Н У Х Т

Основну освітню модель після пандемії обговорили наші науковці з болгарськими колегами

25 червня 2020

Основну освітню модель після пандемії обговорили наші науковці з болгарськими колегами

Питання і виклики, які нині постали перед освітянами, були обговорені на спільному болгарсько-українському семінарі «Змішане навчання – основна освітня модель після пандемії», який відбувся 23 червня за ініціативи колективу кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв нашого університету і болгарських колег.

Участь у заході взяли понад 60 науковців НУХТ, а також партнери з Русенського університету (Болгарія), Інституту технічної теплофізики Національної академії наук України, НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», Білоруського національного технічного університету, Білоруського державного аграрного технічного університету, Киргизько-турецького університету «Манас» (м. Бішкек, Киргизстан).

Відкрили семінар ректор Русенського університету, член-кореспондент, д.т.н., професор Христо Белоєв і проректорка з науково-педагогічної та виховної роботи нашого університету, д.т.н., професорка Лариса Арсеньєва.

Досвід поєднання класичної та онлайн-освіти представив провідний фахівець у галузі інноваційних методів навчання, директор Центру інноваційних освітніх технологій Русенського університету, професор Ангел Смрикаров. Лектор наголосив на раціональному співвідношенні різних освітніх форматів для різних освітніх напрямів і на прикладі власної презентації та доповіді показав, як зацікавити аудиторію та мотивувати її до онлайн-навчання.

Після семінару відбулася жвава дискусія. Його учасники отримали відповіді на питання, пов’язані з мотивацією студентів і викладачів до змішаного навчання і його технічним забезпеченням.

Болгарські колеги презентували нещодавно відкриту віртуальну бібліотеку, у якій зібрані матеріали з інноваційних освітніх технологій. Уже нині бібліотека має понад 60 тисяч читачів, і наші фахівці також запрошені до використання її фонду.

Нагадаємо, що співпраця кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв із вченими Русенського університету триває вже 10 років, і з кожним днем її ефективність підвищується. Лише за останні два місяці наші науковці взяли спільну участь у 4 освітніх і наукових заходах, зокрема кулінарному марафоні, науковій конференції молодих вчених Русенського університету, декількох семінарах із інноваційних методів навчання.

Викладачі НУХТ вдячні шановним колегам із Русенського університету за підтримку співробітництва. Приємно бачити, як на емблемі семінару гордо майорять прапори наших країн. Особлива подяка ректору Русенського університету, член-кореспонденту, професору, д.т.н. Христо Белоєву та провідним фахівцям, ініціаторам семінару, професорам Ангелу Смрикарову і Станці Дамяновій.

Організатори висловлюють подяку також всім учасникам семінару, чия участь зробила його цікавим і насиченим, і чекають на відгуки та пропозиції щодо розвитку питання змішаної освіти.

Опублікований: 25-06-2020
Читайте також:
Кращий технік-технолог хлібопекарського та кондитерського виробництв серед студентів коледжів НУХТ – визначений!

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів завершився щорічний конкурс серед студентів коледжів НУХТ «Кращий технік-технолог хлібопекарського та кондитерського виробництв», який цього року проводився з нагоди 135-річчя НУХТ, традиційно за підтримки ректорату та керівництва виробничого цеху №7 ПАТ «Київхліб». Конкурс складався з ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кращий технік-технолог хлібопекарського та кондитерського виробництв серед студентів коледжів НУХТ – визначений! 30 травня 2019

З інноваціями у медичній освіті знайомляться наші викладачі

8 лютого 2022 р. викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції, професор Олег Кузьмін і старший викладач Володимир Польовик взяли участь у віртуальному симпозіумі «Інноваційна медична освіта у цифрову еру». Захід проводився Європейським університетом CIVIS, утвореним альянсом 10 провідних дослідницьких вищих навчальних закладів ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

З інноваціями у медичній освіті знайомляться наші викладачі 08 лютого 2022

Яскравий і веселий старт студентського життя першокурсників факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

30 серпня в актовій залі університету дружна викладацько-студентська родина факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу (ГРТБ) вітала першокурсників, випускників шкіл і коледжів, та їхніх батьків, присутніх у залі. 312 студентів денної форми навчання додалося до сім’ї факультету, серед яких 135 студентів зараховані за спеціальністю «Г...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Яскравий і веселий старт студентського життя першокурсників факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 02 вересня 2019

Все про майбутню спеціальність

Згідно з навчальним планом підготовки бакалаврів спеціальності 181 «Харчові технології» на кафедрі технології м’яса і м’ясних продуктів продовжується ознайомлювально-виробнича практика для студентів другого курсу денної форми навчання Навчально-наукового інституту харчових технологій. На зборах були розглянуті питання організації проведення практи...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Все про майбутню спеціальність 01 лютого 2018