках конференції «Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві»

14 вересня 2021

Широке коло актуальних питань обговорили в рамках конференції «Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві»

14 вересня в рамках наукової програми Всеукраїнського тижня харчових технологій кафедра технології хлібопекарських і кондитерських виробів спільно з ТОВ «АССО Іnternational» провела V Міжнародну спеціалізовану науково-практичну конференцію «Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві».

Учасників наукового зібрання привітав проректор університету з наукової роботи Сергій Токарчук. Він, зокрема зазначив, що харчова промисловість по праву вважається однією зі значних складових у господарському комплексі країни, найбільш соціально орієнтованим сектором реальної економіки, який відіграє важливу роль у забезпеченні продовольчої безпеки. Сьогодні настав час позитивних змін для галузі, підприємства харчпрому стають все більш сучасними й ефективними, на світовому ринку зростає попит на українську харчову продукцію, яка є однією з найвагоміших статей вітчизняного експорту. І своїм розквітом вона, в першу чергу, завдячує висококваліфікованим фахівцям-майстрам своєї справи, яких навчають саме у нашому університеті. Але інновації й розвиток неможливі без науки. Саме наукові пошуки й дослідження дають змогу розширювати асортимент і забезпечувати високу конкурентоспроможність продукції. Також проректор передав вітання від ректора університету, професора Олександра Шевченка й побажав науковцям, виробничникам, здобувачам освіти і всім, хто доєднався до конференції, плідної роботи, активних дискусій, успішної реалізації своїх проєктів.

У ході конференції доповіді представили: голова ради Об’єднання «Укрхлібпром» Олександр Васильченко, який зробив огляд сучасного стану хлібопекарської промисловості України, президент Федерації органічного руху України Євген Милованов, від якого присутні дізналися про особливості розвитку органічної харчової промисловості в нашій країні, генеральна директорка ТОВ «Leipurin» Світлана Лерник, що порушила питання про вівсяні продукти в раціоні сучасної людини, професор кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів НУХТ Валерій Махинько, який розповів про розробки кафедри – інноваційні хлібні вироби для здорового і дієтичного харчування, доцентка кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів Одеського національного технологічного університету Ірина Солоницька, яка говорила про використання натуральних інгредієнтів для покращення якості хліба, виготовленого за технологією відкладеного випікання, начальниця відділу продажів ПП «Імпексмаш» Наталія Струмінська, що розповіла, як купувати без переплат обладнання – обирати українське, завідувачка кафедри хлібопекарського, кондитерського та бродильного виробництв Інституту післядипломної освіти НУХТ Галина Волощук, яка акцентувала увагу на сучасних проблемах у визначенні глікемічності житнього хліба, фахівець компанії «Вента Лаб» Владислав Колованов, у виступі якого йшлося про систему динамічного контролю відповідно до основних принципів НАССР. Закрив роботу конференції генеральний директор ТОВ «АККО Інтернешнл» Ігор Мельник.

Модератором уже традиційно виступив завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса.

До участі у обговоренні актуальних питань хлібопекарської галузі, шляхів покращення якості хлібобулочних виробів, проблем розширення асортименту, створення нових виробів спеціального призначення, тощо активно долучилися і виробничники, і науковці з різних закладів вищої освіти та наукових установ, і здобувачі вищої освіти магістерського рівня.

За результатами роботи конференції готується збірник матеріалів, який найближчим часом буде оприлюднений на сайті університету.

Опублікований: 14-09-2021
Читайте також:
Тиждень волейболу

Справжнє свято волейболу відбулося у Смілянському технологічному фаховому коледжі НУХТ. Любителі цього виду спорту завершили свій сезон, під час якого різні команди зіграли багато цікавих партій. У цьому волейбольному марафоні брали участь учні, вихованці професійно-технічного закладу, студенти, випускники та викладачі  коледжу. Окремо варто відзн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Тиждень волейболу 07 липня 2021

Перший акорд навчального року: урочиста посвята першокурсників у студенти НУХТ

31 серпня у актовій залі університету відбулося урочисте дійство – посвята цьогорічних першокурсників у студенти університету. Цього дня на адресу нового поповнення університетської сім’ї пролунало багато щирих вітальних слів і теплих настанов. У лавах студентів університету першокурсників привітали ректор Олександр Шевченко, випускниця університе...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Перший акорд навчального року: урочиста посвята першокурсників у студенти НУХТ 31 серпня 2021

Конкретні заходи щодо поліпшення роботи досліджуваних підприємств запропонували бакалаври-фінансисти

Навчальний рік завершився для випускників кафедри фінансів за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» вдалим захистом 17-ти кваліфікаційних робіт освітнього ступеня «Бакалавр» денної форми навчання. Дипломні роботи були підготовлені на матеріалах конкретних підприємств, банків, страхових компаній, кредитних спілок України піс...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Конкретні заходи щодо поліпшення роботи досліджуваних підприємств запропонували бакалаври-фінансисти 25 червня 2021

Яскравий гала-концерт загальноуніверситетського фестивалю «День інституту/факультету-2018

13 грудня відбувся заключний гала-концерт загальноуніверситетського фестивалю «День інституту/факультету-2018». Другий рік поспіль, об’єднавшись, актори, вокалісти й танцюристи усіх інститутів і факультетів НУХТ дарують глядачам на заключному концерті фестивалю окрему виставу. Цього року на усіх поціновувачів студентської творчості чекала вистава ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Яскравий гала-концерт загальноуніверситетського фестивалю «День інституту/факультету-2018 14 грудня 2018