Н У Х Т

Сучасні тренди та орієнтири молочної промисловості: започатковуємо ще одну наукову традицію

31 may 2024

Сучасні тренди та орієнтири молочної промисловості: започатковуємо ще одну наукову традицію

Колективи наших випускових кафедр продовжують зміцнювати партнерські зв’язки з промисловістю і бізнесом, залучаючи фахівців-практиків до цікавих івентів і актуальних обговорень.

29 травня 2024 року кафедра технології молока і молочних продуктів зібрала у дружньому творчому колі виробників молочних продуктів, колег-освітян і науковців, щоб поспілкуватися на широке коло тем – від успішних практик ведення бізнесу й інновацій у виробництві до болючих проблемних питань і викликів, що постали перед галуззю у час воєнного стану.

Всеукраїнська науково-практична конференція, вперше ініційована науковцями кафедри, працювала у змішаному форматі у рамках Всеукраїнського Форуму «Молочна промисловість від виробника до споживача: Сучасні тренди та орієнтири» і була приурочена до Всесвітнього дня молока, який відзначається 1 червня кожного року у багатьох країнах світу.

До наукового заходу долучилися майже 100 осіб, серед яких – представники спілок та асоціацій галузі, керівництво, технологи і маркетологи відомих підприємств і фірм: ТОВ «Б.МК», PepsiCo, ТОВ «Фірма «ФАВОР», Білоцерківської агропромисловоїа групи, ПРат «Ічнянський молкомбінат», АТ «Житомирський маслозавод», «Хр. Хансен», «Екофудд», «Best Way Foods», низка крафтових виробництв. Звичайно ж, активними учасниками були викладачі, наукові співробітники і здобувачі НУХТ. Змішаний формат дозволив доєдналися широкому колу зацікавлених, і зокрема представникам академічної спільноти Одеського національного технологічного університету і Львівського національного університету ветеринарної медицини ім. Гжицького.

Учасників конференції тепло привітали ректор НУХТ Олександр Шевченко і генеральна директорка Національної асоціації виробників дитячого харчування, молочноконсервної та сокової продукції «Укрконсервмолоко» Тамара Нагайцева. Вони побажали цікавого й плідного спілкування, активних дискусій і корисних знайомств, успішного обміну досвідом і взаємозбагачення ідеями.

Доповіддю про стан молочної галузі у період війни конференцію відкрив голова «Спілки молочних підприємств України» Вадим Чагаровський. Президент асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» Ігор Бартковський проаналізував ситуацію на ринку морозива в Україні в умовах воєнного стану і наголосив на першочергових завданнях галузі для підтримки її діяльності. Заступник директора з наукової роботи Інституту продовольчих ресурсів НААН України Ірина Романчук присвятила доповідь актуальним питанням національної стандартизації у молочній галузі. Директор з продажу ТОВ «Хр. Хансен Україна» Novonesis Grup Олег Рибачук розкрив питання щодо сучасних біологічних рішень для харчової галузі. Директорка ТОФ «Фірма «Фавор» Раїса Михайлова зробила акцент на інноваціях у молочній  промисловості у сфері виробництва здорового харчування для дітей. Сучасні виклики в системі підготовки інженерно-технічних кадрів для молочної промисловості і шляхи їх подолання були темою спільної доповіді директорки Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ Оксани Кочубей-Литвиненко і завідувачки кафедри технології молока і молочних продуктів Галини Поліщук. Зі сучасними підходами до визначення структурно-механічних властивостей і дисперсних характеристик молока та молочних продуктів ознайомив учасників конференції завідувач Проблемної науково-діолсідної лабораторії НУХТ Андрій Маринін. У доповіді директора ТОВ «Б.МК» Тетяни Смітюх було розкрито проблеми молочної промисловості та шляхи їх подолання. З інноваційними технологіями у молочній промисловості ознайомила слухачів керівниця групи з інновацій у виробництві молочних продуктів компанії  PepsiCo Юлія Петрусенко. Про тренди розвитку індустрії з виробництва веганських продуктів – аналогів молока і молочних продуктів  йшлося у виступі керівника департаменту індустріальних продаж компанії Best Way Foods (Україна) Івана Зоренка. А завершили цікавим дослідженням доцентки кафедри маркетингу НУХТ Ірини Бойко щодо споживчих вподобань молоді при виборі молочних продуктів. 

