Н У Х Т

Професійний розвиток продовжують викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування

07 червня 2019

Професійний розвиток продовжують викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування

Викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування Надія Шерстюк відвідала «Better Learning Conference» – одну з найавторитетніших конференцій у викладанні англійської мови як іноземної, яка відбулася 5-6 червня в Києві та була організована «Cambridge University Press» і компанією «Лінгвіст». Освітяни мали унікальну нагоду послухати доповіді, відвідати воркшопи спікерів із Кембриджського Університету та провідних українських викладачів.

Скот Торнбері, засновник методу Dogme, автор книг, редактор серії методичних посібників «Cambridge University Press», викладач MA TESOL, в одній із сесій вдало спробував спростити традиційні підходи до викладання часів, бо їх опанування є важким не тільки для великої кількості студентів, але й багато викладачів вважають їх заплутаними та складними.

Директор «ELT Research and Teacher Development of Cambridge University Press» Бен Найт на основі дослідження питань ролі життєвих умінь у навчанні англійської мови запропонував систему інтеграції розвитку компетенцій на заняттях з іноземних мов.

Метью Ельман, регіональний тренер «Cambridge University Press», у своїй доповіді звернув особливу увагу на вплив технологій на навчальне середовище та дав цінні поради щодо того, як викладачам реагувати на ці зміни не тільки сьогодні, але й у майбутньому.

Питання розвитку говоріння та подолання труднощів, які виникають у студентів при застосуванні одного з ключових вмінь комунікативного підходу, висвітлювалося на сесії Бена Гольдштейна, викладача та автора підручників «Eyes Open» та «English Unlimited».

На тренінгу Марини Цегельської, віце-президента TESOL-Ukraine, керівника Educational Centre «Interclass» і викладача педагогічного університету міста Кривий Ріг, була нагода дізнатися, як розвивати навички мислення.

Крім того, не залишилися без уваги такі питання у викладанні, як ефективна підготовка до іспитів, дослідження причин проблем із навчанням у студентів, зміщення фокусу з учителя на учнів, подолання бар’єрів у комунікації, нейропсихологія мотивації.

Отже, перша конференція у Східній Європі надала можливості перейняти досвід провідних фахівців у викладанні англійської мови, поспілкуватися з колегами, продовжувати професійний розвиток.

Опублікований: 07-06-2019
Читайте також:
Другий семестр в університеті розпочався з дистанційного навчання

У минулому навчальному році дистанційне навчання в університеті перейшло в активну фазу й перестало бути частиною навчального процесу тільки у філіях НУХТ, розташованих в регіонах країни, – впродовж шести тижнів на початку другого семестру усі студенти університету знаходилися на дистанційній формі навчання. Ґрунтовний аналіз, здійснений після заве...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Другий семестр в університеті розпочався з дистанційного навчання 10 січня 2017

Вітання ректора університету Анатолія Українця з Днем Соборності України

Шановні викладачі, співробітники, студенти! Вітаю вас із Днем Соборності України! В історії кожного народу є дати, що визначають долю нації на майбутнє. Саме такою визначальною подією стало ухвалення 22 січня 1919 року Акту Злуки Української Народної Республіки і Західної Української Народної Республіки – документу, в якому було закладене підґрун...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вітання ректора університету Анатолія Українця з Днем Соборності України 20 січня 2017

Колір свята – жовтий: в університеті відзначили День хіміка

Наш університет завжди славився своїми хімічними здобутками й традиціями. Адже недарма коло його витоків поряд із провідними цукрозаводчиками стояли відомі вчені-хіміки і, зокрема, Дмитро Менделєєв, який читав відкриті лекції, а отримані кошти спрямовував на відкриття навчального закладу для цукроварів і хіміків-технологів. У останню неділю травня...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Колір свята – жовтий: в університеті відзначили День хіміка 30 травня 2019

Команда Полтавського коледжу харчових технологій НУХТ взяла участь у міжнародному фестивалі

У Полтаві відбувся міжнародний фестиваль «Полтавська галушка», присвячений брендовій страві Полтави – галушкам. Для участі у святі були запрошені заклади ресторанного господарства міста та області, а також кухарі з Грузії і Китаю. Взяти участь у цьому заході запропонували і колективу Полтавського коледжу харчових технологій НУХТ. Викладачі циклово...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Команда Полтавського коледжу харчових технологій НУХТ взяла участь у міжнародному фестивалі 16 вересня 2019