Н У Х Т

Успішні захисти здобувачів ступеня PhD за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

08 березня 2024

Успішні захисти здобувачів ступеня PhD за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

5-6 березня продовжилося тріумфальне сходження до вершин наукового Олімпу здобувачів ступеня доктора філософії у галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування» за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

5 березня дисертацію «Інформаційна технологія автоматизованого екологічного управління станом природно-техногенної геосистеми в умовах ведення бойових дій» захищав Вадим Дерман.

6 березня своє дисертаційне дослідження «Інформаційна технологія підвищення живучості об'єктів критичної енергетичної інфраструктури за фактором управління системою інформаційної безпеки» представив Валерій Попель.

Науковий керівник обох здобувачів – доктор технічних наук, старший науковий співробітник Сергій Чумаченко.

Вадим Дерман присвятив своє дослідження розробленню інформаційної технології для управління станом природно-техногенної геосистеми із використанням експертно-моделюючої системи.

Дисертація Валерія Попеля присвячена вирішенню науково-прикладного завдання підвищення рівня інформаційної безпеки системи управління комплексом об’єктів критичної енергетичної інфраструктури за рахунок удосконалення підсистеми інформаційної безпеки і запровадження кращих практик.

Обидві разові спеціалізовані вчені ради, що розглядали дисертації здобувачів, очолив доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри електропостачання і енергоменеджменту Сергій Балюта. У складі рад працювали рецензенти – докторка технічних наук, професорка кафедри автоматизації та комп`ютерних технологій систем управління Наталія Луцька і кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри автоматизації та комп`ютерних технологій систем управління Ярослав Смітюх.

Опонентами на захисті Вадима Дермана виступили кандидатка технічних наук, доцентка кафедри програмного забезпечення комп’ютерних систем Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Любов Олещенко і доктор технічних наук, професор кафедри екологічної безпеки Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства енергетики та захисту довкілля України Олег Машков.

Опонентами на захисті Валерія Попеля були доктор технічних наук, професор кафедри інженерії програмного забезпечення в енергетиці Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Олег Барабаш і доктор технічних наук, професор кафедри екологічної безпеки Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства енергетики та захисту довкілля України Олег Машков.

Члени рад відзначили, що завдання, які поставили перед собою дисертанти, на сучасному етапі розвитку суспільства набувають особливої актуальності і мають визначну практичну цінність. Вони звернули увагу на обґрунтованість і достовірність наукових положень, висновків і рекомендацій обох досліджень, їх наукову новизну та великий обсяг публікацій за темами дисертацій.

За результатами публічних захистів, разові спеціалізовані вчені ради присудили обом здобувачам ступені докторів філософії у галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування» за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

Вітаємо Вадима Дермана і Валерія Попеля та їх наукового керівника Сергія Чумаченка з успішним підкоренням ще однієї наукової висоти! Бажаємо наснаги й подальших цікавих і плідних досліджень!

Опублікований: 08-03-2024
Читайте також:
Молоді науковці впевнено здобувають ступінь PhD

4 червня в університеті відбувся черговий публічний захист дисертації на здобуття наукового ступеня «Доктор філософії» у галузі знань 18 «Виробництво та технології» за спеціальністю 181 «Харчові технології». Своє дослідження за темою «Удосконалення технології напівфабрикатів кулінарних з використанням нетрадиційної білоквмісної сировини» у разовій ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Молоді науковці впевнено здобувають ступінь PhD 07 червня 2024

Здобувачка-першокурсниця спеціальності «Теплоенергетика» стала амбасадоркою напряму енергетики у 2021 році

Здобувачка вищої освіти 1 курсу Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого спеціальності «Теплоенергетика» Софія Бойко стала амбасадоркою напряму енергетики у 2021 році. 24 червня 2021 року відбулася Фінальна конференція лідерської програми для студенток енергетичних спеціальностей «Rising Stars in Energy». Протягом дв...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Здобувачка-першокурсниця спеціальності «Теплоенергетика» стала амбасадоркою напряму енергетики у 2021 році 30 червня 2021

Профорієнтаційний марафон Київщиною триває…

Київщина – це регіон із розвиненою харчовою промисловістю, що представлена різними галузями. Представники цілої низки харчових підприємств різної потужності та профільності постійно звертаються до відділу працевлаштування університету та до випускових кафедр із пропозиціями працевлаштування наших випускників. Ось чому профорієнтаційний вектор прийм...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Профорієнтаційний марафон Київщиною триває… 25 березня 2024

Інноватори та дослідники можуть отримати грант для проривних ідей – Україна долучилася до пілоту ЄС

Україна почала співпрацю з пілотним проєктом Євросоюзу для розвитку проривних технологій та інновацій – Європейською радою інновацій (EIC). Вона створена для підтримки інноваторів, підприємців, невеликих компаній і вчених із яскравими ідеями та бажанням вийти на міжнародний рівень. Загальний бюджет пілоту становить понад 2 млрд євро на 2019-2020 рр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Інноватори та дослідники можуть отримати грант для проривних ідей – Україна долучилася до пілоту ЄС 26 липня 2019