Актуальна інформація доповідачів спонукала до жвавого обговорення, яке продовжувалося і під час дегустацій молочної продукції, представлених відомими  виробниками.

Не тільки учасникам конференції, але й співробітникам університету і здобувачам освіти випала нагода спробувати молочні смаколики й оцінити їх якість.

Потужний виробник вітчизняної молочної продукції ТОВ «Б.МК» запропонував посмакувати новою лінійкою айранів ТМ «Ферма», зокрема айраном по-турецьки, айранами зі смаком лайму і м’яти, гранату і кропу, а також асортиментом росільних сирів «Фелата» (ТМ «Premіalle») і «Салатний» (ТМ «Тульчинка»).

Молокопереробне підприємство ТОВ «ФІРМА «ФАВОР» − один із провідних виробників молочної продукції, який орієнтований на випуск продуктів для дитячого та дієтичного харчування, представив на дегустацію кисломолочну продукцію – Наріне класичне і з наповнювачами, Іолактон, пробіотик із наповнювачами, сироватковий напій із соком апельсина та вишні, крем-сир.

Білоцерківська агропромислова група частувала продукцією ТМ «Білоцерківське» у зручній сучасній упаковці – сирами кисломолочними, плавленими, пастоподібними закусочними та десертними.

PepsiСo – один із лідерів українського ринку харчових продуктів і напоїв представив лінійку питного молока і кефіру ТМ «Слов’яночка», десертів ТМ «Марійка», а також продукцію дитячого харчування – сирки і йогурти з наповнювачами ТМ «Агуня».

Завершилася конференція спільним підведенням підсумків із побажанням від усіх учасників започаткувати щорічні творчі зустрічі у такому ж форматі для системного об′єднання зусиль усіх причетних до виробництва молочних продуктів як соціально важливого сегмента  у структурі харчування людей усіх вікових груп.

Колектив кафедри технології молока і молочних продуктів виражає щиру подяку усім співорганізаторам конференції за допомогу та співпрацю у проведенні заходу, а учасникам – за активну участь. До наступних зустрічей!

Published on: 31-05-2024
Read also:
Використання інформаційних систем у роботі обговорили з фахівцем наші майбутні фахівці сфери туризму

Війна, яка наразі триває на нашій землі і суттєво змінила наше життя, врешті-решт закінчиться, і настане той щасливий час, коли наші студенти та викладачі повернуться до університету. А поки що, на жаль, уже довгий час їх зустрічі відбуваються лише на платформі Zoom. Але з іншого боку, здобувачам освіти й викладачам кафедри туристичного та готельно...

READ YOURSELF

Використання інформаційних систем у роботі обговорили з фахівцем наші майбутні фахівці сфери туризму 07 april 2022

На базі НУХТ відбувся всеукраїнський етап Олімпіади серед студентів закладів освіти, що здійснюють підготовку за освітнім рівнем «молодший спеціаліст»

23-24 травня 2019 року на базі кафедри готельно-ресторанної справи нашого університету за організаційної підтримки Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» (спеціалізації «Готельне обслуговування», «Ресторанне обслуговування...

READ YOURSELF

На базі НУХТ відбувся всеукраїнський етап Олімпіади серед студентів закладів освіти, що здійснюють підготовку за освітнім рівнем «молодший спеціаліст» 24 may 2019

Англомовний Movie-club у Науково-технічній бібліотеці НУХТ

Кафедра іноземних мов професійного спрямування у співпраці з Науково-технічною бібліотекою університету організувала черговий англомовний Movie-club на великому екрані у затишній залі бібліотеки. Здобувачі другого курсу спеціальності «Харчові технології» мали чудову можливість не лише розвивати свої англомовні навики, але й насолодитись переглядом...

READ YOURSELF

Англомовний Movie-club у Науково-технічній бібліотеці НУХТ 21 march 2024