Н У Х Т

Online-захисти кваліфікаційних робіт здобувачів кафедри біотехнології і мікробіології розпочато!

15 червня 2020

Online-захисти кваліфікаційних робіт здобувачів кафедри біотехнології і мікробіології розпочато!

11 червня 2020 року у вже звичному для багатьох online-режимі розпочалися захисти кваліфікаційних робіт здобувачів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» на отримання освітнього ступеня «бакалавр».

У перший день довгоочікуване «Вітаємо! Ви – БАКАЛАВР!» почули 13 щасливчиків. Традиційно засідання Екзаменаційної комісії почалося з напутнього слова декана факультету біотехнології та екологічного контролю, доцента Наталії Грегірчак і завідувачки кафедри, професорки Тетяни Пирог. Після цього комісія у складі Тетяни Пирог (голова ЕК), доцентів Вікторії Красінько, Юрія Карлаша, Оксани Скроцької і асистента Тетяни Сулейко (секретар) приступила до прослуховування доповідей та оцінювання кваліфікаційних робіт здобувачів.

Враховуючи особливості проведення цьогорічних захистів, приємно відзначити, що вже на першу ж Zoom-конференцію завітала чимала група підтримки, що стало додатковим поштовхом для «перших ластівок-доповідачів» до блискавичного представлення своїх кваліфікаційних робіт. Як правило на перший день захистів приходяться виступи кращих із кращих, і цей рік не став виключенням.

Розпочала захисти Світлана Бондарук (переможець І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2019 та 2020 років та переможець І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з екологічної біотехнології та біоенергетики 2020 року), яка представила комісії результати наукової роботи «Одержання міцеліальної маси Agaricus bisporus для використання у промисловому вирощуванні грибів», що була виконана на базі партнера кафедри – Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України,.

Слід зазначити, що в перший день були представлені наукові кваліфікаційні роботи здобувачів, які є учасниками студентського наукового гуртка «BIOTECH», що функціонує на базі кафедри біотехнології і мікробіології. Зокрема, Анна Зварич презентувала роботу «Культивування Acinetobacter calcoaceticus ІМВ В-7241 для одержання поверхнево-активних речовин із метою післяврожайного оброблення овочів», а Ганна Ярова – «Біосинтез поверхнево-активних речовин Rhodococcus erythropolis ІМВ Ас-5017 для контролю чисельності фітопатогенних бактерій». Ще одна наукова робота, автором якої є Аліна Кернер, «Культивування Crinipellis schevczenkovi для одержання біологічно активних метаболітів» також є результатом плідної праці кафедри та відділу мікології Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України.

Неперевершеним став захист «зірки» групи БТ-4-3 Софії Цапко, яка за два роки навчання на скороченій формі встигла на «відмінно» опанувати знання, необхідні справжньому бакалавру з біотехнології та біоінженерії. І захист кваліфікаційної роботи «Культивування Streptomyces natalensis для одержання Натаміцину» став цьому черговим підтвердженням.

Відмінниці і відмінники – Валерія Бондарчук, Юлія Лазюка (переможець ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2019 р.) та Вячеслав Черепанський – один за одним представляли свої кваліфікаційні роботи, що були присвячені біосинтезу ферментів, гіберелінів і пробіотиків.

Усі 13 доповідачів отримали довгоочікувані позитивні оцінки. Члени комісії привітали новоспечених бакалаврів, які пообіцяли продовжувати долати наукові вершини, навчаючись у магістратурі.

Опублікований: 15-06-2020
Читайте також:
Професорка кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства взяла участь у зустрічі з фахівцями Національного бюро коньяків (Франція)

17 серпня вперше в Україні, за ініціативи корпорації «Укрвинпром», відбулась офіційна онлайн-зустріч вітчизняних спеціалістів із фахівцями Національного бюро коньяків (BNIC, Франція), у якій взяла участь професорка кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства нашого університету Марина Білько. Також від української сторони долучилися пре...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Професорка кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства взяла участь у зустрічі з фахівцями Національного бюро коньяків (Франція) 18 серпня 2021

МОН розробило та затвердило Концепцію розвитку англійської мови в університетах

Міністерство освіти і науки розробило та затвердило Концепцію розвитку англійської мови в університетах. Документ передбачає організацію мовних курсів та інтенсивів, володіння англійською мовою на рівні не менш як В1 стане обов’язковою умовою для вступу, В2 – для випуску, частину профільних дисциплін пропонують зробити англомовними та проводити рег...

ЧИТАТИ ДАЛІ

МОН розробило та затвердило Концепцію розвитку англійської мови в університетах 15 липня 2019

Чи доцільно використовувати методи нейромаркетингу розбиралися наші викладачі

Зловживання методологіями нейронауки та психологічних досліджень сьогодні є гарячою темою в дослідженнях багатьох науковців, особливо в галузі наук, що стосуються виробництва та продажу продуктів харчування. Комерційні інструменти для використання цих методологій продовжують ставати кращими, швидшими та дешевшими. Проте, галузь споживчої нейронауки...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Чи доцільно використовувати методи нейромаркетингу розбиралися наші викладачі 27 січня 2023

Екзамен онлайн: успішний досвід

27 травня на кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції відбулися екзамени з дисципліни «Електронні системи в галузі» (лектор – доцент Олег Кузьмін) для здобувачів груп ХЧ-3-13ск і ХЧ-3-14ск за допомогою сервісу відеоконференцій «Zoom». Екзамен дозволив виявити належні теоретичні знання та рівень знань здобувачів. Вітаємо здобувачів і...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Екзамен онлайн: успішний досвід 29 травня 2020