Н У Х Т

Освіта молоді – основа відбудови України!

09 травня 2022

Освіта молоді – основа відбудови України!

Для кожної країни її фахівці – це її майбутнє. Це чудово розуміють на вітчизняних підприємствах і тому усіляко підтримують профільну освіту та долучаються до розвитку науки та інновацій. Тож стейкхолдери просто ніяк не могли оминути своєю увагою роботу нашої 88-ї Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». Зокрема, в рамках роботи секції «Біотехнології та біоінженерія» відбулася зустріч із фахівцями провідних фармацевтичних підприємств України – Корпорації «Артеріум», АТ «Фармак» та «Юрія-Фарм». Незважаючи на воєнний стан, ці фармацевтичні гіганти продовжують працювати, підтримуючи нашу армію та економіку країни, а також не забувають про важливість роботи з майбутніми спеціалістами-біотехнологами.

А почалося все доволі зворушливо. Керівниця корпоративного університету Корпорації «Артеріум» Анна Єгорова побачила стендові доповіді наших здобувачів на сайті кафедри біотехнології і мікробіології, а також у мережі Facebook, і просто не змогла пройти повз старання студентів, які продовжують висвітлювати свою наукову діяльність навіть у таких непростих умовах й виступила з ініціативою зустрічі, до якої доєднала колег із компаній «Фармак» та «Юрія-Фарм». Так юні біотехнологи змогли дізнатися, як працює фармацевтична індустрія України від 24 лютого 2022 року. Хоча зараз доволі непросто комунікувати зі студентами, до події доєдналося досить багато здобувачів. Послухати спікерів було цікаво як аспірантам і магістрантам, так і бакалаврам.

Розпочала зустріч з привітального слова деканка факультету біотехнології та екологічного контролю Наталія Грегірчак.

Далі взяли слово представники Корпорації «Артеріум» – Анна Егорова та заступник виконавчого директора АТ «Київмедпрепарат» Дмитро Соколов. Вони розповіли, як компанія змогла зберегти усі робочі місця. Особлива увага приділена забезпеченню усім необхідним своїх робітників. «Артеріум» зміг надати можливість робітницям, у яких є діти, працювати, організувавши для них неофіційний дитячий садочок. Корпорація забезпечила бомбосховище, харчування та тимчасовий прихисток для сімей, які цього потребували. Також співробітники Корпорації активно займаються волонтерською діяльністю, та вже передали велику кількість ліків нашим ЗСУ.

Фахівчині АТ «Фармак», hr-менеджерка Тетяна Сендяєва, начальниця відділу набору та адаптації персоналу Надія Штепа та начальниця сектору планування та організації контролю Олена Вернидуб розповіли про свій досвід роботи під час воєнного часу. Нагадаємо, що «Фармак» постраждав від дій російських окупантів – під час танкової битви згорів склад під Макаровим. Незважаючи на це, підприємство продовжило свою роботу і вже збирається виходити на довоєнну потужність. Ця фармацевтична компанія також займається волонтерською діяльністю та забезпечує нашу армію. Також піклується про своїх робітників, а у разі повітряної тривоги направляє персонал до бомбосховища. «Фармак» оперативно підтримує зв’язок зі співробітниками через свої сторінки в соціальних мережах.

Наступними спікерами мали стати представники «Юрія-Фарм», але, на жаль, через технічні проблеми їм не вдалося доєднатися до заходу.

Стейкхолдери оцінили старання та мотивацію наших здобувачів і усім учасникам постерних доповідей передали цінні подарунки, зазначивши, що  війна не повинна стати на перешкоді навчанню та розвитку здобувачів кафедри біотехнології і мікробіології, які є затребуваними нині на ринку праці.

Голова студентської ради НУХТ, магістрантка кафедри Ірина Ковшар подякувала нашим партнерам за підтримку наукового потенціалу біотехнологів. Також, вона висловила подяку і за попередні заходи, проведені за безпосередньої участі цих фармпідприємств – майстер-класи, вебінари, тренінги, спонсорську допомогу в організації та проведенні Всеукраїнської олімпіади з біотехнології та конкурсу наукових робіт за благодійної підтримки Корпорації «Артеріум»; хакатони, Farmak_Lab, конференції Школи молодих вчених та спонсорську допомогу при проведенні Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з біотехнології від АТ «Фармак» тощо.

До слів подяки доєднався завідувач кафедри біотехнології і мікробіології Віктор Стабніков, який наголосив на важливості функціонування фармацевтичних підприємств у такий нелегкий час, а також подякував за небайдужість партнерів до наукового життя кафедри.

Наприкінці зустрічі здобувачі отримали відповіді на всі запитання, що їх цікавили.

Колективи факультету біотехнології та екологічного контролю та кафедри біотехнології і мікробіології щиро вдячні всім своїм партнерам, що знайшли час для зустрічі зі здобувачами і навіть у таку скрутну пору не забувають про важливість комунікації з майбутніми потенційними співробітниками. Студентам викладачі бажають усього найкращого та подальшої наснаги в їх науковому житті.

Пам’ятаймо, за нами правда, а отже й ПЕРЕМОГА! Всім мирного неба над головою!

Опублікований: 09-05-2022
Читайте також:
Здобувачі-фінансисти дізналися, як працює найбільший банк країни

На запрошення завідувачки кафедри фінансів, професорки Лади Шірінян здобувачів-фінансистів відвідала керівниця відділення ПриватБанку в Оболонському районі міста Києва Ганна Кровко. Пані Ганна доступно та змістовно ознайомила здобувачів із тим, як працює найбільший банк країни зсередини. Вона розповіла, що ще зі студентських років мріяла працювати...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Здобувачі-фінансисти дізналися, як працює найбільший банк країни 07 жовтня 2025

Стартувала Всеукраїнська олімпіада НУХТ!

Щорічно у лютому-березні наш університет проводить Всеукраїнську олімпіаду НУХТ з української мови, математики, історії України, англійської мови, біології та хімії для старшокласників закладів загальної середньої освіти і старшокурсників фахових коледжів. Участь у нашій олімпіаді дає можливість учасникам перевірити рівень своїх знань, підготувати...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Стартувала Всеукраїнська олімпіада НУХТ! 07 лютого 2025

Студенти Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого – переможці X Всеукраїнської студентської олімпіади «МЕХАТРОНІКА В МАШИНОБУДУВАННІ»

З  20 по 23 листопада в Національному технічному університеті України «КПІ ім. І. Сікорського» на базі кафедри прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки відбулася ювілейна X Всеукраїнська студентська олімпіада «МЕХАТРОНІКА В МАШИНОБУДУВАННІ». Безперечно, серед усіх олімпіад, які проводить Міністерство освіти і науки України, ця олімпіада виділяє...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого – переможці X Всеукраїнської студентської олімпіади «МЕХАТРОНІКА В МАШИНОБУДУВАННІ» 26 листопада 2018

Гарна традиція – підсумовувати у листопаді: в університеті відбулася конференція 24-ї секції Наукової ради МОН

10-11 листопада 2020 р. у рамках 24-ї секції за фаховим напрямком «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології» Наукової ради Міністерства освіти і науки України в університеті працювала ІХ Міжнародна науково-технічна конференція «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті Євроінтеграції». П...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Гарна традиція – підсумовувати у листопаді: в університеті відбулася конференція 24-ї секції Наукової ради МОН 12 листопада 2020