Н У Х Т

МОН розробило алгоритм дій у разі виявлення у здобувачів чи працівників університету ознак гострого респіраторного захворювання

07 вересня 2020

МОН розробило алгоритм дій у разі виявлення у здобувачів чи працівників університету ознак гострого респіраторного захворювання

Міністерство освіти і науки України надіслало до університету лист із рекомендованим алгоритмом дій у разі виявлення у здобувачів, викладачів або працівників ознак гострого респіраторного захворювання.

Зокрема, якщо у здобувача під час навчання з’явилися ознаки гострого респіраторного захворювання:

  • студент має одягнути маску та перейти до спеціально відведеного приміщення, що добре провітрюється, та проінформувати попередньо визначену уповноважену особу закладу освіти;
  • уповноважена особа відправляє здобувача з підозрою додому з рекомендаціями звернутись за медичною допомогою, за потреби викликає швидку допомогу. У разі виявлення ознак у неповнолітньої особи спочатку інформуються батьки;
  • медичний працівник закладу освіти надсилає екстрене повідомлення форми 058/о про підозру на інфекційне захворювання до закладу громадського здоров’я та реєструє випадок в журналі реєстрації форми 060/о;
  • особи, які перебували у контакті зі здобувачем, в якого підтверджено захворювання на СOVID-19, не відвідують заняття та невідкладно звертаються за консультацією до медичного працівника.

Якщо ознаки гострого респіраторного захворювання виявлено у студента, який проживає у гуртожитку:

  • представник гуртожитку або студентської ради має забезпечити переведення студента до спеціально відведеного приміщення гуртожитку (ізолятора). Студент має перебувати в ізоляторі щонайменше до отримання консультації медичного працівника;
  • забезпечити звернення студента за медичною допомогою до сімейного лікаря, до студентської поліклініки або викликати швидку допомогу, попередивши медиків, що є підозра на COVID-19;
  • представник гуртожитку або студентської ради, який взаємодіє зі здобувачем, повинен постійно носити маску і дотримуватися дистанції. Необхідно проінформувати уповноважену особу та проконтролювати, що студент звернувся за медичною допомогою;
  • уповноважена особа та особи, які контактували із хворим, діють відповідно до попередньо рекомендованих кроків.

Якщо симптоми хвороби виявлено у викладача чи працівника закладу:

  • керівник закладу освіти повинен заборонити проводити викладачу заняття;
  • викладачі, працівники закладу освіти та особи, які контактували з хворим, не виходять на роботу та невідкладно звертаються за консультацією до медичного працівника;
  • якщо ознаки захворювання виникли у викладача або працівника закладу під час роботи, слід відправити його додому з рекомендаціями негайно звернутись за медичною допомогою або за потреби викликати швидку допомогу.

В усіх випадках у приміщеннях, де знаходилися особи з ознаками респіраторного захворювання або з підтвердженою коронавірусною хворобою, слід провести поза графіком провітрювання та дезінфекцію поверхонь. Також у випадку захворювання учасників освітнього процесу, працівників закладів освіти, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління МОН, на хворобу COVID-19, необхідно терміново направляти повідомлення за формою 2/НС-1 Табеля термінових і строкових донесень на електронну адресу: bezpeka@mon.gov.ua.

Опублікований: 07-09-2020
Читайте також:
Зустріч, яка неодмінно запалить твоє серце битися у ритмі НУХТ!

16 березня о 10:30 щиро запрошуємо на SPRING OPEN DAY НУХТ. Завітайте до нашого університету за адресою м. Київ, вул. Володимирська, 68. Дізнайтеся про наші освітні пропозиції, особливості вступу у 2024 році, нюанси складання НМТ. Поспілкуйтеся з представниками приймальної комісії та всіх навчально-наукових підрозділів. Візьміть участь у неймов...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Зустріч, яка неодмінно запалить твоє серце битися у ритмі НУХТ! 12 березня 2024

Зустріч гаранта з магістрантами кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів 2022 року вступу

У рамках тижня академічної доброчесності, який вже став традицією в нашому університеті, на початку навчання здобувачів освітньої програми «Технології зберігання, консервування і переробки м’яса» на другому (магістерському) освітньому рівні гарант освітньої програми Василь Пасічний провів онлайн-зустріч зі здобувачами першого курсу, які приступили ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Зустріч гаранта з магістрантами кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів 2022 року вступу 12 жовтня 2022

Пізнавальний захід для першокурсників Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого

Викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування Катерина Чала, Людмила Власенко і Богдана Кукса провели пізнавальний захід з нагоди святкування Великодня для студентів перших курсів Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого. Свято Великодня в різних країнах об'єднує загальна любов і радість. Кожна країна має ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Пізнавальний захід для першокурсників Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого 13 квітня 2018

Постійне вдосконалення – кредо викладачів кафедри експертизи харчових продуктів

Сучасний освітній процес вимагає постійного моніторингу і вдосконалення відповідно до вимог бізнес-середовища, яке динамічно змінюється. Для успішної підготовки здобувачів, які будуть конкурентоспроможними на ринку праці, важливим є організація високого рівня навчання з урахуванням сучасних вимог, які висуваються до спеціалістів в сфері безпечності...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Постійне вдосконалення – кредо викладачів кафедри експертизи харчових продуктів 31 січня 2022