Н У Х Т

СП «Київські теплові мережі» презентувало відкриті вакансії нашим студентам

24 січня 2020

СП «Київські теплові мережі» презентувало відкриті вакансії нашим студентам

22 січня 2020 року в університеті відбулася зустріч здобувачів освітнього ступеня «магістр» другого року навчання і викладачів із фахівцями підприємства СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго».

Презентували підприємство начальник управління технічного забезпечення Сергій Смілян і провідний інженер відділу роботи з персоналом Вікторія Міхайлюк. Вони розповіли про роботу підприємства, що виробляє, транспортує і розподіляє теплову енергію від теплових пунктів до споживачів Києва, централізовано забезпечує теплом промислові підприємства, житлові та адміністративні будівлі з одночасним постачанням електроенергії в енергосистему України. Окремо фахівці наголосили на тому, що підприємство велику увагу приділяє питанням охорони праці та навколишнього середовища, докладно зупинилися на відкритих вакансіях (а це і робітничі спеціальності, й інженерні посади), умовах праці й перевагах роботи в колективі, що складається з досвідчених професіоналів, готових ділитися досвідом із молоддю.

Пропозиції щодо працевлаштування на підприємстві зацікавили наших студентів, адже «Київтеплоенерго» гостро потребує фахівців-автоматників, теплоенергетиків, хіміків. На зустріч були запрошені студенти Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого, Навчально-наукового інституту харчових технологій, факультету біотехнології та екологічного контролю, факультету автоматизації і комп’ютерних систем. Їм цікаво було дізнатися, що підприємство пропонує офіційне працевлаштування, забезпечує усі соціальні гарантії, здійснює навчання й підвищення кваліфікації за рахунок компанії, створює умови для професійного розвитку молоді, оплачує медичне страхування, має власний гуртожиток, великий спортивно-оздоровчий комплекс з басейном, користування якими безкоштовне для співробітників.

Сергій Смілян також поділився з присутніми історією свого кар’єрного зростання на підприємстві. Про свій власний досвід працевлаштування розповів молодий спеціаліст Андрій.

Враженнями від проходження практики на підприємстві під час навчання у Київському енергетичному коледжі й роботи у СП «Київські ТЕЦ» після закінчення коледжу, поділився студент спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» факультету автоматизації і комп’ютерних систем. Він зауважив, що працювати в цій компанії дуже цікаво, там можна швидко адаптуватися та навчитися новому. Керівники ставляться до новачків із повагою та з радістю діляться своїми навичками і знаннями. Тут можна отримати чудові практичні навички та вміння, закріпивши отримані в університеті знання. Після закінчення університету студент планує повернутися в компанію, продовжуючи далі розвиватись по спеціальності, оскільки, на його думку, це – найкращий початок кар’єри.

Учасники зустрічі змогли задати питання, що їх цікавили, й отримали вичерпні відповіді, переглянули презентаційний відеоролик, який наочно познайомив їх із діяльністю підприємства. Приємним бонусом стали буклети з переліком вакансій і контактною інформацією. Зустріч була цікавою й інформативною, студенти довго не відпускали гостей, тож фахівці пообіцяли прийти ще, а усі, хто вже зараз хоче приєднатися до команди професіоналів «Київтеплоенерго», але не зміг взяти участь у зустрічі, можуть отримати інформацію у секторі практичної підготовки навчально-методичного відділу університету, який і організував такий корисний воркшоп. Контакти сектору практичної підготовки – корпус А, каб. 530, тел. 287-91-63, e-mail nmv@nuft.edu.ua

Бажаємо усім успішного працевлаштування на роботу, що приноситиме задоволення, матеріальні статки та стрімке кар’єрне зростання!

Опублікований: 24-01-2020
Читайте також:
Виробництво святкових кондитерських виробів опановували здобувачі-бакалаври з фахівчинею-практиком

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбулася гостьова лекція керівниці сімейної кав’ярні-кондитерської «SweetKingdom», кандидатки технічних наук Наталії Пастушенко. Лекцію «Сучасні тенденції у виготовленні оздоблювальних напівфабрикатів для декорування тортів і тістечок» фахівчиня прочитала для здобувачів освітнього ступе...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Виробництво святкових кондитерських виробів опановували здобувачі-бакалаври з фахівчинею-практиком 31 травня 2023

Здобувачі освіти формують власну освітню траєкторію

На кафедрі технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проєктування відбулася зустріч гаранта бакалаврської освітньо-професійної програми «Інжиніринг харчових та біотехнологічних виробництв» Романа Якобчука і кураторів академічних груп першого і другого курсів Олени Бабанової та Тараса Погорілого зі здобувачами вищої освіти. Метою заходу ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Здобувачі освіти формують власну освітню траєкторію 12 червня 2026

Профорієнтаційна команда кафедри біотехнології і мікробіології здійснює активний пошук майбутніх абітурієнтів

Триває навчальний рік, а отже у розпалі профорієнтаційна робота: профорієнтаційна команда кафедри біотехнології і мікробіології здійснює активний пошук майбутніх абітурієнтів, які бажають отримати якісну актуальну освіту. Саме тому представники кафедри проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу в медичних коледжах, майбутні випускники яких можуть...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Профорієнтаційна команда кафедри біотехнології і мікробіології здійснює активний пошук майбутніх абітурієнтів 09 лютого 2018

Студенти Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ – переможці конкурсу науково-технічних робіт

Студенти Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ Ірина Олійник (022 група) та Андрій Гуменюк (921 група) взяли участь у Подільському відкритому конкурсі науково-технічних робіт учнів і студентів «Енергоефективність у промисловості, сільському, міському та домашньому господарствах». Андрій Гуменюк представив пристрій, який допома...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ – переможці конкурсу науково-технічних робіт 12 квітня 2018