Н У Х Т

Освіта молоді – основа відбудови України!

09 травня 2022

Освіта молоді – основа відбудови України!

Для кожної країни її фахівці – це її майбутнє. Це чудово розуміють на вітчизняних підприємствах і тому усіляко підтримують профільну освіту та долучаються до розвитку науки та інновацій. Тож стейкхолдери просто ніяк не могли оминути своєю увагою роботу нашої 88-ї Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». Зокрема, в рамках роботи секції «Біотехнології та біоінженерія» відбулася зустріч із фахівцями провідних фармацевтичних підприємств України – Корпорації «Артеріум», АТ «Фармак» та «Юрія-Фарм». Незважаючи на воєнний стан, ці фармацевтичні гіганти продовжують працювати, підтримуючи нашу армію та економіку країни, а також не забувають про важливість роботи з майбутніми спеціалістами-біотехнологами.

А почалося все доволі зворушливо. Керівниця корпоративного університету Корпорації «Артеріум» Анна Єгорова побачила стендові доповіді наших здобувачів на сайті кафедри біотехнології і мікробіології, а також у мережі Facebook, і просто не змогла пройти повз старання студентів, які продовжують висвітлювати свою наукову діяльність навіть у таких непростих умовах й виступила з ініціативою зустрічі, до якої доєднала колег із компаній «Фармак» та «Юрія-Фарм». Так юні біотехнологи змогли дізнатися, як працює фармацевтична індустрія України від 24 лютого 2022 року. Хоча зараз доволі непросто комунікувати зі студентами, до події доєдналося досить багато здобувачів. Послухати спікерів було цікаво як аспірантам і магістрантам, так і бакалаврам.

Розпочала зустріч з привітального слова деканка факультету біотехнології та екологічного контролю Наталія Грегірчак.

Далі взяли слово представники Корпорації «Артеріум» – Анна Егорова та заступник виконавчого директора АТ «Київмедпрепарат» Дмитро Соколов. Вони розповіли, як компанія змогла зберегти усі робочі місця. Особлива увага приділена забезпеченню усім необхідним своїх робітників. «Артеріум» зміг надати можливість робітницям, у яких є діти, працювати, організувавши для них неофіційний дитячий садочок. Корпорація забезпечила бомбосховище, харчування та тимчасовий прихисток для сімей, які цього потребували. Також співробітники Корпорації активно займаються волонтерською діяльністю, та вже передали велику кількість ліків нашим ЗСУ.

Фахівчині АТ «Фармак», hr-менеджерка Тетяна Сендяєва, начальниця відділу набору та адаптації персоналу Надія Штепа та начальниця сектору планування та організації контролю Олена Вернидуб розповіли про свій досвід роботи під час воєнного часу. Нагадаємо, що «Фармак» постраждав від дій російських окупантів – під час танкової битви згорів склад під Макаровим. Незважаючи на це, підприємство продовжило свою роботу і вже збирається виходити на довоєнну потужність. Ця фармацевтична компанія також займається волонтерською діяльністю та забезпечує нашу армію. Також піклується про своїх робітників, а у разі повітряної тривоги направляє персонал до бомбосховища. «Фармак» оперативно підтримує зв’язок зі співробітниками через свої сторінки в соціальних мережах.

Наступними спікерами мали стати представники «Юрія-Фарм», але, на жаль, через технічні проблеми їм не вдалося доєднатися до заходу.

Стейкхолдери оцінили старання та мотивацію наших здобувачів і усім учасникам постерних доповідей передали цінні подарунки, зазначивши, що  війна не повинна стати на перешкоді навчанню та розвитку здобувачів кафедри біотехнології і мікробіології, які є затребуваними нині на ринку праці.

Голова студентської ради НУХТ, магістрантка кафедри Ірина Ковшар подякувала нашим партнерам за підтримку наукового потенціалу біотехнологів. Також, вона висловила подяку і за попередні заходи, проведені за безпосередньої участі цих фармпідприємств – майстер-класи, вебінари, тренінги, спонсорську допомогу в організації та проведенні Всеукраїнської олімпіади з біотехнології та конкурсу наукових робіт за благодійної підтримки Корпорації «Артеріум»; хакатони, Farmak_Lab, конференції Школи молодих вчених та спонсорську допомогу при проведенні Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з біотехнології від АТ «Фармак» тощо.

До слів подяки доєднався завідувач кафедри біотехнології і мікробіології Віктор Стабніков, який наголосив на важливості функціонування фармацевтичних підприємств у такий нелегкий час, а також подякував за небайдужість партнерів до наукового життя кафедри.

Наприкінці зустрічі здобувачі отримали відповіді на всі запитання, що їх цікавили.

Колективи факультету біотехнології та екологічного контролю та кафедри біотехнології і мікробіології щиро вдячні всім своїм партнерам, що знайшли час для зустрічі зі здобувачами і навіть у таку скрутну пору не забувають про важливість комунікації з майбутніми потенційними співробітниками. Студентам викладачі бажають усього найкращого та подальшої наснаги в їх науковому житті.

Пам’ятаймо, за нами правда, а отже й ПЕРЕМОГА! Всім мирного неба над головою!

Опублікований: 09-05-2022
Читайте також:
Краща допомога старшокласникам у професійному самовизначенні – майстер-клас від студента!

Студент факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 1 курсу зі скороченим терміном навчання спеціальності 181 «Харчові технології» і випускник структурного підрозділу університету – Вінницького коледжу НУХТ – Андрій Дериш був залучений до участі у профорієнтаційному заході Вінницької області. Вінницький обласний центр зайнятості ініці...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Краща допомога старшокласникам у професійному самовизначенні – майстер-клас від студента! 27 березня 2019

Здобувачі освіти підкорюють «Гарбузовий маєток 2023-2024»!

Бакалаври освітньої програми «Технології харчування» взяли активну участь у конкурсі рецептів «Гарбузовий маєток» за результатами 2023-2024 навчального року, що відбувся за підтримки Асоціації рестораторів та готельєрів м. Дніпра та її директорки Олени Булах: Анатолій Кравченко з рецептом «Гарбузові рафаелки» (керівниця – доцентка, к.т.н. Ольга Ко...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Здобувачі освіти підкорюють «Гарбузовий маєток 2023-2024»! 31 жовтня 2024

Нові цікаві методики викладання впроваджуватимуть викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування

На кафедрі іноземної мови професійного спрямування відбувся методичний семінар, на якому викладачі Інна Форостюк і Надія Шерстюк поділилися результатами та враженнями від стажування у Західно-Фінляндському коледжі у місті Гуйтіннен. Викладачі звітували про відвідування освітніх закладів міста, нові цікаві методики, які використовуються під час нав...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нові цікаві методики викладання впроваджуватимуть викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування 16 вересня 2019

Новий аспект біотехнології відкрила для себе магістрантка під час переддипломної практики

В Україні є кілька підприємств, що спеціалізуються на такій цікавій галузі біотехнології як вирощування їстівних грибів. Одне з них знаходиться безпосередньо в Києві – це ТДВ «ЕСМАШ». Саме там проходить переддипломну практику магістрантка ІІ курсу кафедри біотехнології і мікробіології Ірина Рудкевич. Вона зізнається, що дізналася та побачила багато...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Новий аспект біотехнології відкрила для себе магістрантка під час переддипломної практики 02 жовтня 2017