Н У Х Т

Розпочався прийом заяв від вступників на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр»

14 серпня 2020

Розпочався прийом заяв від вступників на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр»

13 серпня 2020 року у нашому університеті розпочався прийом заяв і документів від вступників на основі повної загальної середньої освіти на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр». За даними порталу Вступ.ОСВІТА.UA у перший день до НУХТ вступники подали 411 заяв, як на бюджетну, так і на контрактну форму навчання. 

Приймальна комісія НУХТ рекомендує вступникам бути максимально уважними та не поспішати під час заповнення заяви на вступ і радить майбутнім бакалаврам спочатку ретельно ознайомитися з покроковою інструкцією.

Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня (до 16 серпня для вступників, які проходять творчі конкурси або складають вступні іспити замість ЗНО у виші, але не зробили цього у період з 1 по 12 серпня).

Вступники можуть подати до 5 заяв на бюджет без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які вони подаються. Кількість поданих заяв на контракт не обмежується.

У кожній заяві, яку вступник подає на бюджет, він обов’язково встановлює її пріоритетність – від 1 до 5, де 1 – це найвища пріоритетність, а 5 – відповідно, найнижча. Встановлення пріоритетності – важливий крок, адже її зміна після подання заяви є неможливою.

Перед поданням заяв вступники можуть оцінити свої шанси отримати бюджетне місце на конкретну спеціальність, скориставшись інформацією про прохідні бали минулих років на поточну конкурсну пропозицію.     

Слідкувати за цьогорічними рейтингами вступники зможуть на сайтах https://vstup.edbo.gov.ua/ або https://vstup.osvita.ua/. Планується, що інформація на першому оновлюватиметься щодоби, а на другому – тричі на добу.

Відстежувати увесь процес проходження своєї заяви вступник може через її статус, який змінюватиметься в електронному кабінеті. Якщо, наприклад, вступник побачив у е-кабінеті навпроти своєї заяви статус «Потребує уточнення вступником», у жодному разі не слід її скасовувати, потрібно звернутися до вишу та надати необхідні роз'яснення – скасування заяв призводить до втрати пріоритетності, потім вже неможливо подати заяву з такою ж пріоритетністю.

Важливо пам'ятати, що після подання першої заяви внести будь-які зміни до електронного кабінету буде вже неможливо. Тому краще пересвідчитися ще раз, що всі дані підвантажені у е-кабінет коректно. Зміна середнього бала після подання першої заяви можлива лише шляхом звернення вступника до закладу освіти, де була зареєстрована перша заява.

Вступники, які мають право на спеціальні умови участі у конкурсному відборі та внесені до Реєстру осіб зі спеціальними умовами, мають переконатися, що під час подання заяв у них зазначена відповідна категорія пільги, і що вона підтверджена закладом після подання заяви.

Нагадуємо, що день подання заяви жодним чином не впливає на участь у конкурсному відборі, але і не варто це відкладати на останню годину

Рекомендації на бюджет будуть відомими не пізніше 27 серпня, виконати вимоги до зарахування (подати оригінали документів до приймальної комісії обраного закладу освіти) потрібно буде до 18:00 31 серпня, а зарахування вступників відбудеться 5 вересня.

Шановні вступники! Якщо у вас виникли питання ви можете звернутися до представників інститутів та факультетів університету або підійти на особисту консультацію до Приймальної комісії НУХТ, що працює з понеділка по п’ятницю згідно з графіком за адресою м. Київ, вул., Володимирська, 70, корпус Б, каб. 105.

Чекаємо на вас у дружній родині Національного університету харчових технологій!

Опублікований: 14-08-2020
Читайте також:
Сучасні тренди в технологіях виробництва рослинних білкових продуктів представили наші науковці на міжнародній конференції

Традиційно у травні провідні виробничники та гравці ринку олійно-жирової галузі зібралися на Міжнародну конференцію «Олійно-жирова галузь: технології і ринок», яку дванадцять років поспіль організовує інформаційне агентство «Експерт Агро». У роботі конференції взяли участь понад 200 учасників, у тому числі представники міжнародних компаній-виробни...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Сучасні тренди в технологіях виробництва рослинних білкових продуктів представили наші науковці на міжнародній конференції 20 травня 2019

Наш студент – бронзовий призер Чемпіонату світу і володар Кубку Києва з пауерліфтингу

Наприкінці 2018 року Україна вперше в історії отримала право на проведення Чемпіонату світу з пауерліфтингу, push pull та окремих видів вправ під егідою федерації GPA-IPO (WORLD CHAMPIONSHIP GPA-IPO 2018), учасниками якого стали 550 спортсменів із 25 країн. Кожний із них ніс із собою неймовірний позитив і надзвичайні емоції у міксі з цілковитою гот...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наш студент – бронзовий призер Чемпіонату світу і володар Кубку Києва з пауерліфтингу 08 січня 2019

Чергові наукові висоти наших магістрантів-біотехнологів

Наказом Міністерства освіти і науки України № 1271 від 4 жовтня 2019 р. Національний університет «Львівська політехніка» був призначений базовим вищим навчальним закладом із проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнологіїї та біоінженерія» у 2019/2020 н.р. Відповідно до Положення переможців к...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Чергові наукові висоти наших магістрантів-біотехнологів 06 квітня 2020

Про маркетингової стратегії і стратегічне планування при побудові бізнесу розповіла нашим здобувачам фахівчиня-практик

На кафедру маркетингу завітала керівниця відділу маркетингових комунікацій мережі дилерських центрів «Богдан-Авто Холдинг» і досвідчений практик у напрямку стратегічного маркетингу Олександра Тимощук. Фахівчиня прочитала онлайн-лекцію «Роль маркетингової стратегії підприємства» для здобувачів спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова дія...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про маркетингової стратегії і стратегічне планування при побудові бізнесу розповіла нашим здобувачам фахівчиня-практик 21 квітня 2021