Н У Х Т

Віват, магістри-хімтехнологи-2024!

27 лютого 2024

Віват, магістри-хімтехнологи-2024!

На кафедрі технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів 14, 16, 20 і 21 лютого 2024 року відбулися публічні захисти 22 кваліфікаційних робіт здобувачами освітнього ступеня «Магістр» денної та заочної форм навчання за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія».

Оцінювала роботи екзаменаційна комісія у складі: к.х.н. доцентки кафедри аналітичної хімії Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ліонелі Зінько (головчиня ЕК), д.х.н., професора кафедри технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів Михайла Мілюкіна, доценток кафедри – к.т.н. Олени Подобій і к.х.н. Тетяни Бойчук, секретарки комісії – к.т.н., доцентки Олесі Романової.

Уже традиційно на захисти завітали і роботодавці, цього року це був представник кампанії TAT FOOD TECHNOLOGY Сергій Шилко, а також викладачі кафедри – доценти Ігор Фесич і Галина Біла.

Представлені до захисту роботи мали значну практичну цінність, оскільки більшість магістрантів уже працюють за спеціальністю у провідних фармацевтичних компаніях і на підприємствах харчової та косметичної галузей.

Не зважаючи на складні умови воєнного стану, усі здобувачі виконали кваліфікаційні роботи на високому науково-практичному рівні, пройшли апробації на вітчизняних і закордонних міжнародних наукових конференціях. Роботи є практико-орієнтованими, виконані на актуальні теми, доробок трьох студенток має акт впровадження результатів НДР у виробництво: Марії Гончар (керівниця – к.т.н., доцентка Олеся Романова), Катерини Захарової (керівниця – к.х.н., доцентка Тетяна Бойчук), Анастасії Куць (керівниця – к.х.н., доцентка Галина Біла).

Магістерські дослідження окремих випускників були рекомендовані до впровадження в освітній процес – Алли Таволжан (керівниця – к.х.н., доцентка Тетяна Бойчук), Марії Кононенко і Володимира Смольницького (керівниця – к.т.н., доцентка Олена Подобій), Сергія Книша (керівник – д.х.н. професор Михайло Мілюкін) та Христини Перпети (керівник – к.х.н., доцент Ігор Фесич).

Екзаменаційна комісія високо оцінила представлені дослідження й одноголосно присвоїла усім здобувачам освітню кваліфікацію «Магістр з хімічної технології та інженерії» за освітньо-професійною програмою «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів». Двоє здобувачок – Алла Таволжан і Марія Кононенко (денна форма навчання) рекомендовані до отримання диплому з відзнакою.

Теплі слова вдячності лунали від здобувачів освіти на адресу викладачів кафедри, членів комісії і голови ЕК Ліонелі Зінько.

Професорсько-викладацький склад кафедри щиро вітає випускників магістратури з цією важливою подією у житті і запрошує на навчання до аспірантури!

Кожен захист став можливим завдяки мужнім збройнім силам України, що боронять нашу Батьківщину від загарбника – російської федерації! Слава Україні! Героям слава!

Опублікований: 27-02-2024
Читайте також:
Подарунки для «сонячних» діток

Напередодні найочікуваніших і найчарівніших новорічних свят здобувачі вищої освіти і викладачі Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ надали допомогу важкохворим дітям. Дітки перебувають на обліку у державних районних відділеннях, а також у центрах соціально-медичної реабілітації для розумово відсталих дітей із ДЦП і ЦНС м. Києва. ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Подарунки для «сонячних» діток 31 грудня 2020

День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8-9 травня Україна традиційно відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 8 травня в рамках декади циклової комісії суспільних дисциплін у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ відбувся мітинг пам’яті та примирення з нагоди відзначення 73-річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій...

ЧИТАТИ ДАЛІ

День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 08 травня 2018

Роботодавці знову відвідали захисти бакалаврів-біотехнологів

19 червня 2018 р. на кафедрі біотехнології і мікробіології – тріумфальний день!  У цей день усі студенти 4 курсу почули завітні слова - «Присвоїти кваліфікацію фахівець з біотехнології». Останній день захисту почався з гарних емоцій. На кафедру завітала інженер-технолог відділу управління якістю ПрАТ «Інфузія» Олена Ткаченко, випускниця кафедри 20...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Роботодавці знову відвідали захисти бакалаврів-біотехнологів 20 червня 2018

Підведені підсумки локального моніторингу бакалаврської освітньо-професійної програми «Харчові технології та інженерія»

У Навчально-науковому інституті харчових технологій відбулося розширене засідання робочої групи з удосконалення освітньо-професійної програми «Харчові технології та інженерія» бакалаврського рівня, яке очолила директорка інституту, гарантка освітньої програми Оксана Кочубей-Литвиненко. До роботи долучилися завідувачі кафедр та викладачі інституту, ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Підведені підсумки локального моніторингу бакалаврської освітньо-професійної програми «Харчові технології та інженерія» 02 лютого 2024