Н У Х Т

Підведені підсумки роботи 85-ї Ювілейної Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів

12 квітня 2019

Підведені підсумки роботи 85-ї Ювілейної Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів

Підведені підсумки роботи 85-ї Ювілейної Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті», яка працювала у нашому університеті 11-12 квітня.

Це наукове свято ще раз нагадало про славні наукові і освітні традиції НУХТ, про роль творчої молоді у створенні нашого університету та становленні потужних, визнаних у світі наукових шкіл із усіх напрямів харчової науки.

Робота конференції проходила у 50 секціях, що представляли всі галузі харчової науки, техніки і технології. Виступили з доповідями понад 700 молодих вчених, аспірантів і студентів як із українських навчальних і наукових закладів, так і з інших країн.

Серед наших гостей найактивнішу участь у роботі конференції взяли делегації студентів і аспірантів Університету «Штефан чел Маре» (Румунія), Одеської національної академії харчових технології, Харківського політехнічного інституту, інститутів Національної академії наук України.

За результатами роботи конференції у трьох томах опубліковані понад 1700 тез доповідей, із них понад 100 – із університетів Білорусі, Молдови, Болгарії, Румунії та інших держав. Окремо зазначимо, що найбільшу кількість технічних доповідей надіслали представники Білоруського національного технічного університету (м. Мінськ).

Цього року з метою більш широкого просування результатів досліджень і наукових розробок молоді на секціях були організовані постерні сесії. Така форма представлення результатів досліджень сприяє більш швидкому та повному поширенню науково-технічної інформації, а колекції постерів і далі сприятимуть рекламі наших наукових шкіл. Усі учасники постерних сесій були окремо відзначені та представлені до нагородження дипломами I-III ступенів.

Слід звернути увагу на роботу англомовних секцій із процесів, обладнання і систем контролю харчових виробництв; харчових і хімічних технологій, а також економіки і управління. Всього понад 60 молодих науковців і студентів представили свої доповіді англійською мовою, а у збірнику тез доповідей близько 100 є англомовними.

Підсумовуючи результати роботи конференції, проректор з наукової роботи, професор Олександр Шевченко подякував учасникам і гостям конференції за наполегливу працю, ентузіазм, увагу до нашої конференції, висловив упевненість, що присутня на конференції молодь гідно розвиватиме харчову науку.

Опублікований: 12-04-2019
Читайте також:
Як пропіарити себе безкоштовно дізналися студенти-фінансисти

27 березня 2019 року на запрошення доцента кафедри фінансів Олени Гнатенко до університету завітала харизматична особистість – піар-фахівець із 20-річним досвідом роботи, засновник і керівник промоушн і продакшин STUDIO RAR, президент Асоціації з розвитку міжнародних відносин «ADRUM»Тетяна Колесніченко. Зустріч відбулася в формі тренінгу «Як пропіа...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як пропіарити себе безкоштовно дізналися студенти-фінансисти 28 березня 2019

Першокурсники кафедри експертизи харчових продуктів побачили роботу системи контролю якості та безпечності компанії «Люстдорф»

Студенти першого курсу разом із доцентом кафедри експертизи харчових продуктів Вікторією Кійко побували на одному з найкрупніших вітчизняних виробників молочної продукції, підприємстві компанії «Люстдорф». Вже більше 15-ти років компанія займається виробництвом високоякісних молочних продуктів із вітчизняної сировини вищого та першого ґатунку під т...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Першокурсники кафедри експертизи харчових продуктів побачили роботу системи контролю якості та безпечності компанії «Люстдорф» 11 травня 2018

Конференція з практичного навчання студентів

У рамках декади комісії фахових дисциплін автоматизації і комп’ютерно-інтегрованих систем Смілянського коледжу харчових технологій нашого університету відбулася конференція з практичного навчання студентів спеціальностей 5.05020201 «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» та 5.05020102 «Обслуговування комп’...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Конференція з практичного навчання студентів 29 листопада 2018

Розширюємо можливості практичної підготовки студентів-біотехнологів

Щороку випускові кафедри університету намагаються розширити перелік підприємств-баз практики для студентів. Так, у цьому році науково-виробниче підприємство «ЄНАМІН» стало місцем переддипломної практики для магістрантки кафедри біотехнології і мікробіології (БТМ) Олени Долюк. Засноване воно у 1999 році в м. Києві групою колишніх працівників Інститу...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Розширюємо можливості практичної підготовки студентів-біотехнологів 11 жовтня 2018