У період локального моніторингу освітніх програм в університеті відбулося засідання робочої групи освітньо-наукової програми «Харчові технології» третього («Доктор філософії») рівня вищої освіти.
Основним питанням, яке розглядалось на засіданні, було обговорення пропозицій щодо удосконалення освітньо-наукової програми. Гарант програми, професор Володимир Ковбаса нагадав про зауваження і побажання експертної групи та ГЕР при акредитації в 2023 році, зокрема щодо активнішого залучення здобувачів до програм міжнародної академічної мобільності, коригування посилань на літературу в робочих програмах, висвітлення наукових шкіл на сайті НУХТ і кафедр, а також активнішого залучення роботодавців до навчального процесу.
Колективи кафедр технології молока і молочних продуктів та технології хлібопекарських і кондитерських виробів внесли пропозиції щодо перегляду і упорядкування каталогів вибіркових дисциплін, змін назв, деяких освітніх компонентів, уточнення матриць. Було розглянуто пропозицію здобувачів другого курсу щодо покращення організації педагогічної практики – встановлення конкретних термінів її проходження та звітних матеріалів.
Доречними були пропозиції директорки Навчально-наукового інституту харчових технологій, професорки Оксани Кочубей-Литвиненко про внесення коректив до переліку іноземних партнерів, а також коригування розділу щодо національної кредитної мобільності.
Крім того, на засіданні розглядалися питання успішності здобувачів першого курсу, забезпечення методичною літературою, атестація здобувачів у лютому-березні з обов’язковим проведенням наукових семінарів на кафедрах, ротації складу робочої групи.
У роботі засідання також взяли участь стейкхолдери – генеральний директор підприємств Укрхлібпрому Олександр Васильченко та директор Інституту продовольчих ресурсів НААН України, член-кореспондент НААН України, д.т.н., професор Любомир Хомічак.