Н У Х Т

Відбулися традиційні збори трудового колективу університету

29 серпня 2024

Відбулися традиційні збори трудового колективу університету

Сьогодні, напередодні початку нового навчального року у актовій залі відбулися традиційні збори трудового колективу університету.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор Олександр Шевченко. Він тепло привітав усіх зі святами, що нещодавно відзначила Україна – Днем Державного прапора і Днем Незалежності, а також із початком нового навчального року.

Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять усіх викладачів і співробітників, які пішли з життя протягом минулого навчального року, а також Захисників і Захисниць, що віддали життя боронячи нашу Батьківщину від ворога.

Далі ректор підвів підсумки роботи колективу університету у 2023-2024 навчальному році і визначив завдання на 2024-2025 навчальний рік і перспективу.

Наш керівник наголосив, що у пріоритеті колективу університету і надалі має бути якість підготовки фахівців, зокрема реалізація практичної спрямованості освітніх послуг. Ми маємо невпинно наближати рівень наших випускників до вимог, які висуває ринок праці.

Доповідач зазначив, що сучасним і конкурентоздатним університет може вважатися лише за умови забезпечення реалізації, як мінімум, чотирьох складових: якості навчального контенту; необмеженого доступу до навчального середовища; високого ступеня впровадження інформаційних (у т.ч. дистанційних) технологій навчання в організацію навчального процесу та високої фахової підготовленості викладачів і допоміжного персоналу.

У ході доповіді ректор детально розглянув питання акредитації освітніх програм, ґрунтовно проаналізував формування контингенту студентів, розповів про освітню діяльність під час дії воєнного стану, автоматизовану систему управління освітнім процесом, приділив увагу міждисциплінарним освітнім програмам, дуальній освіті, академічній етиці та доброчесності, англійській мові у навчальному процесі, основним процедурам і заходам внутрішньої системи забезпечення якості освіти, надав детальний аналіз наукової, інноваційної та міжнародної діяльності університету, навів дані про місце університету у цьогорічних рейтингах. Також у виступі очільника університету йшлося про академічну мобільність наших викладачів і здобувачів освіти, роботу з кращими здобувачами щодо формування їх індивідуальної освітньої траєкторії, сертифікатні програми НУХТ, роботу психологів і виховну роботу, спортивно-масову роботу, інформаційне забезпечення освітньо-наукової діяльності, працевлаштування випускників та результати їх анкетування, співпрацю зі стейкхолдерами, кроки, здійснені в напрямку зміни змісту освітніх програм аби вони відповідали вимогам сьогодення, очікуванням здобувачів і потребам роботодавців. Крім того, присутні отримали вичерпну інформацію щодо стану й використання матеріально-технічної бази університету, виконаних капітальних і поточних ремонтів, надходжень і видатків загального і спеціального фондів. Олександр Шевченко нагадав про функціонування укриттів у навчальних корпусах і гуртожитках й закликав не нехтувати особистою безпекою і безпекою здобувачів освіти та спускатися до укриттів у разі отримання сповіщення про повітряну тривогу.

Ректор висловив подяку усьому колективові за наполегливу працю у складних реаліях сьогодення, за мужність, стійкість і професіоналізм. Окрема подяка прозвучала на адресу працівників Приймальної комісії, відбіркових комісій і всіх викладачів і співробітників, що долучилися до вступної кампанії цього року, а також гарантів, проєктних груп освітніх програм, що пройшли успішну акредитацію у НАЗЯВО, фахівців Центру моніторингу якості і координації освітньої діяльності університету і начальника відділу ліцензування та акредитації Володимира Смольницького.

Завершилися збори на традиційній приємній ноті – ректор вручив грамоти і подяки МОН, подяки ректора з цінними подарунками, нагрудні знаки «Подяка ректора», почесні грамоти, подяки та грамоти викладачам і співробітникам за результатами роботи у минулому навчальному році.

Закриваючи збори, Олександр Шевченко побажав усьому нашому колективові здоров’я, витримки та єдності, терпіння й наснаги у виконанні головної місії – підготовки висококваліфікованих фахівців. Він висловив впевненість, що ми подолаємо усі виклики сьогодення й надалі плідно працюватимемо на підвищення конкурентоспроможності університету та виведення його до вершин рейтингів українських закладів вищої освіти.

Опублікований: 29-08-2024
Читайте також:
Відмінний захист випускників-підприємців

Вітаємо випускників-магістрів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізацій «Товарознавство і комерційна діяльність» та «Організація оптової і роздрібної торгівлі», що успішно з високими результатами захистили дипломні роботи. Серед випускників п’ять – Інна Бочко, Артем Голь, Аліна Голь, Катерина Ступка та  Оксана Кр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відмінний захист випускників-підприємців 28 лютого 2018

Як здобувачі вибіркову дисципліну опановували

Завершується надважкий навчальний рік, і на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів завершується опанування вибіркової дисципліни «Основи технології тортів і тістечок». Не зважаючи на такі складні умови навчання, викладачі готували інформативні презентації та розміщували їх на сайті дистанційного навчання нашого університету. За...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як здобувачі вибіркову дисципліну опановували 08 червня 2022

І все на світі треба пережити, і кожен фініш – це, по суті, старт...

Днями у професійне життя Волинський фаховий коледж НУХТ провів випускників, з якими багато чого було вперше. Уперше випускалися фахові молодші бакалаври. Уперше було впроваджене дистанційне навчання у зв’язку з пандемією. У студентів були перші прогуляні пари, перші пояснювальні записки, перші курсові та кваліфікаційні екзамени.  І як сказав директ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

І все на світі треба пережити, і кожен фініш – це, по суті, старт... 13 липня 2022

Вибіркові дисципліни для магістрантів: як зробити правильний вибір і не помилитися

Цього року навчальний рік для магістрантів освітньо-професійної програми (ОПП) «Промислова біотехнологія» спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» почався у незвичному режимі – без традиційних привітань від викладачів кафедри на лекційних заняттях. Проте, студенти мали нагоду зустрітися у форматі zoom-відеоконференції із гарантом освітньо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вибіркові дисципліни для магістрантів: як зробити правильний вибір і не помилитися 18 вересня 2020