Н У Х Т

Наукова ідея в реальних умовах

18 листопада 2022

Наукова ідея в реальних умовах

16 листопада кафедра технології оздоровчих продуктів організувала та провела ІХ Міжнародну науково-практичну конференцію «Оздоровчі харчові продукти та дієтичні добавки: якість, безпека, ефективність». Інтерес до тематики конференції постійно зростає, відповідно до того, як на світовому ринку зростають обсяги виробництва та реалізації продуктів оздоровчого призначення. І якщо в 1997 році обсяг такої продукції склав 38 млрд. доларів США, то в 2020 р. ця цифра зросла до 766 млрд. доларів США, а за прогнозами фахівців на 2026 рік вона перетне межу 1 трильйона доларів США. Цифра фантастична, і разом із тим фантастичною є динаміка розвитку цього напряму, який можна порівняти лише зі стрімкістю розвитку нанотехнологій.

Кафедра технології оздоровчих продуктів НУХТ тримає першість у підготовці фахівців із технологій оздоровчих продуктів і наукових розробок (теоретичних та експериментальних), які є значним внеском у науку фармаконутриціологію.

У вступному слова завідувачка кафедри Галина Сімахіна зазначила основні здобутки викладачів і студентів, які особливо чітко окреслені в акредитаційних матеріалах до освітньої програми «Технології харчових продуктів оздоровчого та профілактичного призначення».

На сьогодні розуміння триєдиного зв’язку «людина – харчування – здоров’я» стало прерогативою не лише викладачів і студентів кафедри, а цим напрямом зацікавилися і магістранти інших освітніх програм. Про це свідчить той факт, що із 5 вибіркових дисциплін, представлених двома кафедрами, 97 магістрантів зі 120 обрали «Біоактивні харчові компоненти і здоров’я» та «Біологічно активні речовини в харчових технологіях», які в якості авторських курсів запропонували викладачі кафедри. Тому цілком об’єктивно можна стверджувати, що кафедра технології оздоровчих продуктів здійснює не лише освітню та наукову діяльність, а й просвітницьку.

Загальний інтерес і велике зацікавлення викликала доповідь заступника директора з наукової роботи (інноваційний розвиток), доктора сільськогосподарських наук, професора Національного ботанічного саду імені М. Гришка НАН України Джамала Рахметова. Своєю розкішною презентацією він на півгодини запросив присутніх у чудовий світ традиційних, нових і малодосліджених рослин Ботанічного саду, значну частину яких можна успішно використовувати у виробництві оздоровчих продуктів. Слухачі ще раз переконалися в неймовірному багатстві рослинного світу нашої України, її щедрих дарів, які технологам потрібно уміло використовувати, аби громадяни отримали високоякісну харчову продукцію, що забезпечила б усі необхідні потреби організму, а також сприяла поліпшенню стану здоров’я людей. Викладачі кафедри безмірно вдячні панові Джамалу за запрошення до співпраці, за спільність наукових інтересів і сподіваються, що на наступній, Х-й конференції і викладачі, і студенти зможуть оприлюднити результати робіт, виконаних спільно з Джамалом Бахлуловичем.

На конференції були представлені доповіді з багатьох навчальних і наукових закладів України – Львівського університету імені Івана Франка, Херсонського національного технічного університету, Вінницького торгово-економічного інституту, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Державного торговельно-економічного університету, Чернівецької районної філії Державної установи «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОН України», представників ТОВ «ІСО-Бізнес» та інших організацій.

З проблемними доповідями виступили викладачі кафедри Світлана Бажай-Жежерун і Надія Івчук. Інтерес у присутніх викликали повідомлення Наталії Стеценко, Алли Башти, Світлани Камінської та Тетяни Федоренко.

Традиційно таку конференцію кафедра розглядає як майданчик для магістрантів другого курсу здійснити першу серйозну апробацію магістерських робіт. У цьому взяли участь усі восьмеро магістрантів кафедри, особливо варто відзначити доповіді Владислави Вінярської та Олександра Межубовського.

Приємне враження на присутніх справила третьокурсниця Альона Куделко, котра дуже впевнено й зі знанням справи зробила доповідь, присвячену проблемі дефіциту білку в харчуванні дітей, підготовлену під керівництвом доцентки Світлани Бажай-Жежерун.

Загалом істотно відчувалося, як наукові ідеї, сформульовані викладачами кафедри, втілюються в реальні проєкти магістрантів, спільні розробки викладачів і студентів, створюючи у присутніх переконливе враження, що тренд здорового харчування незабаром стане превалюючим і в харчовій промисловості України, досягаючи рівня провідних країн світу.

На завершення конференції всі присутні дійшли згоди, що філософія освітньої та наукової діяльності викладачів і студентів кафедри технології оздоровчих продуктів – здоров’я української нації.

Опублікований: 18-11-2022
Читайте також:
Європейські технології оцінювання випускників  Івано-Франківського коледжу  ресторанного сервісу і туризму НУХТ

В Івано-Франківському коледжі  ресторанного сервісу і туризму нашого університету тривають державні екзамени. 21 червня 2018  року студенти груп кулінарного та ресторанного напряму розпочали практичну частину державного екзамену, яка проходила за європейською технологією. Оцінювання підсумкового рівня знань студентів здійснювали незалежні експерти...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Європейські технології оцінювання випускників Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ 22 червня 2018

Друге місце в проєкті «Ігри Заводів» виборола команда Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ

Здобувачі Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ взяли участь у другому сезоні освітньо-кар’єрного проєкту «Ігри Заводів», організованого компанією «UGEN» за підтримки відомих підприємств України. У першій частині івенту учасники прослухали вебінари від компаній про сучасні особливості роботи заводів. У цьому сезоні вебінари провел...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Друге місце в проєкті «Ігри Заводів» виборола команда Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ 14 квітня 2021

Над покращенням своїх професійних компетенцій невпинно працюють викладачі кафедри фізики

Викладачі кафедри фізики Михайло Лазаренко та Інна Гуцало з 6 квітня по 6  листопада 2020 року проходили підвищення кваліфікації в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Центрального інституту післядипломної  освіти Національної академії педагогічних наук України. Підвищення кваліфікації відбувалося за освітньо-професійною програмою «Науково-педаго...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Над покращенням своїх професійних компетенцій невпинно працюють викладачі кафедри фізики 30 листопада 2020

Практична допомога у професійному розвитку спеціалістам олійно-жирової галузі від наших фахівців

Протягом двох десятиріч Одеський інститут післядипломної освіти НУХТ плідно співпрацює у сфері професійного розвитку спеціалістів олійно-жирової галузі з асоціацією «Укроліяпром», яка вже більше 20 років об’єднує більшість підприємств галузі і представляє їхні інтереси як на вітчизняному, так і на міжнародному ринку. Підприємства-члени асоціації п...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Практична допомога у професійному розвитку спеціалістам олійно-жирової галузі від наших фахівців 30 липня 2019