Н У Х Т

Практика, як можливість познайомитися зі своєю майбутньою професією ближче

26 лютого 2021

Практика, як можливість познайомитися зі своєю майбутньою професією ближче

2021 рік зустрів нас карантинними обмеженнями у зв’язку з пандемією. Однак, здобувачів IV курсу спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» труднощами не злякати. Їм вдалося у цей непростий для всіх час отримати низку спеціальних навичок і нових знань під час проходження практики на різноманітних підприємствах.

Олександр Кучеренко ближче знайомився зі своєю майбутньою професією на підприємстві ТОВ «Світ ласощів», що входить до групи компаній «Петрус-Кондитер» і є однією з найбільших кондитерських фабрик Черкащини. Компанія займається випуском і реалізацією різноманітної кондитерської продукції – печива, кексів, бісквітів, цукерок, вафель, вафельних тортів, рулетів. Компанія виробляє та продає солодощі під ТМ «Домашнє Свято» і ТМ «Перепілка».

На підприємстві встановлені технологічні лінії провідних світових брендів: три вафельні лінії «HAAS»; три лінії цукрового печива; лінія «TECON» з виробництва здобного та вівсяного печива; лінія кексів-магдаленас; лінія рулетів і бісквітів.

Виробничі потужності бісквітної фабрики складають більше 4 000 тонн продукції на місяць. Основний портфель солодощів налічує понад 150 найменувань у семи категоріях борошняних солодощів: вафлі вагові та фасовані, печиво вагове та фасоване, здобні кекси, бісквітні тістечка та рулети, шоколадно-вафельні торти та цукерки. Солодощі фабрики представлені у понад 30 000 торговельних точках по всій Україні. Експорт продукції ТМ «Домашнє Свято» і ТМ «Перепілка» здійснюється до 20 країн світу.

З 2001 року на виробництві впроваджена система управління якістю ISO 9001: 2001. А з 2015 року компанія почала активні інвестиції у впровадження більш глибокого рівня менеджменту якості НААСР. Ефективне впровадження та підтримання системи НАССР на виробництві ТОВ «Світ Ласощів» підтверджене сертифікатом ISO 22000:2005, виданим незалежним німецьким центром сертифікації «DEKRA Certification».

Завдяки практиці здобувач закріпив, систематизував і розширив знання з фахових дисциплін, удосконалив навички збирання, аналізу та систематизації матеріалів.

Дар’я Макаренко проходила практику на Золотоніському маслоробному комбінаті – одному з найкращих підприємств молокопереробної промисловості України. Поєднання солідного досвіду молочного виробництва та новий погляд молодих спеціалістів дозволили розробити власну технологію виробництва сухих молочних сумішей та масла. Молочна продукція під торговими марками «Златокрай», «Пирятин», «Славія» користується попитом не тільки в Україні, а й за її межами. Експортується продукція по всьому світу – до Африки, Пакистану, Індонезії, Японії, Китаю, Німеччини та Нідерландів.

ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат» сертифікаційний за системою FSSC 22000:2015. Уся продукція підприємства проходить контроль у лабораторіях на фізико-хімічні показники, паралельно тестується на мікробіологічні показники, щоб впевнитися, що товар якісний і безпечний для споживачів.

Дарія Бондарук місцем проходження технологічної та переддипломної практики обрала ТОВ «Нова-Пак» у Рівненський області.

Компанія саме проходила внутрішній аудит за системою НАССР, тож здобувачка змогла здобуті в університеті знання «приміряти» на практиці. Найбільш цікаво було оцінювати ризики виробництва, й уже з першого разу на 50% її оцінка співпала з професійною!

До речі, в складі комісії НАССР вона зустріла випускницю університету Олену Чичу, яка працює технологом.

Під час проходження практики здобувачі насамперед знайомляться з усіма стадіями виробництва, з існуючою організаційною структурою підприємства, його історією та посадовими обов’язками персоналу. А найголовніше  ̶  отримують реальний практичний досвід, який обов’язково знадобиться їм в майбутній професійній діяльності.

Цьогорічні четвертокурсники, як і їх попередники в минулі роки, після проходження практики впевнилися, що їх спеціальність «Біотехнологія та біоінженерія» є затребуваною на різних підприємствах. Тепер вони мріють працювати за фахом і вдосконалюватися у професії.

Опублікований: 26-02-2021
Читайте також:
Міжнародний досвід здобуває доцентка кафедри іноземних мов професійного спрямування

З 1 квітня по 1 червня 2022 року завдяки отриманому гранту на мобільність від організації СEEPUS, доцентка кафедри іноземних мов професійного спрямування Ольга Нежива стажується в Університеті Крайова (м. Крайова, Румунія). Крайова – місто, яке розташоване у наймальовничішому з південних регіонів Румунії – Олтенії, на березі річки Жіу, лівого прит...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Міжнародний досвід здобуває доцентка кафедри іноземних мов професійного спрямування 27 квітня 2022

Час біжить, залишаючи спогади...

Як показують дослідження, для переважної більшості людей не лише улюблені речі створюють сприятливу атмосферу на роботі, а велике значення мають теплі стосунки у колективі. У цьому зайвий раз змогли впевнитися і співробітники кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації, коли 16 вересня 2021 року на засідання кафедри із дружнім візитом...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Час біжить, залишаючи спогади... 22 вересня 2021

Про освітню програму «Інжиніринг харчових та мікробіологічних виробництв» старшокурсникам Смілянського технологічного фахового коледжу НУХТ

Для майбутніх випускників навчального комплексу НУХТ актуальним є питання вибору майбутнього професійного шляху та у якому закладі вищої освіти продовжити навчання. Від того, наскільки обдуманим і виваженим буде цей крок, залежить їх шлях до поставленої мети. Тому, сьогодні дуже важливо мати детальну інформацію про майбутню спеціальність. Для інфо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про освітню програму «Інжиніринг харчових та мікробіологічних виробництв» старшокурсникам Смілянського технологічного фахового коледжу НУХТ 11 листопада 2021

Нове придбання для навчальної лабораторії Полтавського коледжу харчових технологій НУХТ

На початку зими матеріально-технічна база Полтавського коледжу харчових технологій НУХТ поповнилася новим придбанням – для лабораторії виробництва молочних продуктів закупили італійський фризер із виробництва м’якого морозива Ugolini Minigel. Тепер, крім виготовлення сирів і масла, студенти матимуть змогу виготовляти широкий асортимент морозива, до...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нове придбання для навчальної лабораторії Полтавського коледжу харчових технологій НУХТ 05 грудня 2018