Н У Х Т

Працювати на Перемогу і водночас виконати дипломний проєкт – все під силу нашим механікам-фармацевтам!

21 червня 2022

Працювати на Перемогу і водночас виконати дипломний проєкт – все під силу нашим механікам-фармацевтам!

Захистили дипломні проєкти наші студенти, що вивчали інжиніринг фармацевтичних і біотехнологічних виробництв (спеціальність 133 «Галузеве машинобудування»).

На обличчях випускників помітно втому, не всі усміхнені, як зазвичай. Причина цьому поважна – багато студентів цієї групи роблять безпосередній внесок у наближення Перемоги. З часом ми дізнаємося про це детальніше, лише зазначимо – не словом, а ділом працювати на Перемогу і водночас виконати дипломний проєкт – це складно. Поряд зі втомою у очах віддзеркалюються найкращі людські якості – доброчесність, відповідальність, порядність, працелюбність, патріотизм і прагнення зробити Україну кращою.

Такі якості у сьогоднішніх випускників кафедри машині і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв сформувалися ще під час навчання у Бердичівському коледжі промисловості, економіки і права, після закінчення якого вони продовжили навчання у нашому університеті.

На захист завітали партнери кафедри з фармацевтичної компанії «Новофарм-Біосинтез» (місто Новоград-Волинський). Технічний директор Віктор Іщук та інженерка з якості Світлана Гопанчук представили своє молоде підприємство, яке нині модернізується, розбудується та чекає на наших випускників. Колеги позитивно відгукнулися про випускників минулих років, які працюють на підприємстві.

Розпочав захист староста групи механіків-фармацевтів Павло Яремчук, поділившись враженнями про свої альма-матер – Бердичівський коледж і наш університет. Згадав Павло про гідну шанування життєву позицію своїх однокурсників під час рашистської агресії, про підтримку і розуміння наукових керівників.

У своєму дипломному проєкті Павло Яремчук удосконалив конструкцію бісерного млина для надтонкого подрібнення компонентів фармацевтичних і косметичних засобів.

Денис Риштун презентував оригінальні технічні рішення для сушіння пивних дріжджів у псевдозрідженому стані на інертних носіях.

Валентин Галабурда удосконалив конструкцію механізму для формування комірок у блістерній упаковці для таблеток та ін’єкцій.

Владислав Пеньківський підвищив ефективність роботи промислового реактора для проведення складних хімічних реакцій.

Богдан Цаплюк вніс корисні зміни у конструкцію стрічкового апарату для сушіння продуктів мікробіологічного синтезу.

Олександр Годовний представив технічні рішення для дільниці пом’якшення води на фармацевтичних підприємствах.

Максим Грібанов на основі розробок вчених нашого університету запропонував зміни у конструкції ферментатора з метою якісного насичення живильного середовища киснем.

Олександр Санжар на основі рекомендацій наших партнерів із фармацевтичної фірми «Дарниця» удосконалив конструкцію змішувача-гомогенізатора для мазей і паст, що дає можливість в 2-3 рази знизити час на їх приготування.

Павло П’ятківський модернізував апарат гребкового типу для сушіння продукції мікробіологічного синтезу, забезпечивши виконання гігієнічних вимог і удосконаливши систему його експлуатації.

Олександр Трохимчук підвищив ефективність стерилізації живильних середовищ, на яких вирощуються грибкові культури, що виробляють лікарські речовини.

Студенти, а нині – фахівці-бакалаври з інжинірингу фармацевтичних і біотехнологічних виробництв розуміють, що це лише початок професійної кар’єри, і як багато теоретичного і практичного досвіду потрібно ще отримати. У цьому наші викладачі завжди готові допомогти і рекомендують продовжити навчання у магістратурі. Ділимося таємницею – навчання у магістратурі у поєднанні з роботою на фармацевтичному або машинобудівному підприємстві значно збільшує шанси реалізувати себе як інженера, дослідника і успішного керівника підприємства. Університет сприяє поєднанню навчання і роботи за фахом.

Нагадуємо цьогорічним випускникам коледжів – колектив кафедри машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв чекає на вас у нашому університеті для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» за освітніми програмами «Інжиніринг харчових та біотехнологічних виробництв»  і «Комп’ютерні технології дизайну і виготовлення упаковки» за скороченим терміном навчання. 

Опублікований: 21-06-2022
Читайте також:
Успішна державна атестація студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» заочної форми навчання

Студенти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», спеціалізації «Готельна і ресторанна справа», заочної форми навчання успішно пройшли державну атестацію. 12 магістрантів презентували Екзаменаційній комісії у складі викладачів кафедри готельно-ресторанної справи, доцентів Тетяни Іщенко, Віти Цирульнікової і старшого викладача В’ячеслава Губе...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Успішна державна атестація студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» заочної форми навчання 26 лютого 2018

Висока якість освіти підтверджується збільшенням ліцензійного обсягу

Приємна новина надійшла з одного зі структурних підрозділів навчально-наукового комплексу нашого університету – відповідно до рішення Міністерства освіти і науки України (наказ від 10.07.2024 №472-л) для Волинського фахового коледжу НУХТ збільшено ліцензійний обсяг за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення» з 60 до 90 осіб. Зауважим...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Висока якість освіти підтверджується збільшенням ліцензійного обсягу 24 липня 2024

Товарна концепція сучасного підприємства: лайфхаки від маркетологів НУХТ

Нещодавно стартував перший у 2023 році зимовий гурток кафедри маркетингу «Інтелектуал». Як сформувати оптимальну товарну концепцію, і яким має бути асортиментний портфель харчового підприємства – про це і не тільки говорили студенти-маркетологи разом із викладачами. Поділитися знаннями та вирішити цікаві кейси – мета, задля якої зібралися здобувач...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Товарна концепція сучасного підприємства: лайфхаки від маркетологів НУХТ 21 лютого 2023

Профком співробітників вітає з Днем пам'яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом

Дорогі ветерани! Вітаємо вас із Днем пам’яті та примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ви своїми руками зупинили війну і принесли спокій у кожен дім. Ми до болю вдячні за ваш подвиг. Бажаємо міцного здоров`я, сімейного тепла i добробуту, сонячного неба над головою і миру в кожну оселю. Настав час, коли ці слова звучать...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Профком співробітників вітає з Днем пам'яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом 08 травня 2020