Н У Х Т

Основну освітню модель після пандемії обговорили наші науковці з болгарськими колегами

25 червня 2020

Основну освітню модель після пандемії обговорили наші науковці з болгарськими колегами

Питання і виклики, які нині постали перед освітянами, були обговорені на спільному болгарсько-українському семінарі «Змішане навчання – основна освітня модель після пандемії», який відбувся 23 червня за ініціативи колективу кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв нашого університету і болгарських колег.

Участь у заході взяли понад 60 науковців НУХТ, а також партнери з Русенського університету (Болгарія), Інституту технічної теплофізики Національної академії наук України, НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», Білоруського національного технічного університету, Білоруського державного аграрного технічного університету, Киргизько-турецького університету «Манас» (м. Бішкек, Киргизстан).

Відкрили семінар ректор Русенського університету, член-кореспондент, д.т.н., професор Христо Белоєв і проректорка з науково-педагогічної та виховної роботи нашого університету, д.т.н., професорка Лариса Арсеньєва.

Досвід поєднання класичної та онлайн-освіти представив провідний фахівець у галузі інноваційних методів навчання, директор Центру інноваційних освітніх технологій Русенського університету, професор Ангел Смрикаров. Лектор наголосив на раціональному співвідношенні різних освітніх форматів для різних освітніх напрямів і на прикладі власної презентації та доповіді показав, як зацікавити аудиторію та мотивувати її до онлайн-навчання.

Після семінару відбулася жвава дискусія. Його учасники отримали відповіді на питання, пов’язані з мотивацією студентів і викладачів до змішаного навчання і його технічним забезпеченням.

Болгарські колеги презентували нещодавно відкриту віртуальну бібліотеку, у якій зібрані матеріали з інноваційних освітніх технологій. Уже нині бібліотека має понад 60 тисяч читачів, і наші фахівці також запрошені до використання її фонду.

Нагадаємо, що співпраця кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв із вченими Русенського університету триває вже 10 років, і з кожним днем її ефективність підвищується. Лише за останні два місяці наші науковці взяли спільну участь у 4 освітніх і наукових заходах, зокрема кулінарному марафоні, науковій конференції молодих вчених Русенського університету, декількох семінарах із інноваційних методів навчання.

Викладачі НУХТ вдячні шановним колегам із Русенського університету за підтримку співробітництва. Приємно бачити, як на емблемі семінару гордо майорять прапори наших країн. Особлива подяка ректору Русенського університету, член-кореспонденту, професору, д.т.н. Христо Белоєву та провідним фахівцям, ініціаторам семінару, професорам Ангелу Смрикарову і Станці Дамяновій.

Організатори висловлюють подяку також всім учасникам семінару, чия участь зробила його цікавим і насиченим, і чекають на відгуки та пропозиції щодо розвитку питання змішаної освіти.

Опублікований: 25-06-2020
Читайте також:
Четвертокурсниця спеціальності «Туризм» отримала нагороду за перемогу у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади – поїздку до Туреччини

Переможниця ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади, студентка 4 курсу спеціальності 242 «Туризм» Анна Арутюнян відвідала м. Кемер (Туреччина) з метою професійного стажування. Протягом семи днів вона знайомилася з готельною базою м. Кемер, системою туристичного обслуговування та окремими туристичними об’єктами анатолійського узбережжя. Зокре...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Четвертокурсниця спеціальності «Туризм» отримала нагороду за перемогу у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади – поїздку до Туреччини 23 жовтня 2018

Університет відзвітував у МОН щодо наукової та науково-технічної діяльності

У Міністерстві освіти і науки України відбулася звітна конференція щодо підсумків наукової та науково-технічної діяльності закладів вищої освіти та наукових установ за 2019 рік. Звіт університету у МОН представив проректор з наукової роботи Олександр Шевченко. Він ґрунтовно висвітлив усі аспекти організації й здійснення наукової роботи у НУХТ. Нав...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Університет відзвітував у МОН щодо наукової та науково-технічної діяльності 14 лютого 2020

Викладачі нашого університету успішно пройшли міжнародне стажування у Польщі

З 8 по 26 жовтня 2018 року викладачі кафедри готельно-ресторанної справи, доцент Наталія Бондар та старший викладач Олена Блощинська, доцент кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Віра Зуйко, доцент кафедри експертизи харчових продуктів Оксана Петруша, доцент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Анна Грищенко п...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладачі нашого університету успішно пройшли міжнародне стажування у Польщі 29 жовтня 2018

Виступати публічно без страху вчилися п’ятикурсники-біотехнологи

Напевно у кожного був момент, коли при виступі перед великою аудиторією голос починає тремтіти, серцебиття пришвидшується і сказати бодай щось стає проблематично. Тоді, відкриваємо частину завіси тренінгу «Вчимося виступати публічно», який для студентів 5-го курсу факультету біотехнології та екологічного контролю провів Євген Куджоян – оратор від п...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Виступати публічно без страху вчилися п’ятикурсники-біотехнологи 14 березня 2019