Н У Х Т

Розширюємо географію міжнародного співробітництва

19 січня 2023

Розширюємо географію міжнародного співробітництва

Чергове розширення географії міжнародного співробітництва нашого університету відбулося 16 січня 2023 року в рамках проведення відеоконференції «Міжнародний міст Україна-Канада: партнерство у сфері освіти та науки. НУХТ – St. Lawrence College».

Нові реалії об’єктивно вимагають від закладів вищої освіти розширення усіх аспектів міжнародного співробітництва. Міжнародні зв’язки сприяють реформуванню діяльності університету і охоплюють освітній процес, організацію наукових досліджень, підвищення якості підготовки компетентних фахівців, створення оптимальних умов академічної мобільності для викладачів і студентів,  посилюючи позиції навчального закладу на ринку освітніх послуг.

У цей непростий для нашої країни час організація зустрічі стала можливою за ініціативи завідувача кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів Василя Пасічного та гарантки міждисциплінарної освітньо-наукової програми «Промислові та крафтові технології для HоRеCа в туризмі» Оксани Топчій.

Для обговорення проєкту Меморандуму про співпрацю зібралися представники української та канадської наукової спільноти і громадських організацій. Зустріч розпочалася  привітанням і словами підтримки українському народу від канадських партнерів: заступниці декана Global Learning&Partnerships Іннінг Чао, координаторки міжнародних зв'язків Олени Поліщук та керівника ВЕС «Amherst Island» Артема Богачука.

Іннінг Чао презентувала St. Lawrence College (SLC) – канадський навчальний заклад, заснований в 1967 році, який пропонує вивчення широкого кола  предметів як загальноосвітніх напрямків, так і зі спеціалізованих профілів. Основні напрями та наукові програми  навчального закладу «St. Lawrence College», за якими передбачається співпраця – «Технології», «Сфера гостинності», «Біотехнологія», «Туризм», «Бізнес» тощо.

У свою чергу, завідувач кафедри  біотехнології і мікробіології Віктор Стабніков  презентував інформацію про наш університет, розповів про основні освітні  програми та напрями наукових досліджень.

У обговоренні питань організації співробітництва та підготовки проєкту Меморандуму про співпрацю взяли участь проректор з наукової роботи Сергій Токарчук, проректорка з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва, начальниця відділу міжнародних зв'язків Ірина Воловик, завідувач Проблемної науково-дослідної лабораторії Андрій Маринін.

Учасники відеоконференції зазначили, що сьогодні існує потреба у фахівцях і науковцях, які мають не лише базові теоретичні знання, а й отримують певний міжнародний практичний досвід.

Основними напрямками запланованої співпраці є: офіційні контакти між навчальними установами, короткострокове навчання, включаючи мовну підготовку для студентів, стажування та професійний розвиток викладачів і академічна мобільність здобувачів, партнерство в інноваціях і прикладних дослідженнях, включаючи потенціал для спільних досліджень, проведення міжнародних конференцій та наукових форумів.

Опублікований: 19-01-2023
Читайте також:
Зустріч гарантів із магістрантами-біотехнологами: непрості реалії нашого часу

У непростих умовах відбувалися цьогорічні зустрічі гарантів освітньо-професійних програм «Промислова біотехнологія» та «Фармацевтична біотехнологія» зі здобувачами спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» другого (магістерського) рівня навчання. Зустрічі, які планувались у очному форматі, довелося провести в онлайн-режимі. Виною цьому – ч...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Зустріч гарантів із магістрантами-біотехнологами: непрості реалії нашого часу 17 жовтня 2022

Посилення науково-педагогічного потенціалу Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ

Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 23 жовтня 2018 року присвоєно вчене звання доцента кафедри економічної теорії кандидату економічних наук Ксенії Омельченко. У науковому доробку викладача понад 40 наукових праць, із яких підручники, статті та виступи на науков...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Посилення науково-педагогічного потенціалу Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ 16 листопада 2018

Науковий семінар від винного експерта і члена Асоціації сомельє України на кафедрі готельно-ресторанної справи

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбувся науковий семінар «Особливості формування винної та барної карти в закладах ресторанного господарства» від члена Асоціації сомельє України і винного експерта компанії «Укрімпорт Трейдінг» Сергія Чугайнова. Про розроблення меню, візитної картки закладу ресторанного господарства, дізналися науково-педаг...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Науковий семінар від винного експерта і члена Асоціації сомельє України на кафедрі готельно-ресторанної справи 23 листопада 2022

Освітній проєкт #Farmak_Lab-2021: у кращих традиціях інновацій

Нещодавно відбувся черговий освітній захід #Farmak_Lab, на якому здобувачі освіти університету традиційно мали змогу поспілкуватися з представниками компанії «Фармак». Захід розпочався зі вступного слова рекрутерки компанії Віталії Заболотної, яка описала переваги роботи на виробництвах АТ «Фармак». Після цього виступив Олександр Щиковський з темо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Освітній проєкт #Farmak_Lab-2021: у кращих традиціях інновацій 24 грудня 2021