Н У Х Т

Per aspera ad magisterium

18 грудня 2020

Per aspera ad magisterium

Шлях до омріяної професії, до улюбленої справи свого життя ніколи не буває простим, а часом видається і досить тернистим..

Ще на етапі вступних випробувань до магістратури здобувачка освіти кафедри біотехнології і мікробіології Софія Цапко розуміла, що свій магістерський проєкт хотіла б присвятити дослідженню особливих властивостей грибів.

При фінальному виборі тематики майбутньої магістерської роботи на допомогу прийшла наукова керівниця, доцентка кафедри Вікторія Красінько, яка спрямувала думки і побажання магістрантки у необхідне русло, і зрештою був обраний цікавий напрямок досліджень – вивчення біотехнологічного потенціалу дріжджових кілер-токсинів.

Для повного розкриття обраної тематики, у магістерському проєкті студентка хоче детально висвітлити питання біорізноманіття дріжджів із кілерними властивостями, описати природу токсичності дріжджових кілер-токсинів, а також, що найважливіше, окреслити способи оптимізації процесів культивування кілерних дріжджів, аби отримати високоактивний і стабільний продукт.

Ще однією неочевидною, але суттєвою перевагою обраної тематики є те, що наразі українські вчені не займаються вивченням кілерних властивостей дріжджів. Тому така новизна цієї тематики на теренах України надихнула Софію з науковою керівницею розпочати власні дослідження кілерної активності дріжджів, які вони ізолювали з різної природної сировини.

Тож, магістрантка уже ступила на цю «terra incognito», і сподівається, що спільними зусиллями їм вдасться досягнути гарних результатів у непростій, але такій цікавій і захоплюючій справі. Тепер залишається йти тільки вперед, до омріяного диплому магістра! Побажаймо дослідниці успіху!

Опублікований: 18-12-2020
Читайте також:
Важливий етап дипломного проектування подоланий!

Не секрет, що грудень – тривожний період для більшості студентів, адже наближається сесія, і вони повинні бути готові до найрізноманітніших випробувань. Одним із таких хвилюючих моментів для студентів-біотехнологів 4 курсу є захист курсових проектів з дисципліни «Основи проектування біотехнологічних виробництв», одного з основних видів самостійної ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Важливий етап дипломного проектування подоланий! 26 грудня 2018

Біотехнологи підсумували здобутки й перемоги здобувачів освіти

Початок нового року – це завжди слушна нагода підвести підсумки, проаналізувати досягнення та окреслити подальші кроки розвитку. На кафедрі біотехнології і мікробіології підсумували ще один етап напруженої, але результативної роботи, оцінивши освітні й наукові здобутки здобувачів освіти, які протягом минулого року демонстрували високий рівень мотив...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Біотехнологи підсумували здобутки й перемоги здобувачів освіти 06 січня 2026

Екскурсійний дубль у НУХТ учнів київської школи №92

16 травня 2019 року до нашого університету завітали учні 9-го класу середньої школи № 92 міста Києва. За останній місяць університет вдруге організує екскурсію для школярів цього навчального закладу, тому що попередній клас був дуже задоволений побаченим. Під час екскурсії наші гості ознайомилися з кафедрою екологічної безпеки та охорони праці, я...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Екскурсійний дубль у НУХТ учнів київської школи №92 16 травня 2019

Викладач кафедри готельно-ресторанної справи організувала майстер-клас для учнів київської гімназії

Викладач кафедри готельно-ресторанної справи, доцент Тетяна Сильчук організувала майстер-клас зі складання серветок для учнів у рамках святкування Дня гімназії № 59 ім. О. М. Бойченка м. Києва. Допомагали викладачу студентка спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Олександра Марусяк (група ГС-2-8) з першокурсницями Анною Кім, Яною Бородавко, Юлі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладач кафедри готельно-ресторанної справи організувала майстер-клас для учнів київської гімназії 07 травня 2018