Н У Х Т

Злиття технології та медицини: викладачі кафедри технології оздоровчих продуктів підкорили нові горизонти

23 жовтня 2023

Злиття технології та медицини: викладачі кафедри технології оздоровчих продуктів підкорили нові горизонти

Викладачі кафедри технології оздоровчих продуктів взяли участь у дводенному навчанні, присвяченому медичним питанням, що перевернуло звичний спосіб мислення та надало новий рівень розуміння медичних питань.

Тематика навчання на цьому інтенсиві була безперечно важливою та актуальною. Його учасники навчались різним аспектам медичної допомоги, вивчали методику оцінювання стану постраждалих за алгоритмом AVPU, дізналися про алгоритм MARCH для надання допомоги при травмах, освоїли основи серцево-легеневої реанімації та першої допомоги у надзвичайних ситуаціях. Ці знання стали справжньою скарбницею, відкриваючи нові можливості для співпраці та дослідження в медичній і харчовій галузях.

За допомогою цього навчання викладачі отримали можливість збагатити своє розуміння процесу надання медичної допомоги, що, незважаючи на віддаленість від їхньої звичної галузі, має важливе значення для розроблення безпечних і корисних харчових продуктів. Наприклад, знання алгоритму MARCH допомагає у вдосконаленні процедур забезпечення безпеки під час виробництва та зберігання харчових продуктів, що стає критичним завданням для галузі оздоровчих продуктів.

Усвідомлення методів серцево-легеневої реанімації відкриває нові можливості для розроблення продуктів, спрямованих на покращення серцево-судинного здоров'я споживачів. Знання процедур надання першої допомоги при травмах стає важливим аспектом забезпечення безпеки під час виробництва харчових продуктів, особливо в умовах ризику.

Така подорож у світ медицини служить прикладом того, як ми можемо виходити за рамки наших звичайних знань і сприймати різноманітність знань як запоруку новаторських відкриттів. Цей досвід підкреслює потужність логістичного навчання та показує, що міждисциплінарні співпраця та обмін знаннями можуть привести до справжніх революцій у науці та технологіях.

Викладачі висловлюють щиру подяку організаторам цього навчання. Їхні зусилля створили можливість поглибити їх знання та відкрити нові горизонти. Цей досвід стане безцінним додатком до професійної практики і наукових досліджень, і викладачі сподіваються бачити більше подібних ініціатив у майбутньому.

Опублікований: 23-10-2023
Читайте також:
Міжнародне оnline-стажування завершила доцент кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів

Оnline-стажування, що відбувалося з використанням zoom-конференції, пройшла доцент кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів Ольга Чернюшок. Найкращі спікери від Universitet Ekonomiczne w Krakowie поділилися польським досвідом, цікавою інформацією та яскравими презентаціями. Стажування тривало з 4 по 29 травня 2020 року у вигляді лекцій, практи...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Міжнародне оnline-стажування завершила доцент кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів 03 червня 2020

Роботодавці знову відвідали захисти бакалаврів-біотехнологів

19 червня 2018 р. на кафедрі біотехнології і мікробіології – тріумфальний день!  У цей день усі студенти 4 курсу почули завітні слова - «Присвоїти кваліфікацію фахівець з біотехнології». Останній день захисту почався з гарних емоцій. На кафедру завітала інженер-технолог відділу управління якістю ПрАТ «Інфузія» Олена Ткаченко, випускниця кафедри 20...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Роботодавці знову відвідали захисти бакалаврів-біотехнологів 20 червня 2018

Студенти кафедри маркетингу в епіцентрі міжнародних рекламних подій

Студенти кафедри маркетингу – прогресивна творча молодь, що завжди на хвилі сучасних віянь і подій у світі реклами та маркетингу. Відвідування цікавих івентів, участь у брейн-рингах, спілкування із провідними спеціалістами та просто насичене студентське життя давно стали традицією, яка об’єднує викладачів кафедри та молодих здобувачів у дружну роди...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти кафедри маркетингу в епіцентрі міжнародних рекламних подій 27 вересня 2019

Продуктивна лабораторна робота

Кожну середу студенти-біотехнологи, які навчаються на третьому курсі, мають можливість підтвердити теоретичні знання з дисципліни «Загальна мікробіологія» на лабораторних роботах. І минула середа не стала виключенням. Так, студенти аналізували здатність мікроорганізмів гідролізувати желатин і казеїн (молочний білок), катаболізувати амінокислоти з ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Продуктивна лабораторна робота 18 листопада 2019