Н У Х Т

Широке коло актуальних питань обговорили в рамках конференції «Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві»

14 september 2021

Широке коло актуальних питань обговорили в рамках конференції «Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві»

14 вересня в рамках наукової програми Всеукраїнського тижня харчових технологій кафедра технології хлібопекарських і кондитерських виробів спільно з ТОВ «АССО Іnternational» провела V Міжнародну спеціалізовану науково-практичну конференцію «Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві».

Учасників наукового зібрання привітав проректор університету з наукової роботи Сергій Токарчук. Він, зокрема зазначив, що харчова промисловість по праву вважається однією зі значних складових у господарському комплексі країни, найбільш соціально орієнтованим сектором реальної економіки, який відіграє важливу роль у забезпеченні продовольчої безпеки. Сьогодні настав час позитивних змін для галузі, підприємства харчпрому стають все більш сучасними й ефективними, на світовому ринку зростає попит на українську харчову продукцію, яка є однією з найвагоміших статей вітчизняного експорту. І своїм розквітом вона, в першу чергу, завдячує висококваліфікованим фахівцям-майстрам своєї справи, яких навчають саме у нашому університеті. Але інновації й розвиток неможливі без науки. Саме наукові пошуки й дослідження дають змогу розширювати асортимент і забезпечувати високу конкурентоспроможність продукції. Також проректор передав вітання від ректора університету, професора Олександра Шевченка й побажав науковцям, виробничникам, здобувачам освіти і всім, хто доєднався до конференції, плідної роботи, активних дискусій, успішної реалізації своїх проєктів.

У ході конференції доповіді представили: голова ради Об’єднання «Укрхлібпром» Олександр Васильченко, який зробив огляд сучасного стану хлібопекарської промисловості України, президент Федерації органічного руху України Євген Милованов, від якого присутні дізналися про особливості розвитку органічної харчової промисловості в нашій країні, генеральна директорка ТОВ «Leipurin» Світлана Лерник, що порушила питання про вівсяні продукти в раціоні сучасної людини, професор кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів НУХТ Валерій Махинько, який розповів про розробки кафедри – інноваційні хлібні вироби для здорового і дієтичного харчування, доцентка кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів Одеського національного технологічного університету Ірина Солоницька, яка говорила про використання натуральних інгредієнтів для покращення якості хліба, виготовленого за технологією відкладеного випікання, начальниця відділу продажів ПП «Імпексмаш» Наталія Струмінська, що розповіла, як купувати без переплат обладнання – обирати українське, завідувачка кафедри хлібопекарського, кондитерського та бродильного виробництв Інституту післядипломної освіти НУХТ Галина Волощук, яка акцентувала увагу на сучасних проблемах у визначенні глікемічності житнього хліба, фахівець компанії «Вента Лаб» Владислав Колованов, у виступі якого йшлося про систему динамічного контролю відповідно до основних принципів НАССР. Закрив роботу конференції генеральний директор ТОВ «АККО Інтернешнл» Ігор Мельник.

Модератором уже традиційно виступив завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса.

До участі у обговоренні актуальних питань хлібопекарської галузі, шляхів покращення якості хлібобулочних виробів, проблем розширення асортименту, створення нових виробів спеціального призначення, тощо активно долучилися і виробничники, і науковці з різних закладів вищої освіти та наукових установ, і здобувачі вищої освіти магістерського рівня.

За результатами роботи конференції готується збірник матеріалів, який найближчим часом буде оприлюднений на сайті університету.

Published on: 14-09-2021
Read also:
Гарна звичка перемагати управлінця персоналом

З 2016 року за рішенням Віталія Кличка ТОП-100 молодим талановитим киянам присуджується премія Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва. Цьогоріч серед кращих, обраних конкурсною комісією, була студентка 4 курсу освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» Тетяна Спека...

READ YOURSELF

Гарна звичка перемагати управлінця персоналом 27 june 2019

Підготовка до виборів ректора університету триває

3 березня відбулося чергове засідання Організаційного комітету з підготовки до виборів ректора НУХТ. На початку засідання голова Оргкомітету, перший проректор Володимир Яровий проінформував членів Оргкомітету про те, що розроблені положення щодо організації виборів погоджені Профкомом НУХТ, затверджені вченою радою університету, введені у дію нака...

READ YOURSELF

Підготовка до виборів ректора університету триває 03 march 2020

НУХТ – володар Кубку України з пляжного футболу 2019 року серед закладів вищої освіти

У період міжсезоння у футболі та футзалі футбольні баталії перемістилися на пісок, і наші футболісти взяли участь у Кубку України з пляжного футболу серед ЗВО, який проводився Всеукраїнською футбольною асоціацією студентів. Зазначимо, що Кубок України з пляжного футболу серед ЗВО Всеукраїнська футбольна асоціація студентів провела вперше за майже 1...

READ YOURSELF

НУХТ – володар Кубку України з пляжного футболу 2019 року серед закладів вищої освіти 04 july 2019

Подвійне наукове свято на кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства

На кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства подвійне свято – відбулися два успішних захисти дисертаційних досліджень – докторської дисертації доцента Марини Білько (науковий консультант – професор Вікторія Гержикова) та кандидатської дисертації аспіранта Світлани Ковальчук (науковий керівник – доцент Тетяна Мудрак). Доповідь за темою...

READ YOURSELF

Подвійне наукове свято на кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства 01 july 2019