Н У Х Т

Сучасні тренди та орієнтири молочної промисловості: започатковуємо ще одну наукову традицію

31 травня 2024

Сучасні тренди та орієнтири молочної промисловості: започатковуємо ще одну наукову традицію

Колективи наших випускових кафедр продовжують зміцнювати партнерські зв’язки з промисловістю і бізнесом, залучаючи фахівців-практиків до цікавих івентів і актуальних обговорень.

29 травня 2024 року кафедра технології молока і молочних продуктів зібрала у дружньому творчому колі виробників молочних продуктів, колег-освітян і науковців, щоб поспілкуватися на широке коло тем – від успішних практик ведення бізнесу й інновацій у виробництві до болючих проблемних питань і викликів, що постали перед галуззю у час воєнного стану.

Всеукраїнська науково-практична конференція, вперше ініційована науковцями кафедри, працювала у змішаному форматі у рамках Всеукраїнського Форуму «Молочна промисловість від виробника до споживача: Сучасні тренди та орієнтири» і була приурочена до Всесвітнього дня молока, який відзначається 1 червня кожного року у багатьох країнах світу.

До наукового заходу долучилися майже 100 осіб, серед яких – представники спілок та асоціацій галузі, керівництво, технологи і маркетологи відомих підприємств і фірм: ТОВ «Б.МК», PepsiCo, ТОВ «Фірма «ФАВОР», Білоцерківської агропромисловоїа групи, ПРат «Ічнянський молкомбінат», АТ «Житомирський маслозавод», «Хр. Хансен», «Екофудд», «Best Way Foods», низка крафтових виробництв. Звичайно ж, активними учасниками були викладачі, наукові співробітники і здобувачі НУХТ. Змішаний формат дозволив доєдналися широкому колу зацікавлених, і зокрема представникам академічної спільноти Одеського національного технологічного університету і Львівського національного університету ветеринарної медицини ім. Гжицького.

Учасників конференції тепло привітали ректор НУХТ Олександр Шевченко і генеральна директорка Національної асоціації виробників дитячого харчування, молочноконсервної та сокової продукції «Укрконсервмолоко» Тамара Нагайцева. Вони побажали цікавого й плідного спілкування, активних дискусій і корисних знайомств, успішного обміну досвідом і взаємозбагачення ідеями.

Доповіддю про стан молочної галузі у період війни конференцію відкрив голова «Спілки молочних підприємств України» Вадим Чагаровський. Президент асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» Ігор Бартковський проаналізував ситуацію на ринку морозива в Україні в умовах воєнного стану і наголосив на першочергових завданнях галузі для підтримки її діяльності. Заступник директора з наукової роботи Інституту продовольчих ресурсів НААН України Ірина Романчук присвятила доповідь актуальним питанням національної стандартизації у молочній галузі. Директор з продажу ТОВ «Хр. Хансен Україна» Novonesis Grup Олег Рибачук розкрив питання щодо сучасних біологічних рішень для харчової галузі. Директорка ТОФ «Фірма «Фавор» Раїса Михайлова зробила акцент на інноваціях у молочній  промисловості у сфері виробництва здорового харчування для дітей. Сучасні виклики в системі підготовки інженерно-технічних кадрів для молочної промисловості і шляхи їх подолання були темою спільної доповіді директорки Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ Оксани Кочубей-Литвиненко і завідувачки кафедри технології молока і молочних продуктів Галини Поліщук. Зі сучасними підходами до визначення структурно-механічних властивостей і дисперсних характеристик молока та молочних продуктів ознайомив учасників конференції завідувач Проблемної науково-діолсідної лабораторії НУХТ Андрій Маринін. У доповіді директора ТОВ «Б.МК» Тетяни Смітюх було розкрито проблеми молочної промисловості та шляхи їх подолання. З інноваційними технологіями у молочній промисловості ознайомила слухачів керівниця групи з інновацій у виробництві молочних продуктів компанії  PepsiCo Юлія Петрусенко. Про тренди розвитку індустрії з виробництва веганських продуктів – аналогів молока і молочних продуктів  йшлося у виступі керівника департаменту індустріальних продаж компанії Best Way Foods (Україна) Івана Зоренка. А завершили цікавим дослідженням доцентки кафедри маркетингу НУХТ Ірини Бойко щодо споживчих вподобань молоді при виборі молочних продуктів. 

