Н У Х Т

Останній рубіж магістрів-біотехнологів

28 лютого 2018

Останній рубіж магістрів-біотехнологів

26 лютого на кафедрі біотехнології і мікробіології продовжили захищати кваліфікаційні магістерські роботи студенти денної форми навчання спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізаціями «Промислова біотехнологія», «Фармацевтична біотехнологія» та «Екологічна біотехнологія та біоенергетика». Екзаменаційна комісія засідала у дві зміни і оцінила 13 представлених робіт. Слід зазначити, що 2018 рік – ювілейний для кафедри, адже її кваліфіковані викладачі вже упродовж 20 років готують магістрів-біотехнологів.

Аудиторія, де проходив захист, була багатолюдною, бо підтримати своїх колег прийшли магістранти І року навчання, які через рік також будуть захищати свої роботи.

Магістранти-біотехнологи – обдаровані та талановиті, зокрема, Віктор Борцюх брав участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт за спеціальністю «Біотехнологія», а також у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології (Диплом ІІ ступеня). Андрій Шелаков – призер ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії, що проходила у Дніпропетровську (Диплом ІІІ ступеня). Любов Кокоєва – солов’їний голос кафедри та НУХТ, жодний вечір факультету біотехнології та екологічного контролю та ряд заходів на рівні університету не проходили без неї.

Магістранти-біотехнологи, виконуючи наукові роботи, брали участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, де був оцінений їх науковий та професійний потенціал, що відображено в отриманих нагородах (дипломи І-ІІІ ступеня). Також вони були відзначені на найвищому рівні, що відображено в отриманні іменних стипендій та премій. За результатами наукової роботи магістрантів кафедри були опубліковані 83 тези доповідей та 67 статей, з яких 3 у журналах науко-метричної бази SCOPUS.

Слід відзначити, що майже всі магістри, які захищались нині, уже працюють за фахом: ТОВ «Фармекс Груп» (Андрій Бобровський), ТОВ «Натур+» (Ірина Рудкевич), компанія «Кратія» (Наталія Котовська), фармацевтична корпорацiя «Юрія-Фарм» (Олександра Шкут), АТ «Київський вітамінний завод» (Віктор Борцюх), ТОВ «Фармацевтичний завод «Біофарма» (Дмитро Косий, Любов Кокоєва), ПрАТ «Київський маргариновий завод» (Юлія Роженко), ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум» (Дмитро Свинаренко, Андрій Шелаков), компанія «БіоТестЛаб» (Віктор Удимович).

Захист відбувався дуже жваво, члени комісії задавали безліч питань, а магістранти надавали ґрунтовні відповіді. Практичною спрямованістю вирізнялась магістерська робота Ірини Рудкевич, яка підкріпила свою доповідь наочною демонстрацією зразків композитних ізоляційних матеріалів на основі рослинних відходів та міцеліальної маси грибів. Тож екзаменаційна комісія мала змогу власноруч перевірити механічну міцність одержаних біокомпозитів і порівняти їх із традиційними зразками ДСП та ДВП.

Голова комісії, завідувач відділу біотехнології Інституту продовольчих ресурсів НААН України Світлана Даниленко відзначила високий рівень представлених робіт, а також професійність і кваліфікацію наших магістрів. Цього дня чотири студенти захистили свої роботи на «відмінно», а сім – із оцінкою «добре». Віктор Борцюх був рекомендований до отримання диплому з відзнакою.

Вітаємо магістрів-біотехнологів і бажаємо їм подальших професійних і творчих успіхів, натхнення, удачі та нових звершень!

Опублікований: 28-02-2018
Читайте також:
Голова студради Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого відзначена районною адміністрацією

Напередодні Дня молоді голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Садовой зустрівся з учнями, студентами, викладачами та лідерами студентського самоврядування закладів вищої освіти Голосіївського району м. Києва. У рамках зустрічі відбулося урочисте вручення відзнак здобувачам освіти за внесок у розвиток молодіжного...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Голова студради Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого відзначена районною адміністрацією 29 червня 2021

Викладачі та студенти кафедри готельно-ресторанної справи вивчають інновації для сфери гостинності

Студенти кафедри готельно-ресторанної справи, майбутні ресторатори і готельєри, під керівництвом викладачів відвідали наймасштабнішу подію осені сфери HoReCa – Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH 2018 у Міжнародному Виставковому Центрі. ЕкспоФорум – це 3 дні інтерактиву і майстер-класів із топовими шеф-кухарями ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладачі та студенти кафедри готельно-ресторанної справи вивчають інновації для сфери гостинності 19 листопада 2018

Мікробіологічну безпеку опановують здобувачі-харчовики

Продукти та напої, які ми вживаємо, є одними з основних факторів, що впливають на здоров’я та самопочуття людини. Цілком обґрунтованим є той факт, що споживачі почали звертати все більше уваги на якісний склад свого раціону, в тому числі значна увага приділяється мікробілогічному забрудненню продуктів і способам його попередження. Саме ці питання ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Мікробіологічну безпеку опановують здобувачі-харчовики 26 травня 2022

Шанс для інноваторів на EUREKA info day

5 жовтня 2018 року в Міністерстві освіти і науки України планують провести інформаційний день «EUREKA info day». До участі запрошують науковців, молодих вчених, власників стартапів, представників малого та середнього бізнесу. Під час інформаційного дня учасникам розкажуть про види проектів «EUREKA», як до них долучитися, критерії відбору тощо. Пер...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Шанс для інноваторів на EUREKA info day 24 липня 2018