Н У Х Т

Працювати на Перемогу і водночас виконати дипломний проєкт – все під силу нашим механікам-фармацевтам!

21 червня 2022

Працювати на Перемогу і водночас виконати дипломний проєкт – все під силу нашим механікам-фармацевтам!

Захистили дипломні проєкти наші студенти, що вивчали інжиніринг фармацевтичних і біотехнологічних виробництв (спеціальність 133 «Галузеве машинобудування»).

На обличчях випускників помітно втому, не всі усміхнені, як зазвичай. Причина цьому поважна – багато студентів цієї групи роблять безпосередній внесок у наближення Перемоги. З часом ми дізнаємося про це детальніше, лише зазначимо – не словом, а ділом працювати на Перемогу і водночас виконати дипломний проєкт – це складно. Поряд зі втомою у очах віддзеркалюються найкращі людські якості – доброчесність, відповідальність, порядність, працелюбність, патріотизм і прагнення зробити Україну кращою.

Такі якості у сьогоднішніх випускників кафедри машині і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв сформувалися ще під час навчання у Бердичівському коледжі промисловості, економіки і права, після закінчення якого вони продовжили навчання у нашому університеті.

На захист завітали партнери кафедри з фармацевтичної компанії «Новофарм-Біосинтез» (місто Новоград-Волинський). Технічний директор Віктор Іщук та інженерка з якості Світлана Гопанчук представили своє молоде підприємство, яке нині модернізується, розбудується та чекає на наших випускників. Колеги позитивно відгукнулися про випускників минулих років, які працюють на підприємстві.

Розпочав захист староста групи механіків-фармацевтів Павло Яремчук, поділившись враженнями про свої альма-матер – Бердичівський коледж і наш університет. Згадав Павло про гідну шанування життєву позицію своїх однокурсників під час рашистської агресії, про підтримку і розуміння наукових керівників.

У своєму дипломному проєкті Павло Яремчук удосконалив конструкцію бісерного млина для надтонкого подрібнення компонентів фармацевтичних і косметичних засобів.

Денис Риштун презентував оригінальні технічні рішення для сушіння пивних дріжджів у псевдозрідженому стані на інертних носіях.

Валентин Галабурда удосконалив конструкцію механізму для формування комірок у блістерній упаковці для таблеток та ін’єкцій.

Владислав Пеньківський підвищив ефективність роботи промислового реактора для проведення складних хімічних реакцій.

Богдан Цаплюк вніс корисні зміни у конструкцію стрічкового апарату для сушіння продуктів мікробіологічного синтезу.

Олександр Годовний представив технічні рішення для дільниці пом’якшення води на фармацевтичних підприємствах.

Максим Грібанов на основі розробок вчених нашого університету запропонував зміни у конструкції ферментатора з метою якісного насичення живильного середовища киснем.

Олександр Санжар на основі рекомендацій наших партнерів із фармацевтичної фірми «Дарниця» удосконалив конструкцію змішувача-гомогенізатора для мазей і паст, що дає можливість в 2-3 рази знизити час на їх приготування.

Павло П’ятківський модернізував апарат гребкового типу для сушіння продукції мікробіологічного синтезу, забезпечивши виконання гігієнічних вимог і удосконаливши систему його експлуатації.

Олександр Трохимчук підвищив ефективність стерилізації живильних середовищ, на яких вирощуються грибкові культури, що виробляють лікарські речовини.

Студенти, а нині – фахівці-бакалаври з інжинірингу фармацевтичних і біотехнологічних виробництв розуміють, що це лише початок професійної кар’єри, і як багато теоретичного і практичного досвіду потрібно ще отримати. У цьому наші викладачі завжди готові допомогти і рекомендують продовжити навчання у магістратурі. Ділимося таємницею – навчання у магістратурі у поєднанні з роботою на фармацевтичному або машинобудівному підприємстві значно збільшує шанси реалізувати себе як інженера, дослідника і успішного керівника підприємства. Університет сприяє поєднанню навчання і роботи за фахом.

Нагадуємо цьогорічним випускникам коледжів – колектив кафедри машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв чекає на вас у нашому університеті для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» за освітніми програмами «Інжиніринг харчових та біотехнологічних виробництв»  і «Комп’ютерні технології дизайну і виготовлення упаковки» за скороченим терміном навчання. 

Опублікований: 21-06-2022
Читайте також:
На межі біотехнології і фармації: актуальні питання розроблення новітніх лікарських засобів

Біотехнологія по праву вважається інноваційною галуззю, що стрімко розвивається і займає провідне місце у розробленні технологій одержання нових багатофункціональних продуктів мікробного синтезу, левова частка з яких використовується у промисловій фармації у якості активних фармацевтичних інгредієнтів (АФІ) для виробництва лікарських засобів. Так, ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На межі біотехнології і фармації: актуальні питання розроблення новітніх лікарських засобів 24 березня 2021

Вперше після зустрічей онлайн: відбулося засідання кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства

Вперше після зустрічей в онлайн-режимі, 9 вересня засідання кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства відбулося з дотриманням санітарних вимог в аудиторії. Завідувач кафедри, доцент Куц Анатолій виніс на порядок денний обговорення питань щодо організації ефективного навчання в умовах карантину (як себе вести під час проведення занять,...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вперше після зустрічей онлайн: відбулося засідання кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства 10 вересня 2020

Укренерго запрошує на стажування

НЕК «Укренерго» запрошує на програму стажування Energy HUB студентів випускних курсів і молодих фахівців Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого. Стажування передбачене для тих, хто навчається за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», втім розглядається участь у програмі студентів ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Укренерго запрошує на стажування 14 травня 2021

Вагомі наукові здобутки представили молоді науковці кафедри технології цукру і підготовки води

Кафедра технології цукру і підготовки води традиційно взяла активну участь у роботі 87-ї Міжнародної конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті». Науково-дослідна робота є невід’ємною частиною набуття фахових компетентностей майбутніх технологів, – про це зазнач...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вагомі наукові здобутки представили молоді науковці кафедри технології цукру і підготовки води 16 квітня 2021