Актуальна інформація доповідачів спонукала до жвавого обговорення, яке продовжувалося і під час дегустацій молочної продукції, представленої відомими  виробниками.

Не тільки учасникам конференції, але й співробітникам університету і здобувачам освіти випала нагода спробувати молочні смаколики й оцінити їх якість.

Потужний виробник вітчизняної молочної продукції ТОВ «Б.МК» запропонував посмакувати новою лінійкою айранів ТМ «Ферма», зокрема айраном по-турецьки, айранами зі смаком лайму і м’яти, гранату і кропу, а також асортиментом росільних сирів «Фелата» (ТМ «Premіalle») і «Салатний» (ТМ «Тульчинка»).

Молокопереробне підприємство ТОВ «ФІРМА «ФАВОР» − один із провідних виробників молочної продукції, який орієнтований на випуск продуктів для дитячого та дієтичного харчування, представив на дегустацію кисломолочну продукцію – Наріне класичне і з наповнювачами, Іолактон, пробіотик із наповнювачами, сироватковий напій із соком апельсина та вишні, крем-сир.

Білоцерківська агропромислова група частувала продукцією ТМ «Білоцерківське» у зручній сучасній упаковці – сирами кисломолочними, плавленими, пастоподібними закусочними та десертними.

PepsiСo – один із лідерів українського ринку харчових продуктів і напоїв представив лінійку питного молока і кефіру ТМ «Слов’яночка», десертів ТМ «Марійка», а також продукцію дитячого харчування – сирки і йогурти з наповнювачами ТМ «Агуня».

Завершилася конференція спільним підведенням підсумків із побажанням від усіх учасників започаткувати щорічні творчі зустрічі у такому ж форматі для системного об′єднання зусиль усіх причетних до виробництва молочних продуктів як соціально важливого сегмента  у структурі харчування людей усіх вікових груп.

Колектив кафедри технології молока і молочних продуктів виражає щиру подяку усім співорганізаторам конференції за допомогу та співпрацю у проведенні заходу, а учасникам – за активну участь. До наступних зустрічей!

Опублікований: 31-05-2024
Читайте також:
Кращі технологічні рішення від фахівців-практиків

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбулася гостьова лекція технологині ТОВ «Лесаффр Україна» Тетяни Голікової на тему «Технологічні рішення компанії Lesaffre для заморожених напівфабрикатів». Лекція відбулася в рамках вивчення дисципліни «Низькотемпературні та екструзійні технології» для здобувачів освітнього ступеня «Б...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кращі технологічні рішення від фахівців-практиків 07 березня 2024

На пульсі всіх новацій виноробної галузі тримають руку викладачі кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства

Яскрава виноробна подія у Київі BE WINE – нове еногастрономічне дійство на українській та світовій мапі вина, яке поєднує всі ланки винної індустрії – від професіоналів-виноробів, винних експертів і поціновувачів винної культури – відбулася 4-5 вересня. Захід відвідали викладачки кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Марина Білько...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На пульсі всіх новацій виноробної галузі тримають руку викладачі кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства 07 вересня 2021

Нові екскурсійні й освітні маршрути від викладачів кафедри іноземних мов професійного спрямування

Київ – настільки давнє місто, стільки всього перебачило на своєму віку, що його мало чим можна здивувати в день народження. Тим паче – у 1537-й. І багато було сказано тостів. І багато було написано віршових і прозових творів. І багато було створено живописних, театральних і кінематографічних полотен. Але – так буде завше: багато сказано, але не ска...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нові екскурсійні й освітні маршрути від викладачів кафедри іноземних мов професійного спрямування 03 червня 2019

Розпочали роботу відбіркові комісії навчально-наукових інститутів і факультетів нашого університету

Шановні вступники! Нагадуємо, що розпочали роботу відбіркові комісії навчально-наукових інститутів і факультетів нашого університету. Працюють телефонні лінії та електронні адреси для консультацій з питань вступу у 2020 році. Відбіркові комісії працюють: - з понеділка по п’ятницю – з 9:00 до 17:00 (без обідньої перерви);- 16, 22, 31 серпня та 6 ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Розпочали роботу відбіркові комісії навчально-наукових інститутів і факультетів нашого університету 05 серпня 2020