Н У Х Т

Професійний розвиток продовжують викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування

07 червня 2019

Професійний розвиток продовжують викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування

Викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування Надія Шерстюк відвідала «Better Learning Conference» – одну з найавторитетніших конференцій у викладанні англійської мови як іноземної, яка відбулася 5-6 червня в Києві та була організована «Cambridge University Press» і компанією «Лінгвіст». Освітяни мали унікальну нагоду послухати доповіді, відвідати воркшопи спікерів із Кембриджського Університету та провідних українських викладачів.

Скот Торнбері, засновник методу Dogme, автор книг, редактор серії методичних посібників «Cambridge University Press», викладач MA TESOL, в одній із сесій вдало спробував спростити традиційні підходи до викладання часів, бо їх опанування є важким не тільки для великої кількості студентів, але й багато викладачів вважають їх заплутаними та складними.

Директор «ELT Research and Teacher Development of Cambridge University Press» Бен Найт на основі дослідження питань ролі життєвих умінь у навчанні англійської мови запропонував систему інтеграції розвитку компетенцій на заняттях з іноземних мов.

Метью Ельман, регіональний тренер «Cambridge University Press», у своїй доповіді звернув особливу увагу на вплив технологій на навчальне середовище та дав цінні поради щодо того, як викладачам реагувати на ці зміни не тільки сьогодні, але й у майбутньому.

Питання розвитку говоріння та подолання труднощів, які виникають у студентів при застосуванні одного з ключових вмінь комунікативного підходу, висвітлювалося на сесії Бена Гольдштейна, викладача та автора підручників «Eyes Open» та «English Unlimited».

На тренінгу Марини Цегельської, віце-президента TESOL-Ukraine, керівника Educational Centre «Interclass» і викладача педагогічного університету міста Кривий Ріг, була нагода дізнатися, як розвивати навички мислення.

Крім того, не залишилися без уваги такі питання у викладанні, як ефективна підготовка до іспитів, дослідження причин проблем із навчанням у студентів, зміщення фокусу з учителя на учнів, подолання бар’єрів у комунікації, нейропсихологія мотивації.

Отже, перша конференція у Східній Європі надала можливості перейняти досвід провідних фахівців у викладанні англійської мови, поспілкуватися з колегами, продовжувати професійний розвиток.

Опублікований: 07-06-2019
Читайте також:
Конкурс чи захист дипломних проєктів?

Як конкурс на кращу упаковку виглядав захист дипломних робіт наших здобувачів бакалаврського ступеня, які навчалися за освітньою програмою «Комп’ютерні технології дизайну та виготовлення упаковки» (спеціальність 186 «Видавництво і поліграфія») на кафедрі машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв. Серед представлених робіт варті уваги ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Конкурс чи захист дипломних проєктів? 20 червня 2022

Онлайн-лекція у рамках проєкту Модуль Жана Моне відбулася на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів

8 грудня 2020 р. на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбулася гостьова онлайн-лекція «Geneticallymodifiedorganismsinfoodproduction» докторки наук, професорки біомедичних наук IlonaMiceikienė (Lithuania). Лекція була прочитана для здобувачів освітнього ступеня «Магістр», освітніх програм «Технології хліба, кондитерських, ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Онлайн-лекція у рамках проєкту Модуль Жана Моне відбулася на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів 09 грудня 2020

Відзнака партнерам університету – колективу Бердичівського коледжу промисловості, економіки і права

Попри складнощі воєнного часу, колектив університету не втрачає зв’язку з давніми партнерами й добрими друзями – закладами фахової передвищої освіти, випускники яких стають нашими кращими здобувачами освіти. Цього разу приємною нагодою відвідати фахові коледжі стали церемонії вручення дипломів цьогорічним випускникам. Наші викладачі залюбки долучи...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відзнака партнерам університету – колективу Бердичівського коледжу промисловості, економіки і права 06 липня 